|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 14:16:30   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Sećam se Dunje i Lenke i Vučka i Sneže i Tash i Lu i Ane i Jace i Mihi i Lily i Engimengi i JMPM i i tako još nekih cura sa Crtica koje više ne dolaze ili su promenile nika pa više ne mogu da pohvatam ko je ko

Uvek pričam i to definitvno neću nikada zaboraviti jer mi je dalo snage za neke lične borbe u životu:
Dunja imala operaciju jajovoda i mi je kao tešimo, ne sekiraj se, biće sve uredu itd. A ona nama ladno ko iz topa: Ma šta je vama! Pa ja dok god imam jajnike ja ću imati svoje dete! user posted image I ostvarilo se!

DUNJA NE POZNAJEM BOLJU I POZITIVNIJU I MILIJU OSOBU OD TEBE! Ljubim te!!!!

A mnogo mnogo mnogo mi nedostaju Vučko i Lu user posted image


I ja sada naravno plačeeeem user posted image user posted image
Da, i meni nedostaju neke divne devojke iz tog vremena user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 14:17:27   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

I šta je sa Viking? Kako je ona? Ne javlja se ovde uopšte!


Zvaću Vik pa javljam, je verujem da je dobro, znam da je bila na moru sa malenima, verovatno uživa sa njima :)


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 14:22:30   
Modessty
pozdravi je puno puno! user posted image
i nemoj da plačeš user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 23:13:52   
dunja RR
Neću, neću, nema više plakanja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 23:33:52   
17 joka
Dunjice, pozdravi je i od mene puno puno

i Mod lepo rece ti si jedna predivna hrabra zenauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
16.9.2014 7:54:06   
mali_mis
Nisam bila cesta u tromesecjima, ali koliko sam mogla, secam se iz II tromesecja, Hajnalka, janabons, pa posle iz III, njih dve, Snelle, lady_b, IvaMark, Meisje, ancikv, serpica, Mod, minnica.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
6.11.2015 13:04:29   
Zemunka85
Ja sam na RR dosla aprila 2012 dok sam lezala u bolnici na odrzavanju trudnoce. Ocajna, po savet. Onda sam se naravno zadravala i obozavam ovaj forum. Nekada sam tu cesce nekada manje, ali jednom dnevno zvirnem svakako.
Retko koju vidjam od onih kojih se secam sa mog pocetka - Daki89, Sancy, Bebilina, micina_mama, pandina, bojanica, zvrk.mrvica
Litle one i Pocahontas sam do skoro vidjala.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 6.11.2015 13:07:11 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
6.11.2015 13:52:14   
adulence
Ja sam isto dosla 2012 kao tridnica i uvek se setim moje Jole 82 i mnogo mi je krivo sto je nema,Nina 26,Jancica,Viktori...bese to divna ekipica...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
6.11.2015 14:32:59   
Maraj
Ja sam dosla na forum tražeći savet kako da istrebim eserihiju....a ujedno i pokusavala da zatrudnim.... tako sam sa teme eserihija presla u crtice. Bilo je zivahno u tom periodu u crticama . Bile su tu jole 82 , jole 84 , daca , degu , dunja , pandina ,nata ,joka ,...... ne secam se ostalih nick-oca al znam da je bilo bas zivahno tada u crticama. Hvala Bogu sve mi na kraju zatrudnesmo....ispracala sam vas u trudnicke teme. Svake vase user posted image od srece odplakala i nadala se da cu ih i ja ugledati jednog dana user posted image



< Poruku je uredio Maraj -- 6.11.2015 14:34:00 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
6.11.2015 19:47:25   
Azra_
Kakve su to ekipe bile... Žene su u razgovorima pisale mnooogo strana na dnevnom nivou, trudničke teme bile podeljene na tromesečja. Divna ekipa... Neću da nabrajam jer bih neku sigurno zaboravila. veeelika većina njih ne posećuje RR više i mislim da smo na velikom gubitku zbog toga.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
6.11.2015 19:58:35   
Torbica
Olga RR user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
17.11.2015 0:27:53   
viktori

IZVORNA PORUKA: adulence

Ja sam isto dosla 2012 kao tridnica i uvek se setim moje Jole 82 i mnogo mi je krivo sto je nema,Nina 26,Jancica,Viktori...bese to divna ekipica...

