|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
8.1.2010 17:02:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Dunja,ja bih pitala...pa jel ima ovdje neko da radi dok ste vi na edukacijiuser posted image
Čisto da si dam oduškauser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
9.1.2010 16:37:31   
afrodita
user posted image ih ugovori.
Vecu glupost nisu mogli smisliti.
Ne radi Vam doktor, niste zakazali.
Da, zao mi je sto mi se temperatura od 39 stepeni
nije najavila i pitala me kad mi odgovara da je imam.
Pa dobro onda cu vam staviti karton kod drugog lekara
ali ce te se nacekati.
Stavi mi ga odmauser posted image i stci cu za sat vremena.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
9.1.2010 16:48:51   
JULIE
Moje iskustvo sa lekarima iz DZ je ocajno...Negde sam vec pisala poslednji UZ mi je radjen u 11ned i to za dabl test,trebala sam da idem na kontrolu 4januara,i lepo zovem da zakazem kad ona dolazi tek u februaru i to se ne zna tacno kad?!Jos mi sestra na tel koja zakazuje drsko pita kako je mogla da mi kaze da dodjem 04.01 kad se od pocetka znalo da ce biti tamo do februara!Uhhh,kako sam samo bila besna,i jos uvek sam.Da je po njihovom ja ne bi radila UZ 9nedelja,naravno otisla sam na 4D u 18 nedelji jer hocu da znam kako mi je dete.A,da i za sve ovo vreme odradjena jedna krvna slika i urin i to je to...Nisam trenutno u mogucnosti da idem kod privatnika,pa moram da trpim ovakve stvari,nazalost,ali mi je zao i ne mogu da shvatim da mogu biti toliko nesavesni,pitam se zasta oni uopste primaju platu?user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 19:57:20   
afrodita
Jesam otvorila temu za rane ali vise da bih saznala
kako da sto pre zaraste rana i kako da postupam.
Ali ovo je vec sliucaj za iznosenje ne kvalitetnog rada
doktora ili medicinskih sestara ste vec.
Doktorica mi je rekla da kupim stanicid mrezicu da se ne
lepi rana na previjanju jer u domu zdravlja nemaju. Naravno
ja kupila a sestra nije htela da stavi, lepo joj kazem rekla
doktorica a ona meni - 10 godina radim ovaj posao i znam kad
se stavlja stanicid. Insistirala sam da zove doktoricu.
Zvala je ali se sa njom pre toga ispricala kako ne moze mami (meni)
da dokaze da ne treba. Doktorica na strani koleginice i ubedjuje me
kako ipak ne treba. Dobro. Igrom slucaja srece ili sta vec
danas je radila druga medicinska sestra. Iznanadjena da na rani
nema stanicid gaze, da je rana nepravilno zalepljena flasterom u
IKS koji siri ranu, i da preko zavijene rane nema mrezice.
Narode! Zene! Rekli su mi da nemaju stanicid gazu, da nemaju
beli flaster koji ne guli kozu kad se odlepljuje. Ova sestra je sve
stavila na svoju volju, cak i komad mrezice oko celog lista da
cuva zavoj na rani.
A da bi sve bilo za ovde zapisati nateralo me je to sto je doktorica rekla
da ce previjanje potrajati jer ce rana tesko zarasti a naravno
moje dete je pitalo kako ce to izvesti kad ne ide ovde u skolu
a doktorica je predlozila da to moze da radi i sama.user posted image
A danas ova divna sestra kaze da trazimo nalog i da joj mogu previjati i tamo
gde zivi dok ide u skolu.
user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:02:03   
Anoniman
Afro, draga, a zasto nalog?!?!?!
Ona ima puno pravo da se leci i previja u Karlovcima, posto tamo idu i na sistematski, i mislim da joj ne treba apsolutno nikakav nalog niti da tu ima polemike, ja sam isla i u N.S. kod lekara, i u Karlovce, kako mi je vise odgovaralouser posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:16:23   
afrodita
Citam ovo sto si napisala i placem.
Jednom je bila bez kartona, haos su joj
priredili zato sto nema karton nema ugovor...
Onda je privatno isla da vadi krv bez uputa,
nema to veze, ali sam morala ovde da joj uzmem
karton sa izgovorom da joj treba za sistematski,
da karton i ugovor ima u Karlovcima a ja cu ovde
sa cascavanjem da prodjem i sa crvenom knjigom.
Samo da mi nju tamo nezauser posted image kad je sama.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:18:50   
Anoniman
Nece afro, ne brini, svi gimnazijalci idu tamo otkako je sveta i veka, sto bi se reklo, oni maltene nemaju drugih pacijenatauser posted image
I jako dobro znaju kad nekom treba samo opravdanje, a kad nekom stvarno nesto fali.
Ja bih se vratila u taj DZ da mogu, super su mi tamo bili lekari.
I zar nije bolje da joj je tamo karton, ipak je ona vecinu vremena tamo, ne daj boze, temperatura ili bilo sta, najblize joj je da samo trkne tamo?

