|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oporavak posle porodjaja
7.1.2011 20:47:16   
strahinja11
Hvala Daconi puno:)))

Super... napisala si sve sto me interesovalo... au kako ce mi puz izdrzati 4 mesecauser posted image user posted image


(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Oporavak posle porodjaja
7.1.2011 20:50:52   
Daca88

IZVORNA PORUKA: strahinja11

Hvala Daconi puno:)))

Super... napisala si sve sto me interesovalo... au kako ce mi puz izdrzati 4 mesecauser posted image user posted image



dušice moj nije čekao 4 mesecauser posted image dobio je posle 2 meseca,ali sam ja tamo dole bila dobro tek posle 4 meseca,što ne znači da će biti slučaj sa tobom.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Oporavak posle porodjaja
7.1.2011 22:40:45   
Jele

IZVORNA PORUKA: Brana

moguce je da te bole prepone jer se na porodjaju bas taj deo siri pa mozda su se misici upalili mene su bolele prepone pre porodjaja i dr. mi je rekao da je to normalno jer se same prepone sire i pripremaju za porodjaj,ali sve u svemu ne brini trebalo bi uskoro da se sve vrati na svoje mesto i da bol prodje!user posted image


I mene su bolele pre porođaja, ali i jako dugo posle prvog porođaja user posted image sad me opet bole, a nikako ne bih volela da to sad traje mesecima kao prvi put, nekako mi je to predugo...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Oporavak posle porodjaja
8.1.2011 11:15:14   
strahinja11

IZVORNA PORUKA: Daca88


IZVORNA PORUKA: strahinja11

Hvala Daconi puno:)))

Super... napisala si sve sto me interesovalo... au kako ce mi puz izdrzati 4 mesecauser posted image user posted image



dušice moj nije čekao 4 mesecauser posted image dobio je posle 2 meseca,ali sam ja tamo dole bila dobro tek posle 4 meseca,što ne znači da će biti slučaj sa tobom.

mozda, ko zna kako ce biti user posted image
pozz:***

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Oporavak posle porodjaja
20.1.2011 15:55:50   
maja19
Ja sam posle Nikole iako je bio carski rez bil kao nova posle tri nedelja, a sa ovim cini mi se trebace puno vise vremena..

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Oporavak posle porodjaja
31.1.2011 12:51:01   
Jele
Prepone me sve više bole, recimo kada treba da ustanem iz kreveta, kada treba da se okrenem u ležećem položaju, kada treba da podignem nogu i opkoračim nešto, ne mogu, kao da nisu moje, boli me, nemam snage

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Oporavak posle porodjaja
31.1.2011 12:57:59   
Podrum Š.
Joj Jele, otkud to?
Da se nisi povredila?
user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Oporavak posle porodjaja
31.1.2011 16:38:19   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Jele

Prepone me sve više bole, recimo kada treba da ustanem iz kreveta, kada treba da se okrenem u ležećem položaju, kada treba da podignem nogu i opkoračim nešto, ne mogu, kao da nisu moje, boli me, nemam snage

I mene je to boljelo kad sam rodila L, ali ne tim intezitetom user posted image Zapravo boljele su me sve kosti dolje, a onda su mi zene rekle da se ne sekiram, da je 'normalno' user posted image Bilo pa proslo...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Oporavak posle porodjaja
20.3.2011 20:52:01   
LORELAY1
Ja nemam potrebu da piskim!!! user posted image Ne znam sta se desava sa mnom?! Porodila sam se pre skoro mesec dana, u prvim danima mislila sam da je to samo zbog porodjaja, proci ce, ali traje i dalje... u wc idem par puta dnevno, cisto radi reda, ali nikakav osecaj nemam. Da li je neko imao ovakav problem?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Oporavak posle porodjaja
20.3.2011 20:53:19   
Nensi*
A jel normalno piskis kad ides?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Oporavak posle porodjaja
20.3.2011 21:03:38   
Anoniman
Lorelay, dobrodošla.
Jedna naša forumašica je imala problem gubitka osećaja za mokrenje, otvorila je svojevremeno temu KLIKNI OVDE. Nadam se da ćeš biti boljeuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 9:57:09   
LORELAY1
Videla sam to , ali ona nije mogla da piski a imala je neki osecaj, a kod mene je obrnuto. Ja piskim normalno , al u wc idem po navici, ni jednog trenutka mi nije palo na pamet da mi se piski pa zato moram u wc.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 11:48:23   
Rivana

IZVORNA PORUKA: LORELAY1

Videla sam to , ali ona nije mogla da piski a imala je neki osecaj, a kod mene je obrnuto. Ja piskim normalno , al u wc idem po navici, ni jednog trenutka mi nije palo na pamet da mi se piski pa zato moram u wc.

