|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
1.7.2020 15:20:04   
Ana RR
Dunja, ti i mašina stalno u svađi user posted image ja jedva čekam da se rešim moje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Veš mašina
1.7.2020 15:29:23   
dunja RR
Anči, ma da :)
Da izgura do renoviranja kupatila, ne menja mi se sada ..pa je tpim :D
Mada, izgleda da je ona skroz ok zapravo, nego svi tu dovodi, odvodi, starje cevi, staro kupatilo, stara zgrada,...samo da izguramo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Veš mašina
8.7.2020 7:37:54   
branki*
Moja se jyce pokvari.smorih se.imamo je 5 godina,elektrolux.

Nikad joj nista falilo nije.kao sat radi.i stavim na kuvanje sinoc beli ves ,tempiram vreme i ujutru vidim svetli crveno i nije zavrsila.iskljucim.otvorim.ima vode.otvorim bubanj,izbacim ves i vodu,izvadim ono kod filtwra,vidim da se polomio.nije htela posle uooste da se ukljuci,ne daje zeleno svwtlo,nista.filtwr je 4000,plus sto nemam pojma da li je to u pitanju,nervira me sto ne daje zeleno kad se ukljuci.Mm naravno kaze da sam ja zeznula stvar.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Veš mašina
8.7.2020 14:10:45   
emicaa
cuj ti zeznula stvar,pa nisi idiot da ne znas oko nje 🤣

Hoces li popravljati,isplati li se?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Veš mašina
8.7.2020 15:35:36   
branki*
5 godina sam znala,evo,sad ne znam.nego on uvek mene krivi za sve.narucili smo filter iz novog sada stize,pa ce do petka da dodje valjda,nismo zvali majstora.ako nece ni onda kad se zameni da radi,moramo majstora,pa kako kaze on.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Veš mašina
9.7.2020 21:45:26   
branki*
Bio majstor.Nije do filtera.Elektronika.uzeo,ako moze da sredi,ako ne,novo da se kupi.sutra ce javiti.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Veš mašina
10.7.2020 22:03:39   
branki*
Samo da prijavim da radi!

Sredio je.Divno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Veš mašina
11.7.2020 13:59:13   
mama Jo
Super branki user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Veš mašina
13.7.2020 10:11:35   
flamingos
Branki,bravo.👍



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Veš mašina
13.7.2020 10:13:03   
Mirko Svirko
Bravo Branki 👏


Nama se jedno vreme oljustila masina sa jedne strane. Bukvalno s eoljustila darba ona. I nodio majstor ofarbao i taman sredio amortizere neke i sad je super. Imam je 6-7 god. I to onu Whirlpool.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Veš mašina
13.7.2020 12:33:10   
Duškić
Nista bez majstora, bravo za masinu , da radi nesmetano a Branki da se ne nervira.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Veš mašina
13.7.2020 13:49:07   
branki*
Hehehe.Bogme,bez masine se ne moze ni par dana.Kad imas decu,pogotovo.ova nasa je ,inace ,skroz ok,u bgdu smo imali neku jetiniju gorenje varijantu,ni blizu ovoj nije.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Veš mašina
13.7.2020 14:30:52   
emicaa
Ja sam kupila neku hoover,polovnu Dvije godine koristena.Nije mi se uzimala nova,jer kad se jednom budemo selili ko zna dal cu moci i nju.Ninad ni cula za ovu marku,ali sam posle citala i ima dobre ocjene.Prezadovoljna sam kako radi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Veš mašina
13.7.2020 16:08:16   
flamingos
Bito je da si zadovoljna,Emice.Da te služi dugo,dugo...❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Veš mašina
13.7.2020 18:08:11   
jabudic
Ja sam imala najobicniju Beko, prala je punih 11g bez ijedne popravke. Prvi put kad je zastekala zanjenili smo je novom, modernijom Beko. Inace sve mi je Beko: frizider, masina, zamrzivac, masina za sudje i nikad ni najmanji kvar, a izrabljuju se godinama.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Veš mašina
15.7.2020 6:02:33   
Duškić

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja sam imala najobicniju Beko, prala je punih 11g bez ijedne popravke. Prvi put kad je zastekala zanjenili smo je novom, modernijom Beko. Inace sve mi je Beko: frizider, masina, zamrzivac, masina za sudje i nikad ni najmanji kvar, a izrabljuju se godinama.




