|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 12:45:38   
Anoniman
kako vam se svidja ova garnitura?

klik znam da me deli dobrih 2-3 meseca od nje, ali ja sam htela da je uzmemo sada, jer je sa 130 000 snizena na 80 000, videla sam je uzivo prelepa je, ali mm hoce drugu boju tamno braon, od koze smo odustali, stof mi je laksi za odrzavanje sa malom decom..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 12:55:03   
jess021
Um, lepa je, mislim da je ovo ok za odrzavanje. Meni boja nije izbor, sve su nesto braon, krem, ali mi je model dobar. I ok je cena, s obzirom da je bas velika.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 12:55:12   
Azra_
UM, garnitura lepo izgleda. Naravno, znaš koje su vaše potrebe, pa ćeš proceniti. Misli ipak na to da će se na svetlijoj više videti fleke. Moja sestra ima sličnu boju, malu decu, naravno, obavezno pranje više puta godišnje i pored toga što ima neke prostirke preko toga, jednostavno, ružno izgleda kada se imalo uprlja, braon s te strane praktičnija.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 13:13:26   
Anoniman
Meni se model svideo jos na netu, mm nije dok je nije video uzivo, e onda kada je isprobao promenio je misljenje, samo cemo drugu boju, zao mi je sto sam prpustila to snizenje, ali sta je tu je...

ja sam u pocetku gledala samo ugaone, ali posle mi se bas ova dobala, super su joj ovi relaks mehanizmi, sa podesavanjem naslona..

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 13:18:18   
Azra_
Ipak prošlo sniženje? :-( I ja uvek gledam ugaonu! Valjda zato što imam ogromnu Simpo garnituru( trosed, dvosed, fotelja), pa me nervira koliko ćoškova, koliko mesta zauzima... Mislim, samo fotelja zauzima mesto gde može stati pola ugaone. Sve to lepo izgleda, imamo veliku dnevnu sobu, pa može, ali od kad je i klinac tu, postaje sve tesnije, a soba sve manja...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 13:24:40   
Anoniman
Azra, pa bilo je pre 20 tak dana, sveki je htela odmah da mi je kupi,ali posle smo se mislili gde cemo je, jer krecemo sa renoviranjem, izbijanjem zidova sve stvari iznosimo iz kuce, a ne znamo gde cemo ni njihuser posted image
a i mm je perfekcionista posto zna gazdu zeli da ojaca sve mehanizme, da ne bude kupili, pa za mesec dana propalo...

mi sirimo dnevni boravak u duzini ce biti 7 metara, u sirini 5, to je bez kuhinjie... pa se nadam da cemo imati mesta...


(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 16:03:57   
Maraj
Um sta je ovo na ovoj garnituri sa uzglavljem. Sorry meni se ne svidja uzglavlje. Ja volim visi naslon da bude da kad sednem mogu i glavu da odmorim a ne da mi visi glava

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 16:20:26   
Anoniman
maraj to su relaks nasloni, podesavaju se po visini, isprobala sam ih...

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 16:37:03   
Maraj
Aha pa vidim ja cudno mi izgledaju.
ja nw volim ovaj nov namestaj koji nema naslon nego drvenu plocu na koju naslazu par jastuka i onda se zuljas. Uzglavlje po meni treba biti cvrsto i visoko. Bar ja tako volim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 19:30:34   
Ana RR
Ja ne volim taj fazon, meni to starinsko izgleda, ali ja sam inace cudan tip user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 19:39:51   
Kata90
iskreno ni meni se ne svidja........al sad boze moj razliciti su nam ukusi......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 21:23:28   
Anoniman
Branki ima slicnu, ali ugaonu, i zadovoljna je naslonimauser posted image
ahahah ukusi su razliciti, a meni se mnogo dopala, gledala sam i simpove, sve mi je kic....

