|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 15:34:05   
Anoniman
Ono sto sam vam juce pricalauser posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 15:37:56   
Ivanka 75
Jao UM, ovo je strasno, prosto je neverovatno da zena ima urednu trudnocu bez problema a da izgubi bebu tek tako.
Nisu tu cista posla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 15:43:35   
Anoniman
Ivanka, zivi u kuci ispod moje, svaki dan sam je vidjala, isla i na ekspertni uz, i radila dab, tipl, sve ok, i da joj se to desi, strasnouser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 21:01:57   
isidora88
Meni samo nije jasno zasto nije dete sahranjeno uz prisustvo majke? I ja mislim da tu nisu cista posla, strasno, ne daj boze nikome

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 21:39:44   
serpica

IZVORNA PORUKA: isidora88

Meni samo nije jasno zasto nije dete sahranjeno uz prisustvo majke? I ja mislim da tu nisu cista posla, strasno, ne daj boze nikome




Pise u novinama da je jos pod anestezijom potpisala papire kako ne zeli da vidi dete user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 22:12:56   
zece
Sada ima i krazba jajnih celija ja sumnjam imeno pre prvo vto doktor mi je rekao da moj levi jaknik ne radi kako je moguce ba zena sa 28 god da levi jajnik bez razlog ne radi a drugo vto sam radila kod drugi dr i on mi je rekao da radi i te kako prvi put sam imala samo 5 jk a drugi out 12 jk kradu jajnih kelija i prodaju ih na bogatim zenama od zapad

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ukradena deca
27.3.2015 22:15:16   
zece
Prvi vto sam u bitoli u plodnost makedonija

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ukradena deca
27.3.2016 21:05:36   
IvanaSK RR
Uf, ne volim ove price uopšte. Bas tesko deluju
..

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ukradena deca
27.3.2016 21:16:43   
emicaa
UM šta je na kraju bilo sa ovom majkom što si pisala?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ukradena deca
2.4.2016 9:09:25   
marinic
Uvek se rastuzim kad slusam ili citam o ovoj temi, a bilo je dosta price o tome, uvek pomislim gde su ta deca,
kako se o njima brinu, koliko bi im bilo lepo dasu pored svojih pravih roditelja, a onda posmatram sa stanovista roditelja
koja je to tuga, toliko dugo mu tepas dok je u stomaku, koliko pregleda, sