|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
6.8.2020 10:07:17   
Sanjica26 RR
Haha kako ja pogresno citam.

Anci, ne zamrzavam zivo meso, ako sam ga odmrzla. Meni je to bljak 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
6.8.2020 10:12:24   
mama Jo
Da, da, to znam da nikako ne sme zivo ponovo da se zamrzava.

Sanjice, isto bas znam da ne bi trebalo ponovo da se zamrzava, bas me zato ovo buniko.

Ja bas nemam obicaj da zamrzavam, gotovo nikada to ne rasim, jer ni mi bas ne volimo odmrznuto gotovo jelo. Ali evo sada mi bas dosta ostalo, a nikako ne volim da bacam.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
6.8.2020 10:14:02   
Sanjica26 RR
Ja ne volim zqmrznuto meso. Uvek poprimi neki miris. A sta ds radim nije mi preko puta mesara. Moram da zamrzavam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
6.8.2020 10:15:57   
zivka
Zamrzivac mi je mali-tri ladice. Al market u prizemlju 🙂 Stavljam piletinu kad nabavim svezu domacu, višnje i pecene paprike (al deo nosim kod mame), i samo sto kupim zaledjeno u radnji


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
6.8.2020 10:53:30   
nata11
Isto meso ne ostavljam jer imam blizo mesaru. Danas stavila par kukuruza da imamo za kuvanje zimi.

Inace nemam zamrzivac pa kada nabavim onaj od 150 l za podrum bice vise zimnice i namirnica - voce i povrce.

_____________________________





(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 7:31:35   
Dragica Draga
Sve ostavljam, samo izbegavam kuvana jela. Ne svidja mi se ukus kad se odmrzne nikako. Bas nikad ne zamrzavam gotovo kuvano

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 8:49:04   
flamingos
Ne ostavljam ni ja kuvana jela-sem pasulja.On mi je i lepši kada se izvadi i preprži.Ostavljam maline,višnje,pečenu papriku...


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 11:09:39   
Didy
Nemam veliki zamrzivač - tri ladice. U jednoj je uvek sladoled (više vrsta) i ulošci za putni frižider (uvek sam spremna za put). Ribizle, maline i višnje iz mamine bašte. Pečenu papriku mi mama donese. Suva rebra za pasulj mi svekrva pošalje. Uvek imam kesicu-dve zamrznutog povrća (kupovnog) i pomfrita. U prevodu - zamrzivač mi služi za ukras. 🤣



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 12:08:53   
Dragica Draga
Hehe, neka Didy. Mi imamo dva sanducara zbog mesa, i to najvise i zamrzavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 16:50:00   
Ivanka 75
Napunila citave 23 paprike, srednje velicine, i graciozno stavila u zamrzivac. 😊 😂 😂

Ostatak papruka isekla za przeniju, i to je u zamrzivacu.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 18:03:39   
lesli
Moje mleko. 😁Recimo da osim mleka nema nista vise u zamrzivacu.Kutija sladoleda i jos par stvari (frikom visnje i boranija cini mi se) natrpane u najmanju fioku. Dve vece su krcate mlekom 🤣

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 18:05:21   
Dragica Draga
Jsoj lesli, secam se i tog perioda user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 20:06:15   
Bambino1
Dosta toga, uglavnom pecene paprike, meso, visnje, maline, grasak, boranija i jos po nesto od povrca, s obzirom da imamo nase domace. 🙂


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
19.9.2021 20:44:11   
Dragica Draga
Bombino, slicno i kod nas, svasta domace imamo pa svasta i zamrzavamo od povrca, voca, za zimnicu, meso. Nabrojah vec da se ne ponavljam

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
1.6.2022 12:32:11   
nata11
Da li zamrzavate margarin_

_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
1.6.2022 12:46:57   
Ana RR
Nato, margarin nisam, ne koristim, ali jesam puter. Doduše, na par sati samo, kada mi treba zaleđen da izrendam preko testa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
14.12.2022 23:04:03   
Dragica Draga
Imate li recept za slana peciva koja mogu da napravim pa zamrznem, kiflice, rolati... Tako nesto? Kroasani?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
14.12.2022 23:18:09   
dddaca
Kiflice, mafine, vafle mozes sigurno da zamrznes. Ja to redovno radim ako spremim vise.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
15.12.2022 6:22:16   
flamingos
Ne praktikujem zamrzavanje.Jedino u retkim slučajevima zamrznem kiflice.Ostalo sve pravim sveže.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
15.12.2022 7:34:49   
dddaca
Meni to posle dodje kao poklonjeno. Izvadim iz zamrzivaca, ako zuri stavim u mikrotalasnu na odmrzavanje, ako ne odmrznem na sobnoj temperaturi i budu super. Bitno je samo da se ne stave narednog dana u zamrzivac, vec sveze, naravno kad se lepo ohlade.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
15.12.2022 12:13:18   
Dragica Draga
Dddaco, mislis moze bilo koji recept za kiflice, mafine, kroasane da se zamrzne? Nema neki sastojak koji npr ne trpi zamrzavanje?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
15.12.2022 12:30:42   
Ana RR
Dragice, možeš bilo koje da zamrzneš. Praktično je kada nemaš ništa detetu za doručak npr. Ja sam obično uvek imala i pužiće od kora za pitu u zamrzivaču, to je isto super zgodno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
15.12.2022 17:36:25   
Tiziana
Ja ostavljam svasta u zamrzivacu. Najvise se obradujem kad pronadjem neki rucak na koji sam zaboravila. 🙂Kupujem fenomenalne kroasane, 50kom u pakovanju, mirise buter dok se peku, a brzo se ispeku i stavljaju se u rernu zamrznuti. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
15.12.2022 17:41:39   
flamingos
Tizi,kupujem i ja mrzla peciva(slana i slatka).Žu,žu,obavezno posno imam i super je kad postim.Na brzinu spremim.A inače obavezno ostavljam maline,višnje,pečenu papriku...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Šta ostavljate u zamrzivaču?
17.12.2022 17:51:46   
Duškić
Sto kaze flam, ja uglavnom volim sveze da napravim. Ali voce uzimam iz sela i kupim po nesto i to uvek zamrznem. Papriku isto , pecenu i ociscenu bas dosta stavim.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here