|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
31.1.2011 15:10:11   
Alexis79
Jel ona sto se puni odozgo?
Ja imam tu gorenje sto se  puni odozgo i izaso mi je neki  F,ali posle je normalo radila.
Ja pitala majstora on kaze da mozda nesto nisam dobro zatvorila onaj bubanj(jer se i on posebno zatvara na ovim gore-punjecim masinama) ili  je nesto do dovtoka vode user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Veš mašina
31.1.2011 15:30:54   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Alexx masina je gorenje. Sad sam je opet iskljucila i radi. Mozda je doslo do neke greske.


Sanjice i ja imam Gorenje masinu, to mi se desava ako je slabiji pritisak vode. samo je ukljucis ponovouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Veš mašina
8.2.2011 13:49:01   
Anoniman
evo, da podignem malo ovu temu. naime, ova masina je stara manje od 3 godine, dozer redovno cistim, ali sam danas shvatila da se u gumi (onoj oko bubnji, kod vrata) sakupila neka prljavstina. verujem da se to dosta sakupilo jer cesto koristimo one deterdzente sto se direktno sipaju u bubanj. to sam pokusala da ocistim sundjerom, ali ne moze lepo da prodje. sta da radim? da li ce se i to oprati ako ukljucim na otkuvavanje praznu masinu ili kao sto je neko rekao sipam sodu?
da napomenem, kalgon skoro svaki put dodajem pri pranju.

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Veš mašina
8.2.2011 13:54:54   
tijana86

IZVORNA PORUKA: ksena

evo, da podignem malo ovu temu. naime, ova masina je stara manje od 3 godine, dozer redovno cistim, ali sam danas shvatila da se u gumi (onoj oko bubnji, kod vrata) sakupila neka prljavstina. verujem da se to dosta sakupilo jer cesto koristimo one deterdzente sto se direktno sipaju u bubanj. to sam pokusala da ocistim sundjerom, ali ne moze lepo da prodje. sta da radim? da li ce se i to oprati ako ukljucim na otkuvavanje praznu masinu ili kao sto je neko rekao sipam sodu?
da napomenem, kalgon skoro svaki put dodajem pri pranju.

Ja to trljam cetkom velikom i cetkicom (naravno starom) za zube i sve se extra opere ! A dozer uvek potopim u srce ili u sok od limuna i sode bikarbone ! Ja iskrena da budem ne stavljam kalgon jer nemam finansija da ga uvek kupujem , meni soda bikarbona potpuno procisti sve , neki put toliko nekih mrvica i kamencica i nekih 300 cuda izadje da ne verujem , sve to vidim jer mi je otvoren odvod iz ves masine inace i je imam gorenje !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Veš mašina
8.2.2011 13:56:40   
*Alexx*
Ja ću da hejtujem moju Gorenje mašinu! Imam onu koja se puni odozgo, i stalno mi ostaje prašak u onoj posudi user posted image O omekšivaču da ne pričam, ni njega ne isprazni kako treba.
Meni se čini da ona OK opere veš, ali čemu onda toliko ostavljanje praška?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Veš mašina
8.2.2011 13:59:45   
Anoniman
nasa nije gorenje i dozer lako operem , samo ga izvadim, operem hlorom i izribam.
ali ovo otkrice me zaprepastilo. mislim da cu veceras da je ukljucim praznu na otkuvavanje (inace, retko kad perem na vise od 60 stepeni).

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:00:43   
Sanjica26 RR
Alexx jel si probala kasnije kad zavrsi pranje masina, da ubacis omeksivac i da ukljucis drugi put ispiranje?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:02:21   
*Alexx*
E, pa moraš da je prokuvaš s vremena na vreme. Ja belo, peškire i posteljinu uvek perem na 95 (i čak i tada mi ostane prašak u dozeru user posted image ).
Hlorom?! Kakvim hlorom? Mislim, znam šta je hlor, ali prvi put čujem da se koristi za pranje delova veš mašine. Hoće li on da izjede svu tu prljavštinu iz plastike? Da kupim jedno 5 litara, neće da se baci user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:03:35   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Alexx jel si probala kasnije kad zavrsi pranje masina, da ubacis omeksivac i da ukljucis drugi put ispiranje?


