|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci ovulacije
11.3.2013 13:22:30   
nata11
Maja nemora da imas sluz da bi zancilo da imas O. I ja sam pocela tek skoro da je primecujem a trudimo se vec malo poduze oko user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Znaci ovulacije
11.3.2013 13:33:28   
Maja1309
Nato znam da ne moram imati sluz da bi imala O. Imam O, bar sam je prošli ciklus imala jer mi je doktorica potvrdila. Inače svaki mjesec imam pozitivne lh pa mislim da imam inače O. Samo ne znam mogu li spermići preživiti ako nema sluzi, i znači li uopće da je nemam ako je ne vidim. MOžda ona postoji a ja je ne vidim user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Znaci ovulacije
11.3.2013 13:47:50   
dijana1*
Maja ja pre prve trudnoce nikafa nisam imala sluz, pojavila se tek posle porodjaja. Imala sam samo ziganje jjnika.

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Znaci ovulacije
11.3.2013 13:52:32   
Maja1309
dijana znači ipak si zatrudnila bez sluzi, ajme super?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Znaci ovulacije
12.3.2013 8:52:40   
Figaro88
Ni kod mene ovaj ciklus nema sluzi,ali nema ni niceg drugog.Grudi su mi jedan od prvih znakova da je bila O,a sada nista.Kao da m nece stici uopste.Nikada mi nije bilo ovako.Ali ko zna mozda je i bila.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Znaci ovulacije
12.3.2013 19:55:32   
nata11
Figaro mozda si previdela simptome ili su bili slabiji tokom ove O.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Znaci ovulacije
13.3.2013 18:56:42   
Zebica
Di ste žene! Evo da vam i ja napišem nešto na ovu temu.Elem moja metoda koja je i prvi put dala uspeha je pracenje sluzi. Najpre uzmem na kalendaru poslednja tri meseca kada su mi dolazile user posted image čisto da bi utvrdila koliko mi traje prosečan ciklus. I onda otprilike 9 dc pratim.Kada su mi plodni dani sluzi imam u neverovatnim kolicinama i poprilicno mi je jak libido.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Znaci ovulacije
14.3.2013 1:01:18   
srculence25
Ja sam bila ubedjena da kad imam tu sluz kao belance da mi je tad O.Inace imam redovne cikluse tacno u dan.Uvek smo se tih dana bacali na posao ali bez uspeha.Poslednji ciklus mi je bio 17.02 a sluz mi se pojavila 06.03 i taj dan sam radila uz i imala sam dominantni folikul kao da ce ovulacije biti a meni se cini kao da je to zakasnelauser posted image

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Znaci ovulacije
14.3.2013 12:02:36   
nata11
Meni O bude 2 dana posle najgusce sluzi

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Znaci ovulacije
30.11.2013 10:51:52   
Njegova mezimica
Pozdrav svima, verovatno se znamo odavde sa foruma ali eto prvi put pisem u ovoj temi.
Imal abih jedno pitanje posto sam dosta neobavestena o ovoj temi.
Proslog meseca sam pila virak i prvi put sam primetila pldonu sluz posle dosta meseci, ne nesto preterano ali sam je primetila.
E sada mene zanimaju dve stvari
1. da li je istina sto mi je receno da se apsolutno ne moze zatrudneti bez te plodne sluzi, da je ovulacija propala i ako je recimo jajasce savrseno
2. koja je poenta muciti se zatrudnjivanje svih dana pre i posle uocavanja plodne sluzi ako je bez nje user posted image nemoguca misija. Hvala vam u napred na odgovorima user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Znaci ovulacije
30.11.2013 11:08:57   
madre
ja sam skoro sigurna da je moguce zatrudneti i bez plodne sluziuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Znaci ovulacije
30.11.2013 13:44:28   
nata11
Ja mislim da je moguce, ja sluz nisam ni primecivala dok nisam krenula da se opterecujem user posted image .

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Znaci ovulacije
30.11.2013 21:27:04   
Moiraina
Moguće je, pre nego što sam prvi put ostala trudna (završilo se missed-om) nisam nikada imala ama baš nikakve simtome ovulacije, pa ni tu sluz. Znam to jer smo planirali tu bebu i nisam bila sigurna kada su mi plodni dani, pa reko hajde da pokušamo onako školski, u sred ciklusa, zatrudnela sam iz prve. Posle toga sam imala baš izražene simtome, sluz, bol u jajnicima koja zna da bude toliko jaka da nekad mogu da ustanem sa stolice. To se nastavilo i posle drugog porođaja i pošto ne planiramo više dece, baš ume da me nervira.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Znaci ovulacije
1.12.2013 1:22:34   
World
Je li moguce imati bjelance, a da nije ovulacija?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Znaci ovulacije
1.12.2013 11:27:28   
Njegova mezimica
A da li potoji nesto cime se ona moze izazvati (plodna sluz) ja sam proslog meseca pila virak i posle puno meseci bez te plodne sluzi prosli ciklus sam je primetila ali jako malo...pa ne znam da li je to od virka. Inace i ja sam prvu trudnocu ostvarila iz prve tako da se nikada nisam opterecivala tim znacima ovulacije pa ih zato i ne pamtim , a evo sada nesto malo teze ide za drugu trudnu pa tek sada ispitujem sve. Znaci po nekom vasem misljenju je moguce ostvariti trudnucu bez plodne sluzi, jer su mi rekli da je to totalno nemoguce bez obzira koliko mi savrseno jajasce bilouser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Znaci ovulacije
8.12.2013 9:17:23   
boba24
Moje iskustvo po pitanju sluzi i ovulacije- Slus nalik belancetu sam imala samo dva puta za dve godine,a kad sam otisla na uz tek tad sam saznala da su plodni dani kod mene pocinju vec desetog dana posle user posted image i bila sam u cudu,posto smo pokusavali da dobijemo bebu najvise smo radili na tome cetrnaestog dana posle vestice,e kad sam saznala tacno kad su mi plodni,promenili smo taktiku i posle dva meseca od kad sam saznala kada su mi plodni ja sam ostala trudna. Zelim i vama punooo uspeha!
Njegova memzimica,drzim ti fige i navijam!

