|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste birali uciteljicu?
26.10.2018 10:34:47   
Olga75
Nisam birala učiteljicu i evo četvrti razred guramo. Mogu vam reći da se meni ta učiteljica uopšte ne sviđa. Mislim dajako "gura" decu u neki prosek. Da ne pričam da u prvom razredu skoro uopšte nije dolazila u školu pa su je učiteljice na zameni naučile da piše user posted image . Okej, imala je učiteljica veliki problem ali to smo saznali iz rekla-kazala, mislim da je trebala da sazove roditeljski i kaže nam šta se dešava, naravno bez ličnih detalja. Nekako je, ne znam, neozbiljna.
Možda se treba raspitati jer ta PPS ne radi baš u svakoj školi onako kako bi možda trebalo. Na neke stvari se ne može uticati ( bolest nedajbože) ali bitno je da učiteljica prepozna talenat i potrebe dece sa kojima radi jer nisu sva deca podjednako pametna i motivisana. Ova naša jednostavno ne priznaje da decu nešto više ili manje zanima. Znam ja da oni treba da nauče osnovne stvari u nižim razredima ali ako primetiš da neko dete voli i zna da crta pa pohvali ga, ako neko dete voli da recituje pa prijavi ga na takmičenje i tako. Mislim da ona otaljava a do penzije ima još celu jednu generaciju. Njima nek je Bog u pomoći

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 176
26.10.2018 15:35:15   
IvanaSK RR
Olga, od petog krece skroz druga prica. Tada ce mnoge stvari biti jasnije... Izdrzite jos malo. Znam kako je..

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 177
26.10.2018 16:04:51   
vonavoj
Ja sam birala..jer je generacija bas losa,od njih cetiri,samo je ona dokazano godinama dobra. A sve su starije,a ona je najstarija. Njena odeljenja su godinama najsloznija i od petog najbolja.. moja sestra predaje od petog,a i mi smo isle u tu skolu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
26.10.2018 16:19:28   
Maraj
Von pa kako se bira uciteljica....mislim... kako da znam kakvi su nastavnici u kojoj skoli tj ucitelji.
Mi imamo 5 skola u nasoj blizini..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
26.10.2018 16:21:46   
vonavoj
Lepo,to je jedina skola kod nas,u naselju,gde pripada😁U nju sam isla i ja i sestre,i svi nas znaju..hahhaa..bile smo vukovci,a sad sestra predaje matematiku😉

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 180
25.2.2019 16:35:03   
Sanidej
Moja uciteljica Mira ima blizu 90 godina, fantasticna zena koja nas je ucila zivotu, radovanju malim stvarima..cerkica ce ici u drugu OŠ, volela bih da ima sreće sa učiteljicom kao ja..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 181
25.2.2019 19:12:04   
Misha i Ljisha
Mi cemo izgleda birati. Jos se mm i ja lomimo. U principu mozemo da biramo

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 182
25.2.2019 19:50:51   
Sanidej
Kod nas se pravi raspored tj. izadje lista kod kog je ucitelja dete i to je to. Čudi me da se ta praksa razlikuje od jedne škole do druge..mi smo na Voždovcu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 183
26.2.2019 7:11:22   
mirana1
Uopste nemam pojma kako to ide. Mislim da ne mozemo, jedino ako nismo zadovoljni pa menjamo.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 184
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:

image
sonyasha
Cortina T krema nas je spasla!!!
Probali smo bar deset_ krema i svaki put se samo pogoršavalo i jako ga peklo. Uz to se i našem mlađem sinu Milutinu pojavio ekcem po obrazima, i polako osvajao teritoriju. Onda mi je ovde na Ringeraji ženica pomenula CortinaT kremu i koliko je njima pomogla! Mislila sam još samo to da probamo i nema druge nego kod lekara po kortikosteroide. Krema je za početak umirivala svrab, drugi dan je smanjila perutanje, treći dan je crvenilo počelo da se ublažava dok posle sedam dana nije sve nestalo! Mazali smo intezivno ali je posao bio više nego uspešan.  Više >>
image
Kuvar: flamingos
Po želji posuti c šećerom u prahu
Click Here

WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA!
Pretražujte Ringeraju, buditi aktivni jer se i aktivnosti boduju, sakupljajte ikone sponzora i osvojite neku od 25 sjajnih nagrada

Da bi ste učestvovali morate da budete prijavljeni!
Više o takmičenju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>