|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagi pred djetetom
7.12.2013 0:41:45   
sneza24
Moj ima 4 i više se ne osećam prijatno kad me vidi golu. Tako da se sad trudim da me ne viđa. Ali ako slučajno uđe u sobu ili kupatilo ne pravim scenu.
Ja sad njemu kažem da je već veliki i da može tih 2 min da ostane sam dok sam ja u wc-u.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.11.2016 11:55:28 >


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nagi pred djetetom
1.11.2016 12:27:38   
Anck Su Nmaun
Nase cure i dalje znaju da nam banu u wc, nije bas da volim ali ajde. Ali sad su vece pa bar pokucaju. Ili kazem sacekaj ili udju al opet ja sam zensko pa nekako. Tata vise ne da, da upadaju, sto mi je i normalno. Ne setamo goli po stanu ali gledam da budemo pokriveni.
Kad su bile bebe nije vredelo, to je bilo lupanje i udaranje dok se vrata ne otvore!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nagi pred djetetom
1.11.2016 12:33:32   
Ana RR
Mare nije nikada upadao u kupatilo, hvala bogu. Presvlačim se pred njim ali se diskretno okrenem kad skinem brus, ne pravim bauk od toga. Iskreno, ja imam fobiju da će nas neko veče uhvatiti u nezgodnoj situaciji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nagi pred djetetom
1.11.2016 12:49:50   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mare nije nikada upadao u kupatilo, hvala bogu. Presvlačim se pred njim ali se diskretno okrenem kad skinem brus, ne pravim bauk od toga. Iskreno, ja imam fobiju da će nas neko veče uhvatiti u nezgodnoj situaciji user posted image

Sta da ti kazem puta 3 user posted image Sa svih strana vrebaju user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nagi pred djetetom
1.11.2016 12:50:59   
Ana RR
user posted image joj ludilo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nagi pred djetetom
1.11.2016 12:56:24   
emicaa
anci kod mene za te prilike stoji bademantil spreman ako se vrata otvore da obucem user posted image
Ja se pred Dorom presvlacim a mm ne,mislim da ce u Davidovom slucaju biti obrnuto user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nagi pred djetetom
2.11.2016 9:13:03   
Animsaj9
pred devojcicom mi je normalno da se mama skida, a i obrnuto tata pred decakom. Ne smatram da to treba da bude svakodnevno , ali ne treba ni da postoji neki gard prema tome. Samim tim i ta deca neće se stideti kasnije i da se skinu, presvuku pred nekim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nagi pred djetetom
2.11.2016 10:35:08   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mare nije nikada upadao u kupatilo, hvala bogu. Presvlačim se pred njim ali se diskretno okrenem kad skinem brus, ne pravim bauk od toga. Iskreno, ja imam fobiju da će nas neko veče uhvatiti u nezgodnoj situaciji user posted image

Sta da ti kazem puta 3 user posted image Sa svih strana vrebaju user posted image user posted image

Anck ja sam napravila sistem za to. Uspavam ih i zatvorim vrata sobe a onda stavim stolicu ispred vrata jer se desava da bunovna trazi nosu ili mene. I tako ako i otvori vrata sanjiva nece moci da prodje preko stolice na koju obavezno okacim neku igracku koja zveci tako da ako se mrdne stolica cujemo odmah i prekidamo akcijuuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nagi pred djetetom
2.11.2016 10:41:54   
Animsaj9
Khalessi ti postavila niz prepreka kao da si tajni agent 007user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nagi pred djetetom
2.11.2016 11:37:18   
Khaleesi
Meni je trip da nas uhvati dete na delu. Proverim da li spava pa sve moguce prepreke postavim od vrata do sobeuser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nagi pred djetetom
2.11.2016 11:39:55   
Animsaj9
Pa dobro to jeste , kakve li cu ja prepreke praviti kad D poraste , moracu te pitati za savetuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nagi pred djetetom
2.11.2016 11:47:57   
Khaleesi
Haha user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nagi pred djetetom
3.11.2016 10:23:43   
Ed83
Ne skidam se pred detetom (3 god), ali on voli da udje u kupatilo dok se neko od nas kupa vise nego brdo slatkisa da mu dam.... Do sad mi to nije pricinjavalo nelagodu, ali vec nekoliko zadnjih puta me pita "a mama, gde he tvoj Carli?"(Carli zovemo ki*u)... a ja se ubijem obhasnjavajuci musko/zensko, razlika, billogija, vamo-tamouser posted image .
Najgore od svega, sad, kad mu tako padne na pamet, ko god da je prisutan on pita "Jel'' imas ti Carlija ili ribicu Mimicu?".. E sad treba i ljudima onda objasniti sta je stauser posted image ... i na kraju je onda njegov komentar "ja imam Carlija, tata ima Carlija, bato ima Carlija, mama ima ribicu Mimicu"user posted image