Ja sam pokusavala da ostanem trudna dugo, citala razne forume, prelomila, upisala se i odmah posle nekih dva meseca mislim ostala trudna. Prvi ste videli test posle pogubljenog mm.
Citirala sam adulence jer to je ta ekipa i toliko mi je tada znacila podrska, ma ne samo podrska vec zajednicki smeh i gundjanje...Taj svet koji me razumeo kad sam mislila da me niko trudnu, prvi put debelu u zivotu, polupokretnu razume. Posle sam upoznala predivnu lesicu, emotivnu dunju i torbicu koja me zaduzila. Jole i ja smo nosile nase male dzinove i stalno smo se salile ali i savetovale. Divne savete sam dobila od nje i bas bas mi nedostaje, nina26 je bila odsecna kao i uvek pametnica (bila je jos jedna nina al je vise nema), jancica prirodna nasmejana opustena, a za adulence to ne mogu opisati i napisati dovoljno. user posted image
Ono sto je najzanimljivije upoznala sam divne zenice u bolnici dnevnoj i na odrzavanju i njih sam pronasla i ovde. One su stare clanice bile. Na kraju smo svi na fcb.
Moj post je malo duzi, al ja sam emotivac i vezujem se za ljude. Nista dobro ne zaboravljam. Materijalno mi uopste nije vazno jer se da pohabati, al secanje na ove zenice mi je bas bas user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
17.11.2015 0:49:30   
Leptiric123
Verolina,Nina 26,Daca77,Joka17,Jole82,Bea,Ivanka75...

Dosla sam u crtice,kad sam mislila da sam ja jedina na svetu koja do iznemoglosti radi testove i prividja joj se druga crtica,generalno brzo sam zatrudnela,posle 3 meseca ja mislim...ali kasnije u trudnicama saveti koje sam dobijala bili su neprocenjivi,jednostavno nije mi jasno kaoo je neko trudan a nije na RR...user posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2016 13:48:27   
branki*
Dunja,verus,indy,minavb,tasha,lu....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2016 14:21:28   
Khaleesi
Ja sam kao trudnica 2012 pitala nekoliko stvari, odgovarale su mislim Guppy i Voci...user posted image ali sam najvise citala savete

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2016 15:52:30   
vocicana
Vise se i ne secam ko je sve bio u crticama, ali znam da sam uzivala pisuci svima.
Danas mi jako prija Branki, Jess je jako racionalna osoba sa pisanjem, ne volim kada neko pise samo o sebi i to je to, osim u nekoj situaciji koja je katastrofalna kao sto je recimo situacija sa Emicom, Boze sacuvaj, ali eto. Devojke kao Bubabubica, Ivana SK, Emica, Sonyasha, sve ste mi drage, ovo je vrlo slicna tema onoj koga biste volele upoznati sa RR, samo sto su ovo prvi koraci bili.
Svako vase iskustvo je dragoceno, svako misljenje i razmisljanje i verujte mi ne znam sta bi bez vas. Ponekad mozda napisem i nesto sto se pogresno shvati, ali naravno, nemam losu nameru,] nikada! Volim ovo druzenje i nikada nisam zazalila sto sam se uclanila na ovaj forum, najbolji ste.
Sve vas user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2016 20:11:19   
wivern
Ana RR user posted image

Nekako mi je delovala tako strogoooooo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2016 20:56:00   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ana RR user posted image

Nekako mi je delovala tako strogoooooo user posted image

Aaaaaaa, istoooooooo, a sad mi je divnaaaa!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
8.7.2018 10:03:37   
IvanaSK RR
Vocicana koja je pisala kao ludauser posted image Emica kojoj se jeo cips danima, a muz zaboravljao da joj kupiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
8.7.2018 13:27:29   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Vocicana koja je pisala kao ludauser posted image Emica kojoj se jeo cips danima, a muz zaboravljao da joj kupiuser posted image

Hahahahah jeo joj se cips danima user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
8.7.2018 14:09:27   
IvanaSK RR
Daaa. On isao par puta i u prodavnicu da joj kupi. Svasta donosio osim čipsauser posted image
Na kraju joj kupio cips i to neki sto ona ne voli.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
8.7.2018 14:11:30   
Anck Su Nmaun
Komedija
Ja se.niceg ne secam....leto 2009

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
19.2.2019 15:02:36   
branki*
secam se indy,ona mi najvise nedostaje,ugasila je fb,bas bih volela da znam da je dobrouser posted image
fali mi lu,trcosava,bosanska garnitura kompletna,nada rr,dr kristal koje isto nema ni na fb..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
19.2.2019 15:15:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ana RR user posted image

Nekako mi je delovala tako strogoooooo user posted image

Aaaaaaa, istoooooooo, a sad mi je divnaaaa!


Kako sam ja ovo propustila?? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
19.2.2019 15:17:33   
branki*
ana,ti si meni isto sto i RRuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here