|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
5.8.2015 13:22:59   
branki*
Nema reakcije nikakve.mozda malo vise ima gasove,ali ni to nisam sigurna.za 10 dwna imace punih 7 meseci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
5.8.2015 13:29:48   
wivern
Ma slobodno nastavite, sad kad je krenula da jede nemoj da joj uskracujes uzivanje

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
5.8.2015 18:45:29   
Mariya
Lucija obožava čokolino,evo još malo i napuniće 4 godine i i dalje ga jedeuser posted image
A H. zasad samo frutolino od linovih proizvoda.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
5.8.2015 18:55:22   
mila83
Ja Teodori nisam jos nista od Lino proizvoda dala,jos nismo potrosili ni one Nestle sto smo osvojili na RRuser posted image Voli i Milupu.Planiram sad Cokolino da joj uvedem...A klinci vole povremeno cokolino da im dam,M je kao beba volela i frutolino,ostalo smo probali ali nije htela...a D kao beba nije hteo nista od tih pahujica,voleo covek od starta jacu i konkretniju hranuuser posted image uglavnom domace kasice ,slatke i slane(naravno,bez secera i soli,sve prirodno) sad voli cokolino.a obozava plazmu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 16:01:17   
amdn
mame jel neka zna dal se i ove god sakuplja 1kg Lino lentica i salje na adresu ili su povecali?
ja sam poslala za 1kg, ovde u bg-u, ali sam procitala da treba 2kg. onda necemo dobiti kalendar!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 16:08:07   
branki*
Amdn,ja ne znam.inace,kupila sam boki cokolino,ali joj nisam jos dala,nisam uvela kravlje,cekam jos malo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 16:15:44   
amdn
Branki mi smo dobili od rodjaka skoro medolino i ja mu ponekad spremim uvece kad me mrzi nesto ozbiljnije, ali on vec nece to da jede, kaze ukusniji mu je cokolino, a ja bi smazala sve :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 16:16:53   
branki*
Meni je cokolino vrhuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 16:32:25   
vonavoj
Amdn,kod nas je trebalo 1kg..u Hr uvek 2kg. Sad ne znam..moram da vidim.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 17:04:23   
wivern
Meni je karamelino zakon user posted image i kupila sam skoro lino crunch odlican je
Ja nisam ni znala za sakupljanje, sta se sakuplja i zasto?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 17:06:16   
amdn
Vonavoj ocigledno sam to procitala ja vec poslala 1kg, ako je tako onda cemo ipak dobiti Lino kalendar za 2016.
Mi imamo za 2015. i bas je zabavan i J je naucio i mesece u god. a dobili smo i neki poster gde Lino vezba pa i mi zajedno vezbamo sa Linom

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 17:28:43   
vonavoj
wiv,iseces lina sa kutije,u iznosu od 1kg..
Ja saljem i evo vec trecu godinu dobijam,sad imam da posaljem opet..saljem i za drugarice,koje mrze da skupljajuuser posted image ...prosle godine sam imala za 4 kalendara!
Sakupljene lentice sa Lino proizvoda u ukupnoj vrednosti od 1 kg zajedno sa svojim podacima pošalji na moju adresu: LINO, poštanski fah 9809/180, 11200 Beograd 2 do 30.11.2015.

I Lino kalendar je tvoj!

Sad vidim i da se reklamiraju na RR,mozda bude neka nagradauser posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 25.10.2015 17:30:07 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 17:34:43   
wivern
E pa lepo, poslacemo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 17:41:59   
amdn
heheh Von bila je vec Lino nagrada ove god cini mi se, al uvek je lepo zabaviti se, samo ono sakupljanje ikonica ubija, bolje je komentarisanje i pisanje na RR,
ja sam sad u guzvi tek ponekad svratim, tako da i ako bude cisto sumnjam da cu ucestvovat inace Lino je njami :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 18:40:48   
vonavoj
ladno sam zaboravila..joj,mozgu vrati mi seuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 20:37:29   
mila83
E super,bas me to zanimalo za Lino kalendar,nismo zadnje dve godine slali,mogli bi sad opet..seka je pocela malo da rucka Lino..ponekad,ne preterujemo.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.10.2015 21:16:11   
Mariya
Šalje se kao što je Von rekla, 1 kg na tu adresu. Mi poslali za nas, za drugaricu, za kumicu i za zaovine ćerke. Mi volimo Čokolino i Frutolino pa smo skupili puno medvedićauser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 10:48:24   
Modessty
E lepo me podsetiste da treba da pošaljemo mede za Lino kalendar! user posted image

Moji spavaju i dalje sa Lino medvedićima user posted image U stvari sad su u krevetima raspoređeni: Lino mede 2 komada, Sundjer Bob, Patrik, Munja user posted image I kornjača zvezdano nebo pride user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:11:43   
mila83
Mod,koliko ti dece u krevetu imas user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:14:53   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mila83

Mod,koliko ti dece u krevetu imas user posted image

user posted image jao ako ubrojim tu i muža onda ih je mnoooogooo. Nije to ništa! Inače upadne tu i neki auto ili robot ili čime se već igraju preko dana. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:16:13   
Modessty
inače htedoh da pitam - da li je neko video negde i probao ovaj Multi grain čokolino? Ja ga nisam nigde videla a baš sam htela da ga probamo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:18:24   
mila83
Sve mi je jasno,ista situacija je i kod nas! user posted image Moramo i mi nabaviti Lino medvedice,ako ih jos ima u onim promo paketicima..ide nam slava,taman bih ih mogla sad iznenaditi user posted image a ne smem da zaboravim da posaljem za kalendar,mislim da imamo dovoljno slicica.
Mi najvise volimo Cokolino.. i Frutolino u kombinaciji sa vocem...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:19:40   
mila83

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

inače htedoh da pitam - da li je neko video negde i probao ovaj Multi grain čokolino? Ja ga nisam nigde videla a baš sam htela da ga probamo


Prvi put cujem za to.Jel imas fotku ili link,da vidimo?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:34:25   
Modessty
Izlazi mi reklama ovde na RR
ali vidi recimo ovde šta sve ima - Lino proizvodi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:37:22   
mila83
Znam da su prosirili malo asortiman,ali kad kod nas ne bude uvek svega toga.Pogledacu u Idei kod nas,kakva im je ponuda sada,da li su malo obogatili ponudu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here