Haha. Ovako moja mama.
Sad je uzela i njihov usisivac.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Veš mašina
9.12.2020 20:01:43   
emicaa
Moja masina riknula,kad smo vidjeli koliko kosta dio odlucili da kupimo novu.Vidjela sam jednu samsung,mnogo mi se svidjela.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Veš mašina
5.4.2021 12:07:58   
dddaca
Izgleda da ove ves masine rade kako treba samo dok im traje garancija. Program od dva sata, a ona vrti vec puna tri. Ma kakva tri. U osam sam, je ukljucila, a sad je vec dvanaest.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Veš mašina
5.4.2021 12:09:48   
Ana RR
Dddaco, to može da se desi kada je voda jako hladna (duže joj treba da zagreje) ili kada crkne grejač.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Veš mašina
5.4.2021 12:16:44   
mati
Jel si sigurna da je taj program?
Ja ono što nosimo svakodnevno, a jelte nosimo samo jednom, stavljam na sat vremena. Isto je 60° samo ubrzan program.
Ovako pere na 60°, 3h10min
A kako je ne uključujem noću, sve odmah završim. Ovako bi morala da planiram svoje vreme i uklapa se sa mašinom.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Veš mašina
5.4.2021 12:22:14   
dddaca
Ne, ok je program. Ostane oko pola sata do kraja, dodjem posle pola sata, a pise da ima jos 20 minuta. I tako... Bude 9 min do kraja, pa prebaci na 20 i niset_o. A jedva izbacuje vodu. I ima pene u bubnju.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Veš mašina
5.4.2021 13:32:58   
nata11
Daco na to vreme zaboravi. Neka me ispravi neko ako gresim ali masina dok ne ispere lepo (ove novije, sa programima) nece ni odbrojavati vreme. Ja imam tu situaciju sa masinom za susenje. 5 min i ona ima neki senzor ili sta vec, registruje da izvlaci jos uvek vodu i tih 5 min se oduzi na 30. Isto se desava da bude 7 min pa se poveca na 20. Ne bih po tome sudila da je neispravna.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Veš mašina
5.4.2021 13:41:40   
dddaca
U pravu si. Sigurno je senzor vracao unazad. Nego nije mi se ranije desavalo. Nikad nisam bas ni merila vreme, ali 4 sata je veliko odstupanje za program od 2 sata.
U svakom slucaju nasla sam sta je pravilo problem. Zaglavila se maramica za hvatanje boje u filter i verovatno zbog toga nije ispustala vodu lepo. Ocistila sam filter i dobro je odradila dodatno ispiranje.
Videcu sutra kako radi na standardnom programu kad je ponovo napunim

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Veš mašina
5.4.2021 13:45:03   
Nora332


IZVORNA PORUKA: nata11

Daco na to vreme zaboravi. Neka me ispravi neko ako gresim ali masina dok ne ispere lepo (ove novije, sa programima) nece ni odbrojavati vreme. Ja imam tu situaciju sa masinom za susenje. 5 min i ona ima neki senzor ili sta vec, registruje da izvlaci jos uvek vodu i tih 5 min se oduzi na 30. Isto se desava da bude 7 min pa se poveca na 20. Ne bih po tome sudila da je neispravna.



Ovo je apsolutna istina. Desava se i meni, a masina je prakticno nova, imamo je oko godinu dana. Fenomenalno radi i pere i nemam zamerke iako mi je ovo u pocetku bilo cudno. Desi se ponekad da kad dodje do 1min to predje u 5, sto kazes dok se ne ocedi sve ALI provalila sam zasto se ovo desava - svaki program dozvoljava odredjeni broj kilograma. Nasa je od 8kg pa imamo neke programe gde je limit 2kg.  Skoro sam stavila jedno cebe na program gde je maksimum bio 3-4kg i posto je tesko bilo, napravila sam gresku eto - povecavala ga je za 15min na svakih 15min. Pa umesto da opere za sat, oprala je za 2 ili 2.5. Dakle, ovo je resenje - samo obratite paznju koliko kilograma je dozvoljeno za koji program i nece biti problema. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Veš mašina
5.4.2021 14:06:03   
mati
Kod nas u uputstvu user posted image i piše da ima odstupanja ako je manje ili više napunjena. Nego nisam znala da objasnim. Samo je to sroceno malo drugačije.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here