|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše neobične navike
27.12.2009 15:28:14   
Ana RR
Jao bože.. pronađoh se u više od polovine postova user posted image

mrzim kad ormari, fioke, kuhinjski delovi nisu dobro zatvoreni.. jednom smo bili na slavi kod prijatelja, živa sam se pojela što jedan element na kuhinji stoji otvoren za 1 cm.. nisam mogla da se skoncetrišem na hranu, na priču, samo mi je taj element bio u glavi i kopao mi po mozgu user posted image posle nekog vremena je drugar shvatio šta me muči i zatvorio, uh, to je bilo olakšanje..

kod drugarice se prolazi kroz usku kuhinju da bi došao do trpezarije, tu usput sve lepo pozatvaram, na to su svi navikli..heheh..

MILION PUTA proverim da li sam ponela mobilni telefon, novčanik i karticu za ulazak u firmu..

brojim stepenike, uvek prvo oblačim levu čarapu, levu cipelu..

kad sednem da čitam nešto, tada primetim sve u kući što nije na svom mestu, i dok sve ne dovedem u red ne mogu da se koncentrišem na štivo koje čitam..

ima toga još...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vaše neobične navike
29.12.2009 14:32:58   
engimengi
-Kad vidim umrlicu pregrizem jezik(to radim od malena neznam zasto)
-Peškire u ormanu redjam po boji,a i u kupatilu su uvek u istoj boji(frik)
-Sestru uhvatim za ruku kad prelazimo ulicu(inace ona ima 30 god.)user posted image Al to mi je ostalo kad smo bile male,ja sam je cuvala!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vaše neobične navike
29.12.2009 14:59:54   
minavb
Na ulici kad se svrckam, ili u voznji kad negde putujem, kad vidim registraciju na autu koja je iz drugog grada, obavezno saberem sve brojeve sa registracijskih tablica i nadjem koje je slovo u azbuci pod tim rednim brojem.user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vaše neobične navike
29.12.2009 15:58:12   
marince1
Ja oduzimam brojeve na tablicama,tipa 209-48 ,to mi je 161 user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vaše neobične navike
29.12.2009 16:18:43   
viking
Pitam ja muža malopre:
- Jel imam ja neku neobičnu naviku?
- Odakle ti to?
- Bez veze, na forumu ima tema, i svi se raspisali a ja razmišljam šta bih mogla i shvatim da nemam ni jednu (ili je bar nisam svesna)
- Hmmm, pa naći ćemo ti nešto onda!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vase neobicne navike
13.5.2010 16:22:10   
viking
Setila sam se da kad god ugasim svetlo, ja snažno zažmurim i tako kao debil počnem da koračam ka krevetu zatvorenih očiju dok se ne set_im da je dozvoljeno da ih otvorim i da se u sobi i dalje vidi, iako je svetlo ugašeno... Ne znam zašto to radim, ali radim, svaku noć...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 16:23:12   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: viking

Pitam ja muža malopre:
- Jel imam ja neku neobičnu naviku?
- Odakle ti to?
- Bez veze, na forumu ima tema, i svi se raspisali a ja razmišljam šta bih mogla i shvatim da nemam ni jednu (ili je bar nisam svesna)
- Hmmm, pa naći ćemo ti nešto onda!

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 16:52:25   
Delijagirl
Hm pa eto ja sebi uvece kad legnem pre nego sto zaspim sastavim spisak obaveze ono 8.00 -budjenje
8.05 kupatilo 8.15 oblacenje 8.20 vodjenje kucica napolje 8.40 kafa 9.55 logiranje na posao .... iako se pola toga ne pridrzim ja to moram da napisem ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 16:54:21   
morena
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm pa eto ja sebi uvece kad legnem pre nego sto zaspim sastavim spisak obaveze ono 8.00 -budjenje
8.05 kupatilo 8.15 oblacenje 8.20 vodjenje kucica napolje 8.40 kafa 9.55 logiranje na posao .... iako se pola toga ne pridrzim ja to moram da napisem ... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 16:55:54   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: morena

