|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 18:38:26   
emicaa
Eco ti možeš i neke plitke cipelice,ne moraš baš čizme jer neće ona još hodati toliko dugo,a kako je krenulo neće ni snijega biti user posted image
samo pazi da uzmete pravu veličinu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 20:17:10   
wivern
Maksa nam je za prvi rodjos dobio i cipele za prohodavanje, koje nosimo samo kad negde idemo da mu ne bude hladno. A pre neki dan mu moja sestra kupila i cizmice, ipak mi je zima da bude u onim cipelicama u kolicima. Moj M jos uvek ne hoda i bojim se da ce mu biti hladno u tiankim cipelicama dok sedi. Ovako ima postavljene cizmice i ne razmisljam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 20:20:55   
eca89
A, je li joj velicina ide bas da bude taman? Negdje sam nesto citala o tome kako se kupuje ta prva obuca, neki prst se spominje i sad sam zaboravila gdjeuser posted image !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 20:30:18   
wivern
Ne, kad ubaci stopalo prst ide iza pete tj mora da moza da ti stane prst.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 20:34:54   
eca89
Hvala, wiv znam da sam negdje procitala da ne trebaju biti taman!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.12.2015 22:15:10   
dddaca
Evo i mene na ovoj temi. Jos nije prohodala, ali ustaje, hoda uz namestaj. Plasim se da joj je hladno u patikama koje nosi kad izadjemo napolje pa sam mislila da je vreme da uzmemo neke cipelice. Citam sad da neko hvali Ciciban, neko ga judi. Pavle sam videla i nisam nesto odusevljena, tako da sad ne znam sta da odaberem. Sto se velicine tice, prepusticu to prodavacicama kad budem kupovala. Sigurna sam da imaju dosta iskustva i da ce mi pomoci

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 0:33:14   
Mariya
Ja ću opet napisati da sam ja prezadovoljna Ciciban cipelicamauser posted image I veoma mi se dopadaju Elephanten iz Deichmanna, ali se nisam još usudila da ih kupim,

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 7:36:15   
branki*
Ja ne uzimam te cipele za prohodavanje,ima pape,tako nesto,kad negde idemo to joj obujem,ona i dalje nestabilno hoda,tako da napolju i dalje ne hoda.tek kad bude hodala napolju,uzecu joj cipele za hodanje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 12:59:10   
dddaca
Branki sta su to pape? I ja sma mislila da je najbolje da prohoda bosa, ali posto je hladno vreme treba mi nesto sto cu da joj obujem kad idemo u setnju. One nehodajuce mi deluju dosta tanko, ima lepe kozne patike, ali plitke, pa brinem da joj nije hladno u tome.
Ciciban ima bas slatkih modela, sad cena jeste malo jaca, ali koliko sam primetila uglavnom se sve vrte oko 5-6000, pa sad sta da se radi. Stisnucemo se malo, ali cipelice mora da ima. Problem je samo sto cemo morati da se stiskamo svaka dva tri meseca koliko sam shvatila jer im nozice brzo rastu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 13:26:49   
choopa choops
Ako mene pitate, a ne pitate user posted image , potpuno je svejedno hoće li nosit obuću s uloškom ili ne. Eno djece u Africi bez obuće, pa je sve OK. Opet, mi smo nosili obuću sa uloškom, pa je opet sve OK. Tako da ja mislim da je to savsim svejedno. Prim.dr.sc. ortopedije Choopa user posted image (šalim se, da neko ne pomisli stvarno).

Elem daco, Ciciban su se nama pokazale kao dobre i udobne što se tiče uloška i tih stvari, ali spoljašnji materijali su ima grozni, nakon nekoliko nošenja izgledaju kao radničke cokule. Katastrofa. Isto važi i za Chicco, s tim da su od Chicco modeli bili puuno ljepši. Pollino i Pavle su stvarno izdržljive, ali prilino su grube. Na kraju su mi Bambi bile najbolje, jedo vrijeme smo se bavili čak i njihovom prodajom, ali nisu dobro proazile. A da, a što ne probaš i Naturino, izgledaju mi baš odlične, a znam da ih kod vas ima?!