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:26:19   
afrodita
Draga moja Nedjo to je bilo nekad.
Sad su joj trazili jebeni ugovor kad je imala temperaturu!
ako je tako sad, a oni je zajebavaju , onda cu
prvo kod direktora skole pa u dom zdravlja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:28:28   
Anoniman
Ala oni nisu normalni, ja nemam reci. Meni nije jasno, mora da postoji neka procedura za decu koja se skoluju van rodnog grada, i ako je bolesna, a nema ugovor, ONI MORAJU DA JE PRIME, kad moj lekar ne moze da me primi, a meni je lose, primi me njegov kolega, pa oni tamo nisu normalni!!!

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:35:09   
afrodita
Znas kad mi je rekla da ona vise sama
nesme da ode pred tu sestru koja joj je
trazila ugovor.
Tako da idem sa njom i ako dodje do nekih
problema trazicu pomoc u skoli :P

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:37:40   
Anoniman
Draga, evo pričam sa drugaricom iz Karlovaca, njene svekrve poznanica radi kao lekar opšte praxe, pored je taj školski dispanzer. Raspitaće se, kaže da ne bi trebalo da bude nikakvih problema oko otvaranja kartona, pobogu, pa moraju joj dati da otvori karton. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:39:46   
Anoniman
Veruj mi, svako dete iz NS koje je islo u Karlovce je imalo lekara u gradu, i skolskog lekara u Karlovcima, pa oni tamo moraju na sistematski, ne znam uopste kako su mogli da naprave takav propust, sirota Majauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:40:59   
Anoniman
Ma, kada joj sestra bude tražila ugovor, neka Maja kaže da hoće da ga potpiše i da je pošalju kod lekara kako bi to mogla uraditi!

Kako mene sestre izbezumljuju! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:41:41   
afrodita
A ja ko kreten krisom vadim karton iz naseg doma zdravlja.
Izigravam lopova a na drugu stranu mito i korupcija.
Tasho user posted image gde si do sad bila?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:43:56   
Anoniman
Pa... jbg draga. Evo tek sada shvatih šta je ustvari problem. Sutra treba da se vidim sa drugaricom, rekla je da će se raspitati, i da će mi sutra javiti šta je saznala. Makar da Maja lepo otvori karton. Nadam se da će mi dati neke korisne info. 

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 20:45:26   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Nedja

Veruj mi, svako dete iz NS koje je islo u Karlovce je imalo lekara u gradu, i skolskog lekara u Karlovcima, pa oni tamo moraju na sistematski, ne znam uopste kako su mogli da naprave takav propust, sirota Majauser posted image

Sad sam je pitala, i kaze mi da niko ne ide tamo
kod lekara. Danas ti je to moja Nedjo: odma dolaze
tata i mama kolima po svoju bolesnu decicu.
(Jedino jos ja putujem vozom)
A to sigurno pre nije bilo tako.
Nedjo imas pozdrav od Majeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 21:09:43   
Anoniman
Ne rade nikako svoj posao.... ja imam jako loshe iskustvo sa lekarima u dispanzeru....tako da begam od njih....

Mislim da i Promena izabranog lekara moze biti srodna tema ovoj

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
12.1.2010 21:39:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Nedja

Veruj mi, svako dete iz NS koje je islo u Karlovce je imalo lekara u gradu, i skolskog lekara u Karlovcima, pa oni tamo moraju na sistematski, ne znam uopste kako su mogli da naprave takav propust, sirota Majauser posted image

Sad sam je pitala, i kaze mi da niko ne ide tamo
kod lekara. Danas ti je to moja Nedjo: odma dolaze
tata i mama kolima po svoju bolesnu decicu.
(Jedino jos ja putujem vozom)
A to sigurno pre nije bilo tako.
Nedjo imas pozdrav od Majeuser posted image



