|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 23:05:15   
Anoniman
Naravno , zelim vam da sve bude ok user posted image
I pridruzi nam se na ostalim temama ! user posted image

(odgovor članu LolaNS)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: operacija krajnika
15.4.2013 14:31:34   
Jecatwins
Treba mi pomoc ili neki savet.Cerki mi je zakazana operacija sva tri krajnika i stavljanje cevcica u oba uha,uhvatila me je panika skroz,volela bih da cujem iskustva iz prve ruke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: operacija krajnika
11.6.2013 14:09:37   
Anck Su Nmaun
Znam da se krajnici pre 3 god ne operisu, treci je operisala u oktobru ali ja bih i ova dva da uklonimo jer stalno ima problema!
Njena Dr opste Prakse nas je savetovala da sacekao do jeseni...sto nemam pojma....

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: operacija krajnika
17.6.2013 22:27:50   
Jecatwins
Evo da se javim,operacija je odlicno prosla.Malena se nije zalila na bolove skoro uopste.....Malo je bilo frka sto nije smela sve da jede,a bas tad joj se jelo,ali sve u svemu odlicno je podnelauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: operacija krajnika
18.6.2013 15:07:19   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Znam da se krajnici pre 3 god ne operisu, treci je operisala u oktobru ali ja bih i ova dva da uklonimo jer stalno ima problema!
Njena Dr opste Prakse nas je savetovala da sacekao do jeseni...sto nemam pojma....

Jer se leti uglavnom ne operise a i kako je meni objasnila nasa deca su trenutno (meni zbog treceg,logicno ne bi trebalo da ima veze sa ova dva)) u nekoj fazi kada se to leti kao popravlja(ala sam objasnila user posted image )

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Operacija krajnika
10.2.2014 9:46:32   
Anck Su Nmaun
Celu zimu kuburi sa afticama na krajnicima, nije bilo strasno sa velikim T ali dovoljno cesto je hvatalo user posted image Da ne govorim koliki su user posted image , da skoro resicu dodiruju, a i nocu hrce.
Odlucila sam ponovo da pokrenemo pricu o vadjenju istih, idemo kasnije da se posavetujemo sa Dr.

Razmisljam bolje dok je mala da joj to odrade jos dok se radi u totalnoj anesteziji nego kasnije ( ja sam imala grozno iskustvo kad sam ih operisala sa 20 god)


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.2.2014 9:47:20 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Operacija krajnika
10.2.2014 9:51:25   
mamin mish
Mojoj Teodori su sa 2 g izvadili sva tri krajnika i dete se preporodilo. Niti je bolesna Pocela je bolje i da jede ma preporodila se.
Anck Su Nmaun Ako ima ceste probleme trazi od dr da ti da uput za deciju bolnicu za ORL.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Operacija krajnika
10.2.2014 10:47:16   
Anck Su Nmaun
Pa ona je vec operisala ali samo treci krajnik, i tada je pedijatar dao predlog sva tri ali eto oni to nisu odradili, neznam sto... valjda sto je bila suvise mala za sva tri. Ali sad definitivno moramo user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Operacija krajnika
17.3.2014 18:09:28   
lanajelena
zakazani za jun,sva tri vadimo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Operacija krajnika
18.3.2014 7:34:29   
Anck Su Nmaun
LJ gde u decijoj? Kod koga?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Operacija krajnika
18.3.2014 7:47:43   
lanajelena
Ubi me sad ako dobro napisem,kod Lili DZivaldzijeve u decijoj bolnici

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Operacija krajnika
1.4.2014 22:34:21   
Tiziana
Da li je neko detetu vadio treci krajnik kod dr.Zutica na klinici Zutic? Ako jeste,molim vas za iskustva. Hvala.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Operacija krajnika
23.4.2014 13:05:26   
Anck Su Nmaun


Nama zakazana operacija za 7 Juli... kad ih je videla zgranula se, spojeni su user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Operacija krajnika
23.4.2014 13:47:00   
vonavoj
ANck,posle operacije ce biti boljeuser posted image user posted image
sta sve radi uvecani krajnici!user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Operacija krajnika
23.4.2014 14:22:38   
Anck Su Nmaun
Znam ja sam imala to uzasno iskustvo s njima, non stop sam navlacila upale i prehlade...dok se nisam njih resila!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Operacija krajnika
23.4.2014 22:48:43   
mamin mish
Anck Posle operacije ce vam biti puno lakse .Kazem iz iskustva.