Jok, jer meni mašina pere noću. Jedino da ujutru stavim omekšivač, pa pustim na ispiranje. A jel se tvoja beše puni odozgo ili ne?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:05:19   
*Alexx*
I još nešto - jel razblažujete omekšivač? Mislim, dodajete li vodu u taj deo gde ide omekšivač? Možda zato meni omekšivač neće da izađe iz posude, previše je gust? Hmm... jbte, kao da prvi put koristim mašinu, ali mi se sve čini komplikovanije sa ovom Gorenje mašinom...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:07:16   
Sanjica26 RR
Ne puni se, ali pretpostavljam da je isti stos sa svim masinama Gorenje. A, nemas onu opciju da mozes da navijes da se ukljuci u vreme koje ti hoces? Mi smo provalili da ako ubacimo omeksivac u prvo pranje, da se omeksivac uopste ne oseca. Zato ti je bolje mozda da probas ovo kao sto radim ja.
Ne razblazujem omeksivac. Probaj da uzmes drugi omekisvac. Mozda je i do njega.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.2.2011 14:08:01 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:09:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

A, nemas onu opciju da mozes da navijes da se ukljuci u vreme koje ti hoces?


Imam, zato i ide noću, jer mogu da je navijem user posted image
Ali garantujem da je problem u sistemu tog dozera koji je na vratima, ma mrzim Gorenje! Ni sa jednom mašinom nisam imala problema, a sa ovom najmodernijom svi mogući...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:10:06   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26
Ne razblazujem omeksivac. Probaj da uzmes drugi omekisvac. Mozda je i do njega.


Ma omekšivač je plavi Chicco, nije neki krš user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:12:32   
Sanjica26 RR
Ej, Alexx i ja sam primetila..pre neki dan..da mi malo ostane tog omeksivaca u toj fioci. Znaci imamo isti problemuser posted image Malo je taj omeksivac gust. Treba da ga razredimo malo sa vodom.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.2.2011 14:13:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:12:34   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

ma mrzim Gorenje!


u sve mi diraj u Gorenje mi ne diraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ja se opet kunem u gorenje

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:13:53   
*Alexx*
Vučko, ako ni zbog čega, posvađaćemo se zbog Gorenja user posted image

Sanjice, kad ti kažem, nešto nije u redu - ili sa omekšivačima, ili sa mašinama (nadam se da je prvo) user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:15:59   
Sanjica26 RR
I ja se nadam da nesto nije uredu sa omeksivacem. Jedino da ga promenimo, pa da probamo. Ali samo ne znam koji bi deciji onda da uzmemouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:16:28   
Vučko.ba.
Alexx user posted image user posted image user posted image

nego ja koristim onaj ariel u jastučičima i uopće ne stavljam niti jedan omekšivač više




_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:16:57   
*Alexx*
Beli Chicco? user posted image Ne znam kakvi su oni Silan i Lenor dečiji, oni Sensitive... DM je bezveze, ništa se ne oseća, a ni ne omekša veš. 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:17:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Alexx user posted image user posted image user posted image

nego ja koristim onaj ariel u jastučičima i uopće ne stavljam niti jedan omekšivač više





Jbte, šta je sad to? Ja kao da sam s Marsa pala!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:19:40   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Alexx user posted image user posted image user posted image

nego ja koristim onaj ariel u jastučičima i uopće ne stavljam niti jedan omekšivač više





Jbte, šta je sad to? Ja kao da sam s Marsa pala!



user posted image

eo šta je to ...ja to zovem u jastučičima deterdžent user posted image

zovu se kapsule...niđe veze oba mi oca ...

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 8.2.2011 14:21:18 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:19:42   
Sanjica26 RR
Ja sam ih gledala skoro, ali nista nisam cula o njima. Ovo mi je ipak sigurnije. Mozda je beli boljiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:21:04   
*Alexx*
Vučko, to mi izgleda kao odlična ideja, samo da se preračunam finansijski, isplati li mi se. Nema praška, jeeeee!!!!!!
Sanjice, ja ću ovaj plavi da bacim, nervira me user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:21:59   
Vučko.ba.
isplati...vraćam se za pola sata odoh na kafu pa ti prepričam

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Veš mašina
8.2.2011 14:24:34   
Sanjica26 RR
Ja necu da ga bacim, jer mi je pri kraju. user posted image Ali neko drugo resenje moram da nadjem

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.2.2011 14:25:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here