_____________________________

Deca su sidro koje majka drži vezane za život.

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Znaci ovulacije
10.12.2013 23:28:48   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: boba24

Moje iskustvo po pitanju sluzi i ovulacije- Slus nalik belancetu sam imala samo dva puta za dve godine,a kad sam otisla na uz tek tad sam saznala da su plodni dani kod mene pocinju vec desetog dana posle user posted image i bila sam u cudu,posto smo pokusavali da dobijemo bebu najvise smo radili na tome cetrnaestog dana posle vestice,e kad sam saznala tacno kad su mi plodni,promenili smo taktiku i posle dva meseca od kad sam saznala kada su mi plodni ja sam ostala trudna. Zelim i vama punooo uspeha!
Njegova memzimica,drzim ti fige i navijam!

Hvala ti draga...
ALi reci mi ti znaci nisi imala sluz nesto vidljivu, jer je nemam ni ja i to me buni...ne secam se da sam je imala ni prvi put kada sam zatrudnela a kazu kao da bez nje ne moze da se zatrudni...a ja sto posto znam da je nikada nisam videla osim retko kada nesto jedva...

(odgovor članu boba24)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Znaci ovulacije
10.12.2013 23:31:06   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: boba24

Moje iskustvo po pitanju sluzi i ovulacije- Slus nalik belancetu sam imala samo dva puta za dve godine,a kad sam otisla na uz tek tad sam saznala da su plodni dani kod mene pocinju vec desetog dana posle user posted image i bila sam u cudu,posto smo pokusavali da dobijemo bebu najvise smo radili na tome cetrnaestog dana posle vestice,e kad sam saznala tacno kad su mi plodni,promenili smo taktiku i posle dva meseca od kad sam saznala kada su mi plodni ja sam ostala trudna. Zelim i vama punooo uspeha!
Njegova memzimica,drzim ti fige i navijam!

Hvala ti draga...
ALi reci mi ti znaci nisi imala sluz nesto vidljivu, jer je nemam ni ja i to me buni...ne secam se da sam je imala ni prvi put kada sam zatrudnela a kazu kao da bez nje ne moze da se zatrudni...a ja sto posto znam da je nikada nisam videla osim retko kada nesto jedva...

(odgovor članu boba24)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Znaci ovulacije
22.12.2013 20:47:54   
IVA 11
Ja sam po prvi put osjetila sve bolove ovulacije, iako imam jedno dijete već...Kao pms, što se tiče tupog bola u donjem dijelu stomaka i bolnih grudi.

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Znaci ovulacije
12.3.2014 12:36:32   
superm
Da li znate sta moze da bude razlog izostanka ovulacije?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Znaci ovulacije
13.3.2014 7:36:17   
IVA 11
2, 3 ciklusa godišnje su bez ovulacije ili nizak progesteron, bar tako mislim. Ja sam od 4 sata budna, grudi me užasno bole, nisam mogla da se namjestim. Bole me već 5 dana, ali sad me rasturaju...bole me nakon ovulacije...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Znaci ovulacije
13.3.2014 7:52:12   
Trcosava
Ivo si sigurna da nisu user posted image ?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Znaci ovulacije
13.3.2014 8:02:53   
IVA 11
Ne znam. Rano je još, prošli mjesec imala sam biohemijsku. user posted image Nadam se da da će ovog mjeseca biti prava.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Znaci ovulacije
28.3.2014 14:05:41   
IVA 11
Ja evo pola sata osjećam da će ovulacija brzo, imam rastegljivu sluz i bole me jajnici, više lijevi nego desni, ali me bole...A tek 8 dc, ovo je vjerovatno druga faza iliti predovulacija :)

< Poruku je uredio IVA 11 -- 28.3.2014 14:10:37 >

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Znaci ovulacije
10.5.2014 15:28:06   
dunja RR

Drage čekalice, Pharmanova vam poklanja 5 kutija Baby Time testa za ovulaciju. Postavite pitanje o ovulaciji i osvojite Baby Time, evo linka KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here