dajte bas slike sta se vama svidja, mozda mi se nesto dopadneuser posted image

kada sve sredim u potpunosti, kacim slike obaveznouser posted image

(odgovor članu Kata90)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 21:31:33   
jess021
Um, opet jauser posted image
Mi imamo ugaonu iz Feydom-a, meni su bas lepe. Kvalitet je extra. Baci pogleda na njihov sajt.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 21:39:05   
Anoniman
Jess garniture su prelepe , ali ih mm neceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 21:50:27   
Anoniman
greskauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 19.5.2015 21:51:29 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 22:11:02   
jess021
Ih, pa sto ih ne voli? Mi smo hteli Cubu, ali mi bila prevelika, pa samo uzeli gemini u bordo-krem boji. Stvarno smo zadovoljni, skoro sam prala jastucnine, nista im nije bilo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 22:13:20   
Anoniman
gemini sam i gledala, prelepa je...
nece ih covek, on je sve u svojoj glavi zamislilo, belo , braon, ili belo crnouser posted image da cu ja da poludimuser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 22:15:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Um, opet jauser posted image
Mi imamo ugaonu iz Feydom-a, meni su bas lepe. Kvalitet je extra. Baci pogleda na njihov sajt.


Feydom je super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 23:08:13   
choopa choops
UM mi imamo garnituru od štofa iz Dallasa i to je jedna od rijetkih stvari od namještaja koja nam je opstala za ovih skoro 10 godina braka. Odličnog je kvaliteta. Ssad ću da probm da nađem sliku slične...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kakav nameštaj volite?
19.5.2015 23:16:02   
choopa choops
Nema ništa isto, ali recimo da joj je ova najsličnija user posted image
KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 7:55:54   
Maraj
Svaka vama cast kako mozete da sedite na ovome a da vam je udobno.
mene zulja ova daska na ledjima. Stave obicnu šper ploču i zamaskiraju je sa par jastuka. Ne znam kako je vama ovo udobno.
Ja volim obicne garnitire, da ima sundjer i štof kako na sedalnom delu tako i na naslonu.
Ove garnitire nemaju naslon

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 8:01:28   
Anoniman
choopo lepa je, bas mi je drago da si zadovoljna kvalitetom...
maraj ko je rekao da sedim, ja uglavom lezim...user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 8:04:56   
Maraj
user posted image e pa to je onda druga stvar.
mm i ja kad odemo kod njegove sestre samo se nazuljamo. Te garniture su dobre ako ti dodju gosti znas da nece dugo ostati user posted image salim se
njena garnitura ima sirok sedalni deo tako da ne mozes da se naslonis. Ako probas da se naskonis noge su ti u vazduhu jer ne mozes kolena da savijes jer je sedalni deo sirok.A onda krene zuljanje i tapkanje jastuka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 8:16:29   
Anoniman
mm je perfekcionista, citaj devica u horoskopu, da covek poludiuser posted image
isprobao je on,inace odmah bi je otpisaouser posted image ova nije siroka i ogromna kao na slici, a iza ima bas lepe mehanizme, valjda ce javiti branki ona trenutno ima ugsonu sa istim mehanizmima ali koznu..

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 8:33:29   
branki*
Ja citam sta se pise,al slabo kuckam,nemam lap top ovde,pa mi smor.
Da,mi imaamo ugaonu,isto sa tim naslonima,od koze u boji peska.garnutura jeste udobna,ne skripi,ne zulja,i prostrana je.kad se nasloni spuste,onda jeste da deo glave ne moze da se nasloni,ali kad su podignuti,onda dolaze cak i visi budu od glave.meni su uvek podignuti,gde ih ima,jer u onom delu gde je ugao,nema ih.to su tako stavili cini mi se radi mode i estetike,kao da podizes ili spustas,ali kad su podignuti,komotno se naslonis.
Ja sam pisala da nisam zadovoljna kozom,tj bojom,jer sam se zeznula,lako se prlja,a ne smem grubo da trljam jer se skine boja.ali,za 10 godina ,menjaju komplet kozu i lestve i sve za upola trzisne cene.
Inace,volim te vez varijante namestaja,od bele do tamno braon sve mi se svidja i uopste te kombinacije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here