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm pa eto ja sebi uvece kad legnem pre nego sto zaspim sastavim spisak obaveze ono 8.00 -budjenje
8.05 kupatilo 8.15 oblacenje 8.20 vodjenje kucica napolje 8.40 kafa 9.55 logiranje na posao .... iako se pola toga ne pridrzim ja to moram da napisem ... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Znam zrela sam za lazu :D neko vreme je bilo da sam prepravljala spisak kada nesto nebih uradila kako je bilo tu npr nisam isla na bus u 8. 15 nego u 8.10 i morala sam to da popravim ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 16:58:11   
morena
I ja imam svoje trenutke: pazim da uvijek ustanem na desnu nogu! Ne podnosim da je neka stvar usmjerena u mene: npr. kemijska, nož, žlica..., sve okrenem da su vodoravno, a ne okomito na mene. user posted image Isto imam neku čudnu naviku slaganja brojeva kad vidim registraciju, ali to je tako složena matematička operacija da je ne mogu ovdje objasniti. user posted image I ne mogu izdržat da neka stvar stoji na koso! 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 16:59:09   
morena
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: morena

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm pa eto ja sebi uvece kad legnem pre nego sto zaspim sastavim spisak obaveze ono 8.00 -budjenje
8.05 kupatilo 8.15 oblacenje 8.20 vodjenje kucica napolje 8.40 kafa 9.55 logiranje na posao .... iako se pola toga ne pridrzim ja to moram da napisem ... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Znam zrela sam za lazu :D neko vreme je bilo da sam prepravljala spisak kada nesto nebih uradila kako je bilo tu npr nisam isla na bus u 8. 15 nego u 8.10 i morala sam to da popravim ...



Znači, ako nešto zakasniš, onda cijeli spisak ode u p.m., pa ti cijeli dan ispravljaš spisak!! Ovo je genijalno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 17:30:23   
Trbica
Ne volim sto to radim ali stalno prelazim jesikom po zubima jer se tripujem da mi nikada nisu cisti tako da izgledam ko da nesto konstantno muljam, kada sam u drustvu i spazim da neko blene u mene zbog toga pocnem da grickam obraz jer je diskretnije. Imam problem sa mirisima, konstantno njuskam sve oko sebe i sve mi se cini da sve smrdi, njuskam i svoje prste, druge ljude, predmete i pizdim zbog toga ali ne mogu da stanem. Kada neko dodje kod nas na nekoliko dana odlepiljujem od mirisa koji je ta osoba ostavila za sobom, ne mislim na parfem nego na licni miris, onda njuskam bebece stvari da se smirim. Obozavam da stiskam mitisere ali samo odredjenu vrstu i odlepim kada vidim to kod nekog, dobijem ludacki poriv da ga stisnem. Jednom je jedan lik imao takav primerak da sam ja morala da odem do wca da se iskuliram ili bi skocila na njega. Sad kada krenem da se prisecam.... pfff meni je svaki minut psihopatski. Kada pevam na koncertu i kada mi popusti koncentracija gledam u vrh mikrofona, imam 100 fotografija gde izledam ko razrooki fanatik koji je pao u trans... covece ja mogu ovako do sutra....

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 19:57:38   
Modessty
Čitam šta sve radite pa razmišljam šta od toga radim ja user posted image

Kad udjem u prostoriju obavezno prvo pogledam gde su prozori. Naročito ako je mala prostorija. Odkud znam zašto - valjda sam po malo klaustrofobična
Ne volim kad neko na ulici hoda vrlo blizu meni iza ledja
Trudim se da što duže upamtim registracije na kolima - to se tripujem od kad mi je jedna profesorka rekla da je to radila kao klinka da bi vežbala svoje pamćenje user posted image user posted image
Kad sam nervozna gulim zanoktice na prstima
Ka dgledam film na engleskom obavezno slušam i pratim prevod i nalazim im greške i naravno nerviram se
Na poslu dok razgovaram telefonom crtkam i švrljkam na papiriću
Ako me nešto na tv-u zainteresuje ili ako je dobra knjiga koju čitam toliko se udubim da uopšte ne čujem da mi neko pored mene nešto priča
U trudnoći nisam volela da mi neko mazi stomak
Sada ne volim da mi neko čačka dete dok ga dojim user posted image

