|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.4.2017 10:22:38   
majared
Samo jedno pitanje u vezi spirale. Pretpostavljam da idete kod privatnog ginekologa, gde odrađujete papa test i sve ostale preglede. Ja cu ici u maju u dom zdravlja na redovni godisnji pregled, pa me interesuje da li kad odem privatno priznaju te rezultate ili moram ponovo da ih odradim pre postavljanja spirale?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.4.2017 13:29:26   
Anck Su Nmaun
Ja ne radim privatno, sve drzavno.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.4.2017 20:09:25   
vocicana
ared ne moras ici privato ukoliko vec nemas takvu naviku. Rezultati se priznaju naravno, bar je kod mene tako, meni su spiralu stavili na odeljenju ginekologije, sve je trajalo nekih 20-tak sekundi, nije bilo bolno, nista spec, sve je u najboljem redu.
Anck, srecno da lepo prodjes, javi bas sta si uradila. Ja sam pomislila da si odustala od spirale, pa sam te zato pitala bila sta ima i kako si prosla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.4.2017 20:19:32   
Anck Su Nmaun
Ma nisam draga, nego me ciklus zezao, jedan mesec dosta poranila, a kad ne ides privatno moras da zakazes 4-5 dan kad dobijes. I onda kako da normalno izracunas. Sad je racunala na 28 a ako zakani upucacu se, onda verovatno tek sledeci mesec. Videcemo vec/

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.4.2017 20:25:38   
vocicana
user posted image nadam se da te nece izraditi meca

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
19.4.2017 9:47:00   
Anck Su Nmaun
Napokon sam je stavila!
Jeste meca poranila jedna dan ali ok. Inace ova traje 4 god , ne 5 ..nisam im ala pojma.

Kaze ostavila mi duzi koncic pa mozda ako se mm bude bunio da ga bockam da se reklamiram user posted image

I sad se jedem ne pitah je jel smeju tamponi da se koriste dok imam spiralu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
20.4.2017 20:31:16   
Anck Su Nmaun
Meca taman bila stala a evo sad se vuce kao creva, al dobro juce sam je stavila. nemam bolove nikakve, nista ne osecam samo sto moram ovaj dnevni jos nositi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
20.4.2017 22:14:58   
vocicana
Verovatno ce ti tako biti celog meseca, manje vise, bice i dana kada budes pomislila da je stala potpuno. Bas mi je drago da si i to zavrsila.
Da li te je bolelo?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
23.4.2017 22:42:52   
Anck Su Nmaun
Jooj bas smara , nista preterano ne curi ali dnevne koristim.obavezno. Sad sam citala.unazad tvoje iskustvo bas da vidim do kad ti je bilo...al vidim skoro do sledeceg ciklusa 😣
Nije me bolelo mada sam ocekivala i sva sam se istaumirala user posted image stisla.se na onom stolu katastrofa...ocekivala ne znam ni ja sta..al nista. Par sekundi neprijatno i kraj. Nikakav bol.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.4.2017 22:44:20 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.4.2017 13:02:50   
vocicana
Anck, takoide, bice dana kada nece cureti, ali verovatno ces krvariti do sledece redovne mece, posle nista. MIlina videces.
Da vidis moju situaciju pre neki dan.
Haos oko krstenja, jurnjava, organizacija, na kraju je bilo ili cu izaci iz koze, ili ce se nesto drugo desiti, na kraju prokrvarim, samo jedan dan, na nervnoj bazi. Dakle da se poludi.
Ne brigaj, rekla sam ti da nije nista strasno, sada si mirna i opusteno, proci ce i ovaj mese. A da smara, smara do 101 i nazad.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.4.2017 13:17:30   
Anck Su Nmaun
A jao to na nervnoj b azi se i meni jednom desilo pred Op.
Pa malo smara ali dobro..

I pitanje posle koliko ste isprobali...khmm lhmm spiralu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
23.6.2017 12:36:49   
vocicana
Anck, kako se osecas sa spiralo? Jesu li ti krvarenjka ok? nemas nekih problema?
Ja sam upravo zavrsila ciklus, bas je bio obilan, ovog meseca sam prevazisla samu sebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
23.6.2017 12:40:19   
Anck Su Nmaun
Ok, samo se razvuce ciklus do besvesti, to me malo nervira.
Koristila sam i tampone ineca, nemam zivaca 10 dana da razvlacim sa uloscima.
Mada mi se desi i kad je ovulacija malko da ima onako prljave krvi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.6.2017 8:11:25   
vocicana
Jeste, to je tacno. Ja sam ovog meseca nagrabusila, nije dugo trajao, ali je bio, stose kaze za sve novce i uloske sto sam imala.
Ja sam zadovoljna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.6.2017 9:20:24   
Anck Su Nmaun
Pa jesam zadovoljma al me nervira sto dugo traje. Jedino to.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.6.2017 10:03:26   
Sandricak
drage da se ukljucim i ja ovde... Razmisljam o spirali vec mesecima, ali nekako se ne usudjujem da je stavim... pojma nemam sto.. zvucace vam smesno i smejacete se, ali meni kada pomenes spiralu pred ocima mi se pojavi komad gvozdja umotan u spiralu user posted image znam da nije tako, ali sta ces... ali ne mogu vise da prekidam odnos, da kupujem prezervative... bas moram resiti sta cu

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.6.2017 10:33:51   
Anck Su Nmaun
Hahha jeis sasava, znas kako je to tanki , kao koncic

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
24.6.2017 11:02:28   
vocicana
Sandricak bre maco, to je komadicc plasstike u obliku slova T ima u srednjem delu izmedju krakova obmotanu bakarnu zicu, kaonavoj. Kontracepcija je takva sto se otpustaju molekulibakrakojideluju spermicidno,veoma, veoma mala verovatnoca za trudnocu.
Uradices kompletan pregled, kolposkopiju i briseve, stavices je u dogovoru sadoktorom koji tije izabrani ginekolog, u toku ciklusa ili par dana nakon. Imas je a kao da je nemas. Bices rasterecena

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
27.6.2017 15:56:37   
Sandricak
ma trazila sam je ja po netu bas da vidim kako to izgleda... ali sta ces, luda glava, tako mi zvuci user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
27.6.2017 22:53:23   
Anck Su Nmaun
Moram da priznam da sam je i ja zamisljala vecom, a ono tanano, pa dovoljno reci kad se plasiranje ne oseti koliko je to tanko.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
28.6.2017 6:41:55   
Duškić
Sandricak, meni takodje zvuci strasno...bas pratim.sta pisu Voci i.Anck
Pa mozda se i ja resim ..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
29.6.2017 10:11:23   
vocicana
Verujte, nistastrasno, nista bolno, a veoma prakticno. Ja sam prezadovoljna. Citajte iskustva, nije losa metoda, jer tabletice suobaveza, meni se bar desavaloda zaboravim da popijem u tacno odredjeno0 vreme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
13.7.2017 19:54:00   
Loki92
Pozdrav, nova sam tu pa me zanima da li znate cijene bakrene spirale i mirene u srbiji...tocnije Bogojevu i Šidu jer bi tamo isla kupiti. Hval

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2017 12:09:06   
Anck Su Nmaun
Cene vam variraju od apoteke do apoteke...


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kupih je napokon. Odem u moju apoteku preko puta kazu 4300 ..ja zinula.
Odem do centra 3500 pa nmg da verujem kako se saketaju cenama!




< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.7.2017 12:11:09 >

(odgovor članu Loki92)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
15.7.2017 15:42:44   
vocicana
Draga moja cene bakarnenehormonske spirale u Srbiji idu od 3200 do 4500, a Mirena ili Levosert je od 9700 do 16000.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Loki92)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here