|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
27.3.2012 17:09:13   
mala_koala
Tek sam sad skontala da se slika ne vidi...
user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.4.2012 11:16:01   
ishler
Kako isprobati cipele ako beba ne hoda?
Inace gledala sam ciciban cena je oko 5ooo ove nove kolekcije za prolece.

< Poruku je uredio ishler -- 23.4.2012 11:19:30 >

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.4.2012 11:34:54   
isidora88
a zasto kupovati cipele za prohodavanje ako dete ne hodauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.4.2012 11:47:00   
ishler
Zato sto je prerasla ne hodajuce patike,pa kako da je vodim bosu?user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.4.2012 11:57:17   
*Alexx*
Ne moraš bosu, možeš i termo čarape da obuješ. A kupujem isto kao i nehodajuće cipele. Mislim, ako ne hoda, onda ti je svejedno, bitno je samo da joj nisu male, a to proveravaš isto kao što bi proveravala i za nehaodajuće?

< Poruku je uredio *Alexx* -- 23.4.2012 11:58:12 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
4.6.2012 10:52:01   
jance
moje pitanje za ovu temu (da ne pisem u temi o obuci) jeste: kada ste vi bebici kupili cipelice za prohodavanje? kako znam kad trebam da mu kupim?
pitam zato jer je familija zapela da majstoru kupe jer se podize sam da stoji, a necaka pre koji dan pokusala da ga pridrzava da hoda i on lepo pravi korake (znam, forsiranje, nisam bila odusevljena), pa su zato odma svi skocili da mu se kupe pa me zanima sta da radim?
i da, koje je vase misljenje o sandalicama sa otvorenim prsticima za prohodavanje?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
4.6.2012 11:04:06   
*Alexx*
Ako hoda napolju, kupi mi cipelice.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
4.6.2012 13:40:48   
Anoniman
Ko što Alex kaže, kad krene da hoda po polju trebaće mu cipele do tad može bos a i tad bi valjalo da hoda bos po kući i avliji a cipele samo za po ulici i to da su što mekšeg đona!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
4.6.2012 14:21:05   
nenja22
iz trenutne perspekive, mi smo se zaleteli i uzeli tad kad je krenuo da se diže sam i pravi korake uz namešaj, pa sa brzo skontala, parket ili ne, po kući ga obuvenog sigurno neću držati...a isto bih ga i po parku sad šetala samo u čarapama (što i ovako ponekad radimo, jedino kad je vlažno od kiše jok)
a od tog njegovog počinjanja dizanja, do evo sad je bogami prošlo ohoho, i jeste da je sve više na nogama, ali još uvek ne hoda sam, jedino što mu stopalo, dobro je nije nešto naraslo, pa i dalje te iste cipelice može da obuje...

tako da, ja mislim, nemoj se zaletati, a da si dobra u ne podleganju uticajima, to znamo user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
4.6.2012 18:58:57   
vukosava
Ja sam mojoj kupila kad je prohodala (bosa po kuci) slicne ovakve za napolje:

user posted image

Za prohodavanje nisam nista koristila, prohodala je bosa. U kuci imamo tepih svuda.

< Poruku je uredio vukosava -- 4.6.2012 18:59:31 >

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
10.4.2015 0:32:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Zaključak: ne obuvati cipelice dok dete samo ne pusti korak i dok ne stekne osećaj za hodanje a to se sve naravno, da videti po samom detetu kad muj je potrebno.