Ne ja nisam mogla i nisan imala bas nikakav osecaj ya mokrenjem, besika mi je bila puna ali osecaja nije bilo nikakvog.

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 14:21:49   
Rivana
E da dodam meni je pomoga akupunktura

< Poruku je uredio Rivana -- 24.3.2011 14:22:11 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 14:28:56   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ne ja nisam mogla i nisan imala bas nikakav osecaj ya mokrenjem, besika mi je bila puna ali osecaja nije bilo nikakvog.



To moze biti posledica epidurala, prolazno je. Ako ste se poradjale sa epiduralom user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 14:40:34   
AnicaM
IZVORNA PORUKA: LORELAY1

Videla sam to , ali ona nije mogla da piski a imala je neki osecaj, a kod mene je obrnuto. Ja piskim normalno , al u wc idem po navici, ni jednog trenutka mi nije palo na pamet da mi se piski pa zato moram u wc.

meni je tako bilo prvi 2 nedelji, posle je proslo, ja sam mislila da je verovatno zbog stresa!

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 14:51:58   
Rivana

IZVORNA PORUKA: MarijaBg


IZVORNA PORUKA: Rivana

Ne ja nisam mogla i nisan imala bas nikakav osecaj ya mokrenjem, besika mi je bila puna ali osecaja nije bilo nikakvog.



To moze biti posledica epidurala, prolazno je. Ako ste se poradjale sa epiduralom user posted image


Ja sam se porodila bez epidurala i tri meseca nisam mogla da piskim a niko nije znao zasto!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 22:37:27   
nencydrew
Šta ste pile posle porođaja, protiv bolova?
Meni dala brufen, ali sad kažu kao ne valjauser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Oporavak posle porodjaja
24.3.2011 22:40:57   
New Mom
Paracetamol je dozvoljen odmah. Brufen posle bar mesec dana (zbog uspostavljanja laktacije). Ako dojiš, ništa više ne dolazi u obzir. Ako ne, tu su diklofenak čepići za prvu pomoć odmah posle porođaja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Oporavak posle porodjaja
25.3.2011 14:21:13   
nencydrew
Paracetamol-u tabletama?

Ja imam neki sirupuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Oporavak posle porodjaja
25.3.2011 14:24:01   
mati
Sestre u porodilistu su jednoj curi odmah nakon porodjaja, par sati, rekle da uzme te diklofenak cepice... Verujte mi , bila je kao preporodjena, a toliko se zalila pre toga, nije mogla da mrdne.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Oporavak posle porodjaja
26.3.2011 12:17:22   
nencydrew
Čemu služe ti čepići, za pražnjenje creva?
U prošlom porođaju sam se baš namučila sa timuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Oporavak posle porodjaja
21.2.2012 18:32:28   
ivas
Drage, da li neka od vas ima ovakav problem - porodila sam se pre tacno mesec dana i nista me ne boli, rana je zarasla lepo ali mi se cini da mogu da vidim svoj grlic, jednostavno je previse blizu i nisko. A imam osecaj sve vreme kao kad stavim tampon pa ga ne stavim kako treba i sve vreme ga osecam. Ne znam da li me razumete na kakav osecaj mislim? Jel se desava to nekoj od vas? Bas mi je frka da mi nije materica previse nisko sad...Jedva cekam da odem kod lekara na pregled.

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Oporavak posle porodjaja
22.2.2012 0:29:19   
Mariya

Click Here

Ja nisam imala takvih problema, a mislim da je najbolje da odeš kod ginekologa da on to vidi... Kontam da si se porodila prirodno?ako jesi, mislim da ne bi trbalo da koristiš tampone, još neko vreme...

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Oporavak posle porodjaja
22.2.2012 12:59:08   
ivas
Jesam, prirodno sam se porodila. Nisi me razumela, ne stavljam ja tampone vec samo imam taj osecaj kao da imam lose postavljen tampon sve vreme, jedino mi na to lici osaecaj pa zato spomenuh tampone. Jos nisam bila kod lekara, nadam se da je sve ok. Ne znam kako izgleda kad se materica ili besika pomeri, pretpostavljam da bi to bolelo? Mene ne boli ali mislim da je nize nego sto treba...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Luka
mrvica 85

Muzeva sestra ima sina zove se Luka.Moja beba treba svaki dan da se rodi i ja bi volela da se zove Luka pa neznam dali je glupo da dam isto ime?

Glupo je (65%)

Nije glupo (35%)


Ukupan broj glasova: 177

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here