< Poruku je uredio Ed83 -- 3.11.2016 10:39:48 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nagi pred djetetom
3.11.2016 10:26:04   
Animsaj9
Ed dobra su vam imena user posted image

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nagi pred djetetom
3.11.2016 10:46:20   
Ed83
user posted image
Najgore je bilo kad je dobio u vrticu druga koji se zove Charlie user posted image ... Danima je bio opsednut time kako neko moze Charlie da se zove i kako se sad Charlijev Charli zoveuser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.11.2016 11:57:10 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nagi pred djetetom
9.11.2016 7:27:21   
dejana007
I mene dete nikad nije videlo golu, niti oca, niti nas je uhvatio na delu. Mislim da to moze biti velika trauma za dete user posted image Imamo 2 prijatelja koji su nam priznali da su roditelje videli na delu, ili nage, i eto jos se secaju i to kao neprijatnog dogadjaja user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 9.11.2016 7:28:10 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nagi pred djetetom
9.11.2016 10:11:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ed83

user posted image
Najgore je bilo kad je dobio u vrticu druga koji se zove Charlie user posted image ... Danima je bio opsednut time kako neko moze Charlie da se zove i kako se sad Charlijev Charli zoveuser posted image


Hahahaha user posted image jao obožavam dečju logiku user posted image

Ja sam x puta uhvatila moje na delu i nemam traume user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nagi pred djetetom
9.11.2016 10:31:37   
sonyasha
Baš me zanima ova tema! Mi sada imamo dva dečkića i mrvica nije problem ali se pitam kada da krenem da se sklanjam od V. On će sada 5 i do sada se uopšte nisam sklanjala, što kaže Ana diskretno se okrenem i tome slično ali bez drame. Moji matorci su vazda bili opušteni i presvlačili se predamnom i dan danasuser posted image meni je to malo preterano ali ipak nekako prirodnije nego kao mm koga zezam da se rodio u gaćama koliko se oko toga stresirauser posted image kažem mu da će V na kraju da misli da samo muška "deca" imaju pišu jer tatu nikada nije video gologuser posted image
Kapiram da bi tamo od 10 trebalo malo da se diskretnije presvlačim jer kreće pubertet. Znam da je mene bilo sramota u pubertetu što se moji predamnom presvlačeuser posted image sada me briga još mi je bilo super što pred tatom mogu da dojim a ne ko moje drugarice da se nešto skrivam i uvijam!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nagi pred djetetom
9.11.2016 10:48:17   
Ana RR
Pazi, ja sam oduvek bila stidljiva, i pred mamom sam se sakrivala kada se presvlačim. Pred tatom u životu nisam u kratkom šorcu prošetala, umrla bih od sramote. Ali trudim se da pred Markom ne budem takva, nije poenta da se šetkam gola ispred njega već da prosto nauči da nago telo nije bauk. Imao je fazu kada je jako želeo da vidi kakvu pišu ima mama pa smo pričali o tome, pokazivala sam mu slike u enciklopediji, na netu... Ja sam za to da se deci sve objasni i to onako kako jeste.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nagi pred djetetom
9.11.2016 10:56:55   
Ana RR
Ja od mm moram da se krijem, čim me vidi golu odmah me spopada user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nagi pred djetetom
9.11.2016 14:53:17   
Ed83
user posted image user posted image .. Na istoj sam "muci" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nagi pred djetetom
13.12.2019 18:03:20   
kutija_sibica
Ja i mm smo do sada bili barem 50% vremena goli u stanu. Tako volimo 😁 Medjutim klinci nam rastu, imaju 4 i 5 god. Ona je mladja.

I postaje meni da bude malo problem. Mm se ne sekira ni malo. Ali meni vec pocinje malo da smeta.

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nagi pred djetetom
13.12.2019 18:04:12   
Khaleesi
Hahahaha ja nisam nikad naked set_ala. Ni kad smo bili sami ne volim. A on onako 🤣🤣🤣


(odgovor članu kutija_sibica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nagi pred djetetom
13.12.2019 18:17:39   
Slavkic
To ni slucajno mislim da stvarno ne treba pogotovo sto su kod mene 3 decaka


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nagi pred djetetom
13.12.2019 18:17:46   
mama Jo
Joj mi isto nismo u tom fazonu.user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here