Ovo me zanima, znači, da ne kupujem nikakve cipelice dok ne prohoda? Mi smo daleko od prohodavanja, još ni ne sedimo, ali čisto da znam, znači mogu da nastavim da ga vodim napolje samo u čarapicama? Obujem mu ja i hulahopke, pa preko termo čarapice, sada kada je ovakvo vreme. Cipele nismo kupovali, imamo jedne bebeće starke, koje smo uzeli fore radi, da se udesimo za RR dekicu. Da ne razmišljam ja još o cipelicama? Nekako mi čudno, sva deca koju viđam u kolicima, uvek u cipelicama, e sada ne znam da li sva hodaju, ali mi mnoga izgledaju puno mlađa od S.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
10.4.2015 7:21:17   
Ana RR
Dunjči, ne opterećuj se, pogotovo sada kada ide lepo vreme i nisu mu potrebne cipelice.
Ja sam Marku kupovala poofnice i tek kada je prohodao kupili smo prve prave sandale (u junu je prohodao).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
10.4.2015 9:01:34   
daca77
Dunjice, mi imamo i snegarice, ali ih nije trpela pa sam samo vitlala oko kolice da ih pribiram...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
10.4.2015 18:30:39   
dunja RR
Hvala vam, nego, sada imam problem, treba mi neka obuća za krštenje, nešto onako slatko da bude, starke su mu već male user posted image , probala danas. Anči, gledah poofnice sada na FB, ali mi deluje male, S je izgleda baš nogat. Izmeruću mu kasnije stopalo. Bilo bi super kada bi našla poofnice u njegovom broju, one su mi satke za krštenje, a mogu posle isto ako bude nešto svečano. Alii, čini mi se da je to njemu malo, videh da im najveća velićina unutrašnje gazište 12 cm.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 0:10:20   
Jole84
Kupila sam Mili patofnice Ciciban, mislila sam i cipelice tamo da kupim, samo se dvoumim da li na pertle (negde pročitah da bolje drže zglob) ili one kao sandalice, pošto će očigledno prohodavanje da bude kad je toplo? I tek sad vidim da se ovde piše da se cipele za prohodavanje nose tek kad prohodaju, mislim zašto se onda tako zovu, i šta je na ovome svetu istina? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 0:44:45   
Ana RR
Dunjci, poofnice se prave po meri. I Marko je nogat, sa godinu dana je nosio broj 21 user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 0:48:00   
dunja RR

Anči, pretpostavljam da trebam poslati meru, tj. dužinu stopala, ali kako merim, da li dijagonalu, ili samo jednu stranu, onu dužu, od pete do palca?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 3:39:02   
Ana RR
Ja sam merila od palca do pete i tražila sam da budu malko veće od toga. Ima sigurno negde i slike na fb, baš su mu bile dobre. A sad imaju baš fenomanalan izbor.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 7:50:15   
pari
I mi imamo poofnice i starke pa ga nekad malo sredim :-) a inače čarapice...
Krenuo je da stoji i da malo hoda uz kauč...ali mislim da će još dosta vremena proći do hodanja...
I ja se pitam kad trebaju cipelice...najviše zbog toga što cipelice imaju i zaštitnu funkciju...da drže zglob npr.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 17:51:22   
dunja RR
Izmerila sam, dužina stopala od pete do palca 12,5 a iz poofnica mi pisaše danas da veću od 13 cm ne mogu da naprave (inače im je za godinu dana veliina 12 cm).
I sada ne znam da li mi se isplati da uzimam, možda ni ne uspe da uvuče nogicu, zbog risa. A tih pola cm će za čas narasti ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 18:33:08   
dunja RR
Pisali su mi sada da mogu da urade 13.5, mislite da bi to bilo ok? :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 19:12:47   
Štetica
Dunjci imas bebi program Baldino cipelica,ima ih od broja 17. Imaju super izbor i sve im je koza.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 19:34:04   
Maslacak15
Zglobovi ne jacaju od cipela nego bas kad se ide bosonog. to ce vam reci svaki fizijatar. Sto su vise bosi to je bolje. Sta ce da nose u kolicima dok se vozaju stvar je samo estetike. Dok ne nauce dobro da hodaju ne trebaju im cipele za napolje. Zato u tom smislu jedno veliko NE od mene za cipele " za prohodavanje". Inace prva cipela, kad vec znaju da hodaju sto laksa i meksa to bolje....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 22:41:29   
dunja RR
Maslačkonjo, ja samo hoću za krštenje da ga uredim, inače smo uvek čarapicama :) Jednom je do sada obukao starke, za RR dekicu i to je to.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 22:48:07   
dunja RR
Šteti, videla sam, ali što i Maslačkonja kaže, meni ne trebaju cipelice za svaki dan, jer on ne hoda, a nije ni blizu prohodavanja pa da mi trebaju za napolje. On voli da bude bos, kada još malo otpli skidam mu i čarapice, a do tada će biti u čarapicama. Samo mi trebaju za krštenje cipeiške, i eventualno tako za neku svečanost, ići ćemo možda na neku svadbu za mesec dana.

Zato i hoću Poofnice, one su 2.000, a sve ovecipele su skuplje, a nema potrebe za tim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ćelije fetusa su u mozgu majke 18 godina n...
Ako ste mama, znate kako možete intuitivno da osetite svoje dete čak i kada ga nema… Pa, sada postoji naučni dokaz da ga...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here