< Poruku je uredio Modessty -- 13.5.2010 19:59:38 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vaše neobične navike
13.5.2010 22:25:25   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: morena

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: morena

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm pa eto ja sebi uvece kad legnem pre nego sto zaspim sastavim spisak obaveze ono 8.00 -budjenje
8.05 kupatilo 8.15 oblacenje 8.20 vodjenje kucica napolje 8.40 kafa 9.55 logiranje na posao .... iako se pola toga ne pridrzim ja to moram da napisem ... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Znam zrela sam za lazu :D neko vreme je bilo da sam prepravljala spisak kada nesto nebih uradila kako je bilo tu npr nisam isla na bus u 8. 15 nego u 8.10 i morala sam to da popravim ...



Znači, ako nešto zakasniš, onda cijeli spisak ode u p.m., pa ti cijeli dan ispravljaš spisak!! Ovo je genijalno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne ne kazem radila sam to neko vreme bila sada ne radim vise ali i dalje si pisem spiskove kojih se vise manje ne pridrzavam user posted image

Da se ispravim ne pridrzavam se vremenski ali pridrzavam sta trebam da radim...  Verovatno mi je to neki trip da mislim da sam pametnija uvece pa da preko dana ne zaboravim nesto user posted image


< Poruku je uredio Delijagirl -- 13.5.2010 22:28:53 >


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vase neobicne navike
13.5.2010 22:51:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Setila sam se da kad god ugasim svetlo, ja snažno zažmurim i tako kao debil počnem da koračam ka krevetu zatvorenih očiju dok se ne set_im da je dozvoljeno da ih otvorim i da se u sobi i dalje vidi, iako je svetlo ugašeno... Ne znam zašto to radim, ali radim, svaku noć...

E ovo me je podsetilo na moju ... možda pre fobiju nego neobičnu naviku ...user posted image

Kada ugasim svetlo u hodniku do vrata naše sobe ima recimo nekih 5 metara ... oooobavezno dok ulazim u sobu žurim i tripujem kako će neko da me uhvati za ruku!user posted image

U momentu se setim svih horor filmova koje sam ikad gledala!
I Pičim ...  user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 15:26:54   
Kata90
Obavezno pre spavanja proverim dal su ulazna vrata zakljucana.......
Operem sudove,to ne ostavljam za sutra......
Kad je neki velik sveti praznik,nikad ne stavim ves u masinu da se pere....
Kad pravim generalno spremanje po kuci,odvrnem muziku i pustim mozak na pasu.....
to bi bilo to,ne mogu da se setim vise user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 15:36:14   
Modessty
KAto odakle iskopa ovu temu?! user posted image
I dalje mi je spisak isti kao i pre 4 godine! user posted image ALi sigurno ima još toga što treba da se doda.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 17:43:50   
superm
Šta znači neobično... ja volim vikendom do podneva da budem u pidzami, da pravim kolače u 9 uveče.
Da slušam Neverne bebe i plešem po kući...

< Poruku je uredio superm -- 1.11.2014 17:46:09 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 18:43:43   
jess021
Ne znam da li je to navika ili pomalo OPK user posted image , ali kod mene sve mora biti poredjano simetricno, parfemi, sminka, posudje....mm me zeza da ce mi dati lenjir kad spremam stan, da sve bude kako treba.

