|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:52:07   
nata11
Hvala ti puno pregledacu sve. Ja jos uvek visim na ovom sajtu i kombinujem.user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:55:15   
Ana RR
Milicicak, i ja volim open concept i velike kuhinje, ono što kod nas uglavnom ne postoji. Kuhinje i kupatila se kod nas prave kao za malu decu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:57:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala ti puno pregledacu sve. Ja jos uvek visim na ovom sajtu i kombinujem.user posted image


Haha, verujem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:04:02   
IvanaSK RR
Ana, bas mi se svidja kuhinja!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:09:45   
Ana RR
Ivančice, tačno znam kako bih sredila svoju kuću/stan samo kad je budem imala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:20:41   
milicicak
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Milicicak, i ja volim open concept i velike kuhinje, ono što kod nas uglavnom ne postoji. Kuhinje i kupatila se kod nas prave kao za malu decu.

Moja kuhinja ima 17 kvadrata i mala mi je user posted image zato u kupatilu jedva mozes da se okrenes nije ni za malo dete
Kad budem jednom pravila svoju kucu ima da imam kuhinju i trpezariju i dnevnu sobu od 100 kvadrata sve na prizemlju bez ijednog zida. I kupatilo u koje moze da stane veeelikaaa kada i da ima mesta i za tus kabinu, dupli lavabo i wc solju user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 23.10.2016 21:25:44 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:23:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Kad budem jednom pravila svoju kucu ima da imam kuhinju i trpezariju i dnevnu sobu od 100 kvadrata sve na prizemlju bez ijednog zida. I kupatilo u koje moze da stane veeelikaaa kada i da ima mesta i za tus kabinu, dupli lavabo i wc solju user posted image


Sve potpisujem user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.10.2016 21:48:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:26:22   
Khaleesi
Sve su super idejw.....
Ja imam bas puno odeja ali ne mogu da ih povezem u glaviuser posted image nikako da se smislim

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:34:15   
isidora88
joj mrzim male kuhinje, aj kupatilo i nekako da smislim, ali kuhinje od 2 kv su user posted image , moja kuhinja je mala po 2m sa leve i desne strane, uzas kako me nervira, sudaram se sama sa sobom.
onaj americki fazon open concept mi je fenomenalan, ali za tako nesto treba minimum 70-ak kv, a tesko da mogu da priustim sebi stan od 200kv

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:54:48   
Ana RR
Nato, evo kako izgleda taj nemački stil

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 21:56:06   
isidora88
wow al je dobar ziduser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 22:01:24   
Ana RR
Baš je efektno, zar ne? Jako mi se dopada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 22:01:50   
Maraj
I ja volim one americke kuce sa ogromnim kuhinjama i dnevnim sobama. A namestaj volim stilski od punog drveta. Moderan mi se ne svidja nikako. Sve neki metal , i puno sivila

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 14:39:41   
eca89
Mamike, javite se koje imate kožnu garnituru, zanima me održavanje!
Branki, vidim da ti imaš bež i ja bi tako neku boju!
Mi imamo novu ugaonu, možda joj ima 2god., ali je ogromna i pola je koža a pola tekstil! A., svaki dan nešto prospe po njoj, rukicama od čokolade, iako imam prekrivače, isprlja se!
Svaki dan je čistim, još je skroz na podu, pa ne mogu da ispod nje očistim, pa maštam o nekoj kožnoj garnituri!
Nešto ovog tipa klik, iako je ovo preskupo!