Pozdravi je punouser posted image
Bas mi je zao sto je danas tako, hehe, nije to taKO bilo u moje vreme...nek sam i ja docekala da to kazemuser posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
9.2.2010 22:51:54   
Anoniman
Vidjeh temu sada i setila se njihove strucnosti! Moj deda,inace je bio bolnicar nekada,dobio covek proliv,i tako ga drzi nekoliko dana,pipa on desnu stranu ono boli,ode kod lekara,uputise ga na hirurgiju,doktor ga pregledao i kaze nije vam nista,moj deda kaze da nije slepo crevo a on kaze nemate vi simptome za to! Moj deda sreo njegovog nekog kolegu i isprica mu on zasto je dosao i ovaj ga odvede da ga on pregleda! Digo uzbunu doktor kako smesta da ga spreme za operaciju jer moze svakog casa doci do perforacije (kako god) slepog creva! Rekao mu je posle da su minuti/sati bili u pitanju!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
9.2.2010 22:54:28   
kleopatra*
O doktorima iz DZ ne zelim da kometarisem zato i ne idem u DZ jer im je strucnost na visokom nivouuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
9.2.2010 22:57:22   
Iva979
Ja se od malena lecim u DZ Stari grad u Beogradu i za lekare opste prakse nemam neko spec misljenje, ima ih raznih.
Sto se tice ginekologije imam sve reci hvale, mojs doktorka je odgovorna i strucna a moram i sestre da pohvalim jer su izuzetno ljubazne. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
9.2.2010 22:58:01   
Anoniman
Ja moram tamo,nema privatnika ovde! Oteko mi bio zub gornji i posle nekog vremena krenuo gnoj iz sinusa da mi ide! Ja otisla u dz,ona me pogleda ispisa nesto i dovidjenja! Posle mi kazu ljudi da je trebala da me posalje kod ORL! 

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
10.2.2010 11:03:48   
Anitaaa
Ma ja bih mogla satima da pričam o tome user posted image
Ne volim da se ponavljam pošto sam o tome već pričala u temi Zamalo pobačaj ali evo
Kad sam ostala u drugom stanju otišla sam na NB u DZ kod dotičnog doktora.Čekala sam 3 ipo sata iako sam bila treća po redu dok su se žene samo smenjivale.Pritisak mi je skočio samo tako ali sačekala sam i kad sam konačno došla na red već sam bila potpuno besna.
Ok,pitao me je uobičajeno,poslednja menstruacija,jel prva trudnoća,jel bilo pobačaja...Pritom me nijednom nije pogledao u oči,sve je obavljao mehanički.Pregledao me je i rekao da misli da sam trudna i da uradim te ite testove bla bla i izašao pre nego što sam uspela da ga i pitam gde treba da uradim te testove.Onda mi je sestra na brzinu objasnila i ja opet nisam ukapirala pošto je žena pričala 100 na sat a ja nisam sa Novog Beograda i stvarno se teško snalazim tamo i kad sam je ponovo upitala da mi malo detaljnije objasni ona se naljutila i praktično me izbacila iz ordinacije..
Ok,snadjem se ja nekako..(čitajte puknem za taksi 3000din) i kad sam ponovo bila zakaže mi ultrazvuk ali negde u nekom tamo bloku i nisu hteli da mi objasne gde...ajde snadjem se ja opet i kad sam tamo bila sledi ona priča kako ne vidi plod i posle 2 nedelje ponavljanja beta HCG on meni mrtav ladan saopštava da mi je najverovatnije počeo pobačaj i da će priroda sama da se pobrine za to i da odem kući.TO mi je takvim tonom nezainteresovanim rekao da sam ja  ostala u čudu.Kao da pričamo o vremenu a ne o mojoj bebi.I izašao iz ordinacije pre nego što sam uspela da ga pitam da mi malo bolje objasni.Ja sam ostala da sedim,oči pune suza...sva drhtim i molim sestru da mi objasni šta se dešava.Ajde ona mi je ljubazno objasnila kako stoje stvari i ja sam izašla a da mi niko nije zakazao sl.pregled.Rasplakala sam se na ulici...ljudi me gledaju....strašno.
Zato sam i išla kod privatnika i išla bih i opet da poštedim sebe stresa.Tom doktoru ne bih dala ni kravu da mi leči.A najgore je što ima takvih koliko hoćeš.Ne kažem da nema dobrih ali stvarno nekima bi trebalo oduzeti dozvolu za rad sa ljudima


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
10.2.2010 13:30:26   
micketta
imate u svakom DZ plakat sa brojem telefona na koji mozete da prijavite sve nepravilnosti u vezi sa radom medicinskog osoblja. ne ustrucavajte se da ga upotrebite jer sve je bolje nego cutati. mislim da ti drkosi slede logiku da dokle god bude ovaca, bice i shishanja. e, pa nece moci!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li doktori u domovima zdravlja kvalite...
10.2.2010 13:40:41   
LillyT
Meni je moj DZ (onoliko koliko ga koristim) sasvim dobar. Na pocetku me je izludjivao ginekolog, ali sam se pomirila da covek ne prica puno i da izgleda kao mesar, ali on meni samo pise papire i ne cantra mi sto vodim trudnocu privatno. Kada vadim krv, sestre su jako pazljive, zubarka mi je smesna, ali jako strucna. Ostale ni ne znam. Iskreno, mene nerviraju ljudi koji dolaze tamo, koji se ponasaju kao da su jedini oni tamo s problemom. Sestre su skorz ljubazne, tako da za osoblje nemam zamerke. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here