|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:46:03   
Jeca*
obavezno poredjaj krompir okolo, a mozes i malo sargarepe user posted image
inace, imas i one kese za pecenje, ja prvo meso i krompir stavim u njih, pa u pleh, a posle izvadim iz kese tj samo izrucim u pekac ostavim da se dopece

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:47:55   
Ana RR
A može i tako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:48:09   
Anoniman
Ja upravo saznala da ću 99% biti sama za Novu Godinuuser posted image user posted image user posted image
...a stvarno sam naplanirala sve i svašta da spremam, po malo naravno zato što smo sami mm i ja... i sad ništa od toga! Kao slaviću Novu Godinu sa sestrom preko skajpa user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:48:30   
Olga75
Kod mene ce biti manje - vise klasika , u stvari naspremacu za NG pa cele nedelje necu morati da kuvam user posted image . Pravicu gibanicu , sarmu , kao rusku salatu , salatu od boranije ,meso od buta iz lerne , tortu od smokvi i zerbo kocke.
SM, kad pecem but , solim ga onako spricem u sredinu , naspikujem ga malo belim lukom , pospem ga majoranom i stavim u kesu za pecenje , kad je skoro gotovo raskidam kesu da porumeni i gotovo. Bude fino socno ali ne ostane zivo i lepo se sece kad se ohladi user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:49:27   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Rada T.

Ja upravo saznala da ću 99% biti sama za Novu Godinuuser posted image user posted image user posted image
...a stvarno sam naplanirala sve i svašta da spremam, po malo naravno zato što smo sami mm i ja... i sad ništa od toga! Kao slaviću Novu Godinu sa sestrom preko skajpa user posted image


što sama? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:53:39   
Anoniman
mm je vojno lice i biće dežuran... i prošle Nove Godine je bio samo kontrolni pa je otišao da ih proveri na pola sata i vratio se kući ali ove godineuser posted image user posted image user posted image a i njegov komandant se pravi mutav!!! Ko da ne zna da nemamo nikoga u ovoj vuko*ebini i da sam još u devetom mesecu... ko da nema ko drugi da bude dežurni... ima da dignem frku ima da se puši cela komanda, bude li to stvarno tako!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:56:28   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Super mama, ja komad mesa prvo lepo usolim i začinim (obično pomešam začine sa maslinovim uljem i to lepo namažem na meso), prekrijem folijom i ostavim par sati  da odstoji. Onda stavim u pekač (ako nemaš pekač onda umotaš foliju preko šerpe) i staviš u rernu da se peče. Pred kraj skineš foliju i vratiš meso na još 15ak minuta.


Ana a recimi kolko vreme peces onako u pekacu ili zaviris povremeno?
I zanimame dali da zasecem meso na nekoliko mesta da bi zacini usli u meso?
Recimi u pekacu stavis samo ulje na dnu?
Al sma puna pitanjauser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:58:38   
Anoniman
Jaoj,bre Rado.user posted image
Ja cu spremiti rusku salatu,verovatno rostilj,svakojake zezalice od lisnatog,i tortica,koje sam sve dzidzabidze nakupovala da je ukrasim....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 9:58:53   
SUPER MAMA
Jeco hvala na idei pa ja imam i te kese ali nije mi palo na pamet, u njih spremam samo piletinu, al sma blesava.user posted image user posted image

Rado zao mi je sto tvoj dragi mora biti dezuran znam kako to izgleda kada je naredjenje u pitanje moj je hvala bogu dezuran 2 januara naravno 24h.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 10:02:10   
Ana RR
Da, zasečem malo meso da bi lepo upilo začine (ponekad i špikujem onako kako je napisala olga).

