|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Omiljena poza
18.2.2009 14:38:15   
Anoniman
Vidim na ostalim forumima da žene na ovu temu pišu "k'o lude". user posted image

A mi? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:41:02   
eugenija
A mi ne pišemouser posted image user posted image user posted image user posted image ... Hahahahahahahahhaahahahahahahahahahhahahaa

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:48:09   
eugenija
Evo da uozbiljim temu .. kašljuc kašljuc...
Obožavam sex, obožavam sex svuda, svakako, rado, eksplicitno i čestouser posted image ... S toga obožavam i sve vezano za njega, naravo što ne prelazi u perverziju, nastranost i sadomazohizam..
Volim zdrav, prav, lep sex, zdravoseljački... Hedonista sam po prirodi i volim da uživam, i volim da pružim zadovoljstvo.
Omiljena poza mi je svaka, ali kao bi izdvajala neku posebnu, onda bi to bilo: JA GORE... Bolje pratim ritam na taj način, a i klitoris je pri toj pozi nadraženiji..
Hm...
(reci Tasho jesam bila previše otvorena, ili je ok ovo što napisah... Jer sad čitam, zaista nismo pisale na ovaj način ovde.. Ili bar ja nisam naišla na slično. Ako je prevulgarno, da izbrišemouser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:50:55   
Jacaca
Meni nije frka, pa zene smo i sve to kod kuce radimo. Ovako, ja trenutno najvise odpozadi posto sam citala da je tako najdublje i spermatozoidi imaju kraci put do materice, pa sam najcesce u toj pozi posto pravimo bebu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:51:45   
Anoniman
zdravoseljački


jao majko moja stomak me zaboli od smjeha draga eugenija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i sto posto si u pravu.... taj je najbolji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
18.2.2009 14:51:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:53:52   
Anoniman
Obema (eugenija i Jacaca) sam vam umrla od smeha! user posted image

Eugenija draga, mislim da nisi ništa perverzno napisala. Guppy će da proceni detaljnije, ali ja mislim da je to sve ok. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.2.2009 14:54:23 >

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:54:57   
eugenija
Hehehehhehehe, Lenka, ja se ne bi smejala, da se ti nisi nasmejala, hahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... sad sam i ja zakocenuta, hahahahhaha

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:55:25   
Modessty
Nemam neku omiljenu pozu! Sta mi u tom trenutku padne na pamet to mi je onda i omiljena poza!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:56:16   
Jacaca
NE bre da brises super si i ja se potpisujem na sve sto si rekla, cim napravimo bebu vracam se na JA GORE!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 14:57:25   
Modessty
Jedno vreme smo voleli da izvodimo razne akrobacije. user posted image
Svasta se unesto isprobavalo i desavalo
sramota me da napisemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 15:00:31   
eugenija
MMMmmmm... jahačice moje!!!! hahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 15:03:52   
Ana RR
user posted image  da li bi ovako pricale da sedimo jedna ispred druge!

hm...kako izdvojiti omiljenu pozu...sve su mi omiljene.. kada sam gore, najuzbudjenija sam,a mm uopste nije lako da se kontrolise user posted image
volim da sam gore ali njemu okrenuta ledjima, e to mi je bas,bas dobro!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 15:06:54   
Jacaca
Zasto sramota? od koga sramota? Nego ljudi da ja vama nesto kazem: htedoh ja da se malo vratim na temu dve crtice pa udjem u 50 zadnjih poruka, kad ono nema nigde dve crtice, nego smo koju pozu najvise........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vidim ja da ce ovo postati najzanimljivija i najposecenija tema, pa malo po malo pisacemo mi i o cemu nismo ni mislile da cemo nekome pomenuti.user posted image user posted image user posted image user posted image SUPER!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 15:06:57   
Ana RR
a kad je jutarnji sex u pitanju,(uh, taj je najbolji user posted image  ) tad je svaka poza dobra! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 15:08:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca

pa malo po malo pisacemo mi i o cemu nismo ni mislile da cemo nekome pomenuti.user posted image user posted image user posted image user posted image SUPER!!!!


user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 22:34:01   
guppy RR

user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Omiljena poza
18.2.2009 23:25:14   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super tema!  Sad ce vec biti da nema o cemu nismo pricale!  I ja jako volim sex, mislim da smo mm i ja probali svaku pozu ali me onda lenka il ko vec bese, bacio u rebus sa pozom noge gore on od gore, iza levo desno suc-muc, aaa pa kad mi je bolje objasnila e onda je vec bilo jasnije.  Omiljena? Pa ne znam...dobra je mnogo ona gde on sedi uspravno i ja sedim na njemu i tako se zagrljeni mrdamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam kako da objasnim bolje... a i ja isto volim onu gde sam odgore ali njemu okrenem d**e!!!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.2.2009 0:17:09 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Omiljena poza
19.2.2009 12:13:41   
eugenija
IZVORNA PORUKA: guppy RR


user posted image  


Pa Guppy, nemoj samo aprovded.. hihihihiihi... Napiši neštouser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Omiljena poza
19.2.2009 12:17:28   
guppy RR


user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Omiljena poza
19.2.2009 12:18:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: guppy RR



user posted image



Hahahahahhahahahahahhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Pa nije valjda toliko strašno... Joj bleso mala!!!!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Omiljena poza
19.2.2009 14:11:03   
Anoniman
Ja obožavam kad sam pozu odpozadi, kad me stisne kukove svojim šakama ja se sva istopim. A volim i kad sam dole pa gledam njega kako se nadvija nadamnommmm... Onda sam sva nemoćna, a u stvari ja pokretima regulišem ritam i ostlao. A volim i da sam odozgo, da ga posmatram kako uživa u meni.
Kad malo bolje razmislim, izgleda da volim sveuser posted image . A volim i oralnouser posted image .

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Omiljena poza
19.2.2009 14:24:35   
jelana9
Jedino na lusteru-nismo probali!!!Jadnicko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Omiljena poza
21.2.2009 11:27:32   
Jacaca
Izgleda da sve volimo SVE.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Omiljena poza
21.2.2009 11:29:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Zille

Ja obožavam kad sam pozu odpozadi, kad me stisne kukove svojim šakama ja se sva istopim. A volim i kad sam dole pa gledam njega kako se nadvija nadamnommmm... Onda sam sva nemoćna, a u stvari ja pokretima regulišem ritam i ostlao. A volim i da sam odozgo, da ga posmatram kako uživa u meni.
Kad malo bolje razmislim, izgleda da volim sveuser posted image . A volim i oralnouser posted image .



Eh brate žena je sve reklauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here