|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:15:55   
Anoniman
  1. češljam rese na tepihu
  2. venecijanske zavjese mi moraju imati jednaki razmak izmedju volana
  3. kao mala, sve sto bih uradila, uradila bih 3 putauser posted image
  4. zvakala zalogaje 32 puta jer me je brat od tetke ubjedio da cu tako napuniti 100 goduser posted image
  5. citanje lenora i kokolina na svim jezicima dok sam u veneciji
  6. i secer za kraj PRICAM SAMA SA SOBOM

(odgovor članu srea)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:16:36   
viking
Sad sam na granici da mi bude krivo što nemam baš ni jednu neobičnu naviku user posted image
...ili su meni moje navike toliko postale bliske da ih ne smatram neobičnim, iako možda jesu.... ali ne ispoljavam baš ništa od svega što ste nabrojale (bilo mi je super zanimljivo da čitam)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:18:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

i secer za kraj PRICAM SAMA SA SOBOM


Pa sve pričamo same sa sobom. user posted image Ima i tema o tome. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:27:03   
enigmaa
Ja volim kada se recimo penjem stepenicama da ih prebrojim u hodu,ako me pitate zasto zaista ne bi znalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:30:50   
Anoniman

Ah, dobro je!user posted image Nisam jedina! Idem da zavirim u temu(a mislila sam i sama otvoriti istu)


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Diabla

i secer za kraj PRICAM SAMA SA SOBOM


Pa sve pričamo same sa sobom. user posted image Ima i tema o tome. user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:32:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: srea

cjepam etikete sa gardarobeuser posted image ne trpim ih za vratuser posted image a i na oslalu garderobu muz cetso kaze nemoj mi zeno cjepat etiketu kad oblacim majcu neznam gdje je napred a gdje pozadiuser posted image al meni to navikauser posted image



hahahhaha, ovo i ja radim.....

(odgovor članu srea)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:33:35   
Anoniman
Diabla, sve bi to bilo sjajno, al moja mama nema tri cuke sa matematikom, samo brojiuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:39:00   
Anoniman
Ma snasla bi se ona nekako. user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Nedja

Diabla, sve bi to bilo sjajno, al moja mama nema tri cuke sa matematikom, samo brojiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:39:16   
Maya21
Pazi Nedjo nisam znala za ovo user posted image user posted image user posted image  user posted image za Jelzu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:40:51   
Anoniman
Jelzuuser posted image user posted image user posted image
Diabla, napisala sam ti nesto na uspavljivanju

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vase neobicne navike
27.12.2009 7:41:47   
Anitaaa
To i ja radim-sa stepenicama mislim.Ali mislim da je to zato što me je tata tako učio da brojim kad sam bila mala.Uvek smo brojali sve stepenice pa mi valjda ostala navika he he user posted image

(odgovor članu enigmaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 9:23:04   
guppy RR
Oooo ima i mene ovde user posted image

I ja brojim stepenice, ali znam zašto. U kući kod roditelja morala sam često u mraku da odem gore/dole, pa sam znala tačno koliko stepenica ima. Ostala mi ta navika da brojim stepenice i kažem vam, dobro dođe da se ne sapetljaš user posted image

Pratim automobilske tablice stalno, ali ne zbrajam brojeve. U brojevima tražim reči. Recimo 515-TR bi pročitala kao SIS-TR = sister user posted image

Setiću se ja još ...



(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 9:26:43   
Jeca*
Ja i brojim stepenice i sabiram brojeve na tablicama automobila user posted image  nekad i tacno gazim kocke na trotoaru, da mi ne bude stopalo na fugi nego tacno u kocki user posted image  imam ja tih bubica ponekad ihaha...kazem ponekad jer me to uhvati period ludila da to radim, pa me drzi par dana i tako. Naravno pricanje sama sa sobom, pogotovo dok radim, je sasvim normalna stvar. U radu imam i to da nekad kad se koncentrisem grizem donju usnu. Loooda žena user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 9:29:35   
guppy RR
Zaboravih da napomenem...

jedna od neobičnih navika mi je da radim na kompjuteru i kuckam dok ujedno pevam nešto sasvim drugo, ili recimo pričam telefonom, a kolegi na poslu na listić pišem nešto sasvim treće.


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 9:38:32   
Anitaaa
Pa pričamo sve same sa sobom...he he kad nemamo pametnije sagovornike user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 9:39:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

nekad i tacno gazim kocke na trotoaru, da mi ne bude stopalo na fugi nego tacno u kocki user posted image  


Ko stane na liniju, voli momka Iliju! user posted image

Ja obilazim okrugle šahtove jer KAO donose nesreću! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 10:09:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Ja obilazim okrugle šahtove jer KAO donose nesreću! user posted image



Narocito ako upadnes u njihuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 10:54:00   
Markovicka
Joj pa treba se setiti, sto neko rece- buduci da su navike postale su nam obicne pa ni ne znamo da mozda drugima deluje neobicno...

Ja recimo setam stanom dok perem zube, tako duze traje, nemam strpljenja da stojim u kupatilu....volim da lezim na tepihu dok slusam klasicnu muziku....prvu jutarnju kafu volim da pijem pored prozora tako da mogu da gledam napolje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 14:13:28   
buhla
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

nekad i tacno gazim kocke na trotoaru, da mi ne bude stopalo na fugi nego tacno u kocki user posted image  


Ko stane na liniju, voli momka Iliju! user posted image

Ja obilazim okrugle šahtove jer KAO donose nesreću! user posted image



takodje user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vase neobicne navike
27.12.2009 14:17:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

brojim plocice po kupatilu dok kakim user posted image
citam deklaracije na dezodoransu , kremama i tako...
valjda trazim inspiraciju za  user posted image
user posted image user posted image


htela sam da napišem ovo ali rekoh *ajde prvo da iščitam....user posted image
sećam se da smo imali neku kutiju Ariel praška koji nam je poslao ujak iz Šviceuser posted image
znači, ništa nije na našem jeziku ali ja sam to kao mala ,sedeći na wc šoli,čitala čitala i čitala user posted image user posted image user posted image

naravno čitala sam slovo po slovo i to ne u sebi - mama je često umela da pokuca na vrata Dado s kim ti to pričaš...?" user posted image


Između mene i brata je razlika godinu i šest meseci, ali oduvek su svi mislili da izgledamo kao blizanci . Imali smo neku blesavu dečiju naviku (ma deca , oko 4- 5 godina) da zajedno piškimo i kakimo. Kako? Onome kome se kaki - kaki u wc šolju a ono drugo za to vreme piški u kadu ....!user posted image joooj kad nas je keva skontala user posted image


to je kad sam bila mala.........a sada ---- pa jedno 149 x u toku dana nanosim labelo na usne, pa čak i onda kada nema potrebe kada su usne već namazane ...user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vase neobicne navike
27.12.2009 14:26:57   
Anoniman
..imam naviku (ne znam koliko je neobična) da gledam ljudima ruke.... konkretno-nokti. koliko su uredni i to mislim da puno govori o čoveku.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vase neobicne navike
27.12.2009 14:44:42   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: kaliopi


htela sam da napišem ovo ali rekoh *ajde prvo da iščitam....user posted image
sećam se da smo imali neku kutiju Ariel praška koji nam je poslao ujak iz Šviceuser posted image
znači, ništa nije na našem jeziku ali ja sam to kao mala ,sedeći na wc šoli,čitala čitala i čitala user posted image user posted image user posted image




ja sam imala prasak iz grcke...velikkkkaaaa kockasta kutijauser posted image
razumem te skroz user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vase neobicne navike
27.12.2009 14:46:09   
buhla
ova pesma mi ide uz ovu temu user posted image Cudne navike

p.s. koliko vidim svi vise manje imamo slicne neke navike... tako da vise i nisu neobicne user posted image


< Poruku je uredio buhla -- 27.12.2009 14:47:11 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 14:48:11   
Anoniman
Kad ovo znas i ako si sposoban da izvedes onda si zaista genijalac Guppy! Nema sanse da ja to uspijem, ako kucam na kompu a pricam ili pjevam, obicno to i otkucamuser posted image


IZVORNA PORUKA: guppy RR

Zaboravih da napomenem...

jedna od neobičnih navika mi je da radim na kompjuteru i kuckam dok ujedno pevam nešto sasvim drugo, ili recimo pričam telefonom, a kolegi na poslu na listić pišem nešto sasvim treće.



(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 14:54:37   
Verus
I ja isto! Jel to neko novosadsko verovanje?user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

nekad i tacno gazim kocke na trotoaru, da mi ne bude stopalo na fugi nego tacno u kocki user posted image  


Ko stane na liniju, voli momka Iliju! user posted image

Ja obilazim okrugle šahtove jer KAO donose nesreću! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here