Neko pravilo je da se meso peče 1kg-1 sat. Ali uvek provirim da vidim kako izgleda. Ne stavljam ulje na dno, jer meso premazujem maslinovim uljem. Možeš malo vode da doliješ.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 10:06:13   
SUPER MAMA
Hvala vam na savetimauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 10:47:06   
sandrina 85
Jao mm trazi da mu pecem zeca user posted image imamo ga u zamrzivacu (mm i svekar su lovci)
Ja ne znam kako cu to da spremim, mislim znam recept i to, spikuje se a pre toga se drzi u marinadi, ali je mei zao da ga pecem.
Pravicu tortu karamelu, bas sad se nakanjujem user posted image
I raznjice cu naredjati sutra pa cu ih peci taj dan... Iseckam slaninicu na mesoreznicu i vise vrsta mesa (belo, svinjsko, cevape) pa umotam i nanizem na stapic i pecem na gril tiganju.
Nemam vise nikakvu ideju, ali cituckam vas pa ce mozda da mi sine user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 10:51:08   
Ana RR
Sandrina, jedan predlog za ražnjiće: uz meso stavi i parče nekog povrća (pečurke, paprika, tikvica...), ukusno je i zdravo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 11:21:17   
JMPM
E pa ovakoooooooo....pravim sledece za novogodisnji meni user posted image
Slana torta sa krekerima
Projice sa paprikom
Pileca supa
Sarma
Kremenadle sa sampinjonima i krompirom
Kuglice od smokava
Kuglice od rendane cokolade i meda
Torta-nisam jos sigurna koja
E pa sad,kazite mi sta ide uz to meso od salate osim kiselisa?Ne volimo rusku,tako da to ne pravim,a ne znam sta bih osim turisje stavila na sto user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 11:23:42   
Olga75
kazu babe da zivina ne ide za NG , neko sujeverje , raspitacu se user posted image
napravi krompir salatu ili paprika sa belim lukom ( ima to neko ime ali ja ga ne znam)


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 11:25:09   
Jeca*
šta sve one jadne ćurke po diskotekama da rade? user posted image user posted image user posted image
uuuu kakav šovinistički komentar user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 11:25:47   
JMPM
user posted image user posted image user posted image user posted image
Pokvari mi citavu koncepciju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 11:25:59   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

šta sve one jadne ćurke po diskotekama da rade? user posted image user posted image user posted image
uuuu kakav šovinistički komentar user posted image

pobegle iz kokosinjca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 13:43:25   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sandrina, jedan predlog za ražnjiće: uz meso stavi i parče nekog povrća (pečurke, paprika, tikvica...), ukusno je i zdravo user posted image

Mmmmmmm.... moze, dobar predlog! Hvala user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 13:49:38   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: JMPM

E pa ovakoooooooo....pravim sledece za novogodisnji meni user posted image
Slana torta sa krekerima
Projice sa paprikom
Pileca supa
Sarma
Kremenadle sa sampinjonima i krompirom
Kuglice od smokava
Kuglice od rendane cokolade i meda
Torta-nisam jos sigurna koja
E pa sad,kazite mi sta ide uz to meso od salate osim kiselisa?Ne volimo rusku,tako da to ne pravim,a ne znam sta bih osim turisje stavila na sto user posted image

Ja sam za slavu uz meso posluzila salatu sa susamom... extra je bila svi su trazili recept... Jednostavna je za pripremu, ide malo sunkice na kockice, krastavcica, 100-150 gr susamam (proprzenog) moze i mleveni kikiiriki umesto susama, i pavlaka i majonez. Ako stavis jednu casu pavlake, stavis majonez od 100g.
Mozes da ubacis i jos nesto sto volis, secerac, ili umesto sunke belo pilece meso, ma sta god da stavis bude super.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 14:03:00   
JMPM
Sandrina,hvala ti za ideju user posted image ,zvuci zanimljivo!Moracu probati user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Novogodišnja trpeza
29.12.2010 14:04:34   
sandrina 85
Nema na cemu user posted image
Ima tih salatica bas puno, meni su eto pohvalili ovu i sve se pojelo.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 122
   [Obrisana poruka]
29.12.2010 14:37:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Novogodišnja trpeza
30.12.2010 8:51:21   
Anoniman
Novogodisnja trpeza user posted image
Kupujemo pecenje ,a ja cu praviti pilecu salatu,susam salatu,rusku salatu,salatu sa paprikama,domacu supu sa knedlama,mooozda nocas stavim sarmuuser posted image Od kolaca padobrance,mini indijanere,slatku crvenkapicu user posted image i mozda domaci ferero .Takodje ne kuvam do ponedeljka user posted image Zao mi je sto nisam mogla da se setam i trazim neke gotivne stoljnjake sa deda mrazom ili tako neke super kic sare,al nece mi niko zameriti user posted image Imam jelku najmanju na svetu koja je na stolu i bice neke svecice i slicno i tako


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Novogodišnja trpeza
30.12.2010 8:57:28   
Nensi*
Ja jos nista nisam napravilauser posted image
Prosle nedelje smo kupili nov frizider jer stari samo sto nije crkao,i od ponedeljka nas zajebavaju,doneli nov,ali ulubljen i izubijan sa strane pa smo ga reklamirali...Taj prvi su doneli u ponoc,kad se nisam slogirala...Trebali nov da donesu juce,sinoc zovu,kazu nema ga u kamionu,donece danas,ako ne donesu danas neko ce da na*ebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve sto stavim na terasu smrzne se,popi*dela samuser posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here