Lanajelena dr Lili Dzilvidzijeva je i nas operisala i ja sam prezadovoljna sa njom.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Operacija krajnika
24.4.2014 7:12:48   
Anck Su Nmaun
Znam znam...zato sam ja i pokrenula to oko operacije. Da je samo cujete kako malo dete hrce....kao neki dedica, i prica kroz nos user posted image O prehladama necu ni da govorim.

Mi smo kod Dr. Vlaski, ona nam je operisala i treeci krajnik ja sam prezadovoljna s njom.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Operacija krajnika
12.5.2014 15:20:59   
dijana1*
Definitivno moramo da ih vadimouser posted image
Pre dva ipo meseca je jedan dr rekao da mora pod hitno da ih vadi i narucio nas za 7 dana na kontrolu ali je bila druga dr koja ga je pregledala i rekla da treba da ih vadi da bi nakon 7 dana rekla da ipak ne treba. Jos 2-3 puta smo isli kod nhe na pregled i svaki put bi mi govorila da je dobar i da nema potrebe da mu vadimo krajnike. Ali nedade mi djavo mira i danas smo bili kod druge dr koja ga je pregledala i rekla da pod hitno mora da ih vadi i da mu je nalaz za usi jako los. Navodno je treci krajnik izvrsio pritisak na usi. U ponedeljak zovem dr i odredjujemo termin za operaciju. Kaze da mu je desni krajnik ogroman i da su se spojiliuser posted image
Da vam ne pricam koliko krklja i hrce, ima podocnjake, dise na usta. Ma dete se bas muci. Jedva cekam da ih se resimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Operacija krajnika
20.5.2014 0:01:32   
dijana1*
Danas sam zvala da zakazem termin za operaciju ali mi rekose da pozovem sutra i da ce ga naruciti za sedmi mesec. Ne znam sta da radim , da li je dobro vaditi krajnike u julu?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Operacija krajnika
20.5.2014 8:01:15   
Anck Su Nmaun
A sto ne bi bilo nama je zakazana za 7. Juli? Kakve veze ima?
Jos sam ja trazila da bude sto pre, da ne docekam zimu u bolnici.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.5.2014 8:02:35 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Operacija krajnika
20.5.2014 9:01:40   
vonavoj
evo i mene opet ovde,u februaru je operisala treci krajnik,a sad joj se ova dva spojila..a nikad sa njima nije imala problema..ni upalu grla,krajnika..sad hrce uzas..da li je moguce da je od ta dva krajnika..ranije je hrkala od treceg,ali posle operacije je divno spavala!~

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Operacija krajnika
20.5.2014 9:12:15   
Anck Su Nmaun
Jeste, i moja hrce da je komsije mogu cuti user posted image a treci smo izvadili. I dr. nam je rekla da je od ta dva !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Operacija krajnika
20.5.2014 9:31:53   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Operacija krajnika
27.5.2014 0:29:36   
dijana1*
Narucila nas je dr. za kraj juna. Oko 15-tog juna treba da izvadimo sve potrebne nalaze i najverovatnije da ce nas primiti 26.6.user posted image
Samo da prodje sve kako treba.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Operacija krajnika
2.6.2014 10:14:14   
lanajelena
Ostalo je jos deset dana do operacije a ja sam takva kukavica user posted image ,znam da je rutinski ali srce mi se user posted image ,ne znam kako cu preziveti user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here