A što se tiče broja, uopšte ne mora da znači da ćete morati kupovati stalno nove. Moja L je mogla da nosi i po godinu dna istu obuću. user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 13:30:23   
branki*
Ddaco,meni su pape sve te nehodajuce varijante,kao tanke patikice,bzv nesto,ja to kupim za 500,600 din dok ne prohoda cisto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 14:07:36   
dddaca
E o Naturinu sam bas razmisljala, deluju mi skroz ok po opisima. Jos samo da pronadjem gde ih ima. Gledala sam u Dexi co, ali ih nije bilo, a ni u Aksi.
Branki pa onda imamo i mi pape i to koliko hoces :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 14:11:05   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja ne uzimam te cipele za prohodavanje,ima pape,tako nesto,kad negde idemo to joj obujem,ona i dalje nestabilno hoda,tako da napolju i dalje ne hoda.tek kad bude hodala napolju,uzecu joj cipele za hodanje.


Ma, znam Branki, ali mene je strah da će joj biti hladno u tim papicama, a imamo ih milion,jer je ovde baš hladno, šta znam, ići ću sad ovih dana da vidim šta ima ovde!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.12.2015 20:50:05   
Mariya

IZVORNA PORUKA: dddaca
Problem je samo sto cemo morati da se stiskamo svaka dva tri meseca koliko sam shvatila jer im nozice brzo rastu user posted image

Ja sam sa Lu do njene 2,5 godine upravo tako prošla, svaka 3 meseca sam joj kupovala cipeleuser posted image
Lu je svoje prve ciciban sandalice oderala, grozno izgledaju, sve ostale su super, a H prve cipele su i dalje kao nove, valjda je do materijala, a možda i do deteta.
Eco, ako ćeš je spuštati na zemlju da hoda, ako ćete šetati onda treba da joj uzmeš cipelice ili čizmice da joj ne bude hladno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.2.2016 13:20:25   
Anarunika
Ja sam mojoj devojci kupila Pavle cipelice za prohodavanje,mada ja ne vidim nikakvu razliku tu od nekih drugih bebećih cipelica. A za rođendan je dobila Ciciban patofne . A 4.2.2016 je zvanično prohodala user posted image . Sada vežbamo.
Inače jako sam zadovoljna ovim cipelicama što sam joj kupila,jedina mana je jezik koji se malo zaroza dok hoda. A o cicibanu da ne pričam,baš su po meri,legnu na nogicu lepo,ali da se ne lažemo: Sama joj ih ne bih kupila nikad jer deru po ušima bez razloga!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 11:41:58   
suzi kju
Mame cipelice za prohodavanje na čičak ili pertle?
Lakše je na čičak ali kao preporuke su za pertle jer se vezu i pričvrste za nogice.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 11:50:43   
Ana RR
I čičak se lepo zategne. Mi još uvek nismo imali obuću sa pertlama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 12:01:35   
suzi kju
Pa pretpostavljam da je i čičak ok, i lakše mi je za obuvanje.
Ma stalno nešto izmišljaju.
I mi ćemo verovatno na čičak, zapravo sigurno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 12:02:18   
Sanjica26 RR
Mi smo Sofiji samo na pertlanje. Tako nam je preporucio fizijatar. Mada, sad preko leta obuva polusandalice sa cickom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 12:41:17   
IvanaSK RR
Ja sam sinu, uglavnom, uzimala na cicak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 20:00:39   
bebilule
Ja sam uzela neke patofnice dr Luigi. Najvise zbog toga sto vec bude hladno. Super su, skroz lagane i savitljive. Kao da je bos. Malo su dublje i na cicak. Ne smeta mu da puze u njima. Svakako mu ne mislim obuvati nista ozbiljno dok ne prohoda. Neka ga bosog sto duze.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
31.8.2016 23:20:59   
Sanjalicaaa
Mislim da i čičak lepo stegne nogu. To zavisi i od cipelice.

Ika već neko vreme hoda uz nameštaj. I samo traži da ga vodamo. U kući mi je u čarapica ali kada izađemo napolje opet se unervozi i traži. Ne znam da li da mu kupim neke cipelice. Nekako mi je jos rano. A opet dosta vremena provodimo napolju. Ja ga pustim malo u onim nehodajućim patičicama.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
3.9.2016 18:38:27   
superm
Da li možete da mi preporučite cipelice za moju princezu? Još uvek ne hoda samostalno ali blizu je.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
3.9.2016 21:37:52   
wivern
Superm meni su naturino cipelice sasvim ok, još ako možeš da skoknes do outleta u rumi gde su cene povoljnije..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
5.9.2016 14:50:22   
superm
user posted image Hvala na odgovoru, možda i skoknem do Rume!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here