Ova mi je vrh klikić

< Poruku je uredio eca89 -- 26.2.2017 14:52:06 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 17:18:20   
emicaa
Eco sveki ima sofu od prave koze,po potrevi prebrise dobro ocjedjenom krpom i sa vremena na vrijeme premaze uljem.Par kapi na krpu i to je to.E sad ne znam jel ima neko posebo ulje za to ili uzme ovo normalno.
mi imamo od eko koze dok djeca ne porastu jer je najlaksa za odrzavanje,navece prebrisem i to je sve

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 20:49:07   
branki*
eco,draga moja,ne znam sta da ti kazem...ne bih da ti kvarim volju,ako zaista zelis bez boju,ja sam bila zapela za svetlo bez i nijednu drugu i veoma se pokajala.jako je skupa bila,prava koza,ali to je toliko oset_ljivo,mora da se brise,vidi se prljavstina,a najgore je sto ne smes jako da trljas jer s onda skida ta bez boja i ostaje belicas_to.sem toga ,moji su je isvrljali hemijskom na jednom mestu,ne moze da se skine..jako je to nezno i oset_ljivo,nije za malu decu.sad je ne bih uzela nikako,uzela bih tamno braon,cekam 10 godina da joj prodje ,tad vrse komplet menjanje koze i svega,pa cu uzeti sigurno drugu boju,a po upola manjoj ceni.i,da,te relaks varijante su mi nekako bzv,nestabilne su,uzmi stabilnu,klasicnu varijantu.

< Poruku je uredio branki RR -- 26.2.2017 20:50:37 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 21:07:30   
IvanaSK RR
Eco, svetlu boju ti ne bih preporucila, branki rece sve.
Nasa je obicna, ali deo na kom se sedi je na cicak traku pa mogu da ga skidam i operem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 21:51:17   
eca89
Branki, znam da je osjetljiva, a ova druga ispod nje?
Stavila sam link, ma nemamo sad para, ja mastam samouser posted image !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 22:24:46   
vonavoj
Ovo je moja nova GARNITURA..klik
Ne mogu link da napravim...
Bas sam srecna sto smo je nasli,na akciji je bila..a odlicna.uklopila mi se skroz.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 27.2.2017 11:02:17 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kakav nameštaj volite?
26.2.2017 22:39:44   
Sanjica26 RR
Nikako nisam za boju svetliju. Imamo je i mnogo se brzo prlja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2017 10:09:58   
eca89
Von, lijepa je!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2017 11:02:59   
emicaa
Von popravila sam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2017 12:03:10   
Mala Elena
Svidja mi se, volim ljubicaste tonove...
Nasa eko koza puca na jastucima i naslonima, sizim od toga , mora se odraditi mebl . Nezgodno je sto ostaje na donjem delu eko koza u boji mahagoni i ne znam sta bih sa tom bojom kombinovala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kakav nameštaj volite?
22.8.2017 16:37:14   
krin 40
Meni je dnevnoj sobi bež tdf gaenitura od prave kože.Dosadila mi je a skupo plaćena.Sada da bih ubacila nešto novo moram da čekam da naleti kupac.Koža je
relativno zahvalna za održavanje ali bež je BEŽ i stvarno se baš brzo prlja.Hoću da kupim ponovo tdf garnituru jer ja bez fotelje ne mogu da živim(i taburea
ispred da podignem noge).Tražim nešto EXTRA MEKANO jer volim u dnevnoj sobi mekan i udoban nameštaj.Teško je naći a da nije opet neka previsoka cena
pa da ne mogu da prodam.Ne svidja mi se što danas uglavnom prave tvrd nameštaj.Boja će biti neka smedja,tamno siva,crna šta nadjem da je udobno.U stanu
se "igram bojama" ali zidova.Nameštaj bež više nikada(bar dok se ne odsele sva deca u svoje stanove😃).Volim i prizma kocke.Od njih imam pult-šank koji
odvaja kuhinju od ostatka prostorije(zelane i providne kocke).Te staklene prizme su mi vrh.Planiram i tuš kabinu da ozidam od njih

< Poruku je uredio krin 40 -- 22.8.2017 16:39:26 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 7:30:49   
vocicana
Jao sredjivanje kuce...
Volim jednostavno i komforno, bezprevise namestaja, prostor...
Imamo neku finu ugaonu, od nekog materijala koji se fantasticno cisti, jer mislim, s obzirom na gospodina koji samo prlja, bas smo zadovoljni. Kupljena je u Forma Ideale, a i fina je zaista, kostala je oko 45000.
Namestaj je radjen po meri, sveje onako fino, ukusno sredjeno.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 23.8.2017 7:31:14 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here