< Poruku je uredio jess021 -- 1.11.2014 18:44:28 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 22:16:13   
bubulence
-ujutro prvo udjem u kupatilo i pogledam zube, ne znam zasto...
-uvek izvadim dvoje carapa iz fioke i onda bar 2 min razmisljam koje da obujem, sto mm izludjuje...
-prvo perem kasike, pa viljuske pa nozeve...
-zatvorim vrata od kupatila i legnem, pa posaljem mm da vidi da li sam zatvorila, a onda posle njega i sama ustanem da vidim jesu li zatvorena... zbog cega, nemam pojma
-tek kada legnem, obavezno pogledam koje sam gacice obukla, mislim da ne bih mogla da spavam ako ne znam a nikada ne zapamtim kada ih oblacim...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 22:29:20   
doktorkakristal
zatvaranje svih fioka,vracanje svega na svoje mesto (Dora sve razbacuje pa mozste misliti koliko me to izludjuje ),ne legnem uvece dok ne proverim da li je sve na svom mestu,ne mogu da legnem dok se ne istusiram zato nikad ne idem na kampovanja ili kod nekog gde nemam sloodu da se istusiram,jutarnji ritual pranja zuba sredjivanja lica i mazanja kreme,bez obzira sto Dora nekad vristi iz glasa ,ma ima tu svega jos ne mogu trenutno da se setim ali je glavno da opsesivno drzim sve na svom mestu i da se isto tako opsesivno drzim svakodnevne rutine kao da sam beba user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vaše neobične navike
1.11.2014 22:40:55   
QueenJ
Ujutru, najviše volim da onako direkt iz kreveta, još u pidžami zbućkam sebi veeeliki nes, uključim tv i bar sat vremena pijuckam svoj nesić i ćutim... Tek onda može uslediti pranje zuba, umivanje, tuširanje.....

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vaše neobične navike
2.11.2014 5:18:45   
Misha i Ljisha
mene svi zezaju u familiji kad perem sudove i jos govore "nemoj da joj kvaris koncepciju"user posted image , ja prvo sve poslazem po redu po kojem cu da perem, pa se bacim na pranje i mrzim kad mi neko samo tura sudove u sudoperu dok perem uf....ala me to nervira, ili mm kad ostavlja sudove u sudoperi, ostavi tri suda a sudopera izgleda prepuna jer on ne poslaze kako treba. Izludjuje me touser posted image

Za mrve na podu tek to da ne spominjem, najbolje mi je instalirati usisivac na ledja i pustiti me svako malo da usisavam.

Ujutru volim na miru da popijem kafu pa sam u stanju da ustanem evo kao i jutros kao ludak samo da me niko ne prekida i da obavim u wc-u sve sta imam pa da sam mirna.

skapirala sam da ja bas D seckam nokte cim mogu da se seckaju, mrzim kad joj je crno ispod noktiju. Cistim joj to redovno, opsesivno joj cistim nos i tvrdim da joj smetaju bugeri kako ja to kazem a ona ne zna da ih iscacka pa ja to uredno radim stapicima stalno.

Opsesivno se brinem za svoju vaginuuser posted image i njenu higijenu.

Nekad sam jela 1 kg jabuka na dan, a ujutru cim otvorim oci mi je to bilo omiljeno, od kako sam rodila D sam malko prestala sa tim ali mi je i dalje omiljena jabuka, ustanem u pola noci da je pojedem.

Mrzim da bacam hranu. Vec vidim sebe kako cu imati 200kg zbog "da se ne baci" simptoma.

i td i td.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vaše neobične navike
2.11.2014 10:02:40   
Mala Elena
Kad ustanem prvo gricnem neki integralni keks.
Cesto mm pitam po drugi put :" Sta bi, hoces kafu ?" Pa se smejemo kao ludi user posted image
Nekoliko puta dizem majicu i zagledam stomak pred ogledalom.
Gledam u ruke i nokte...
Namazem lak na nokte a osetim da ce muz doci (smeta mu user posted image )ili ce se E probuditi i onda ih bar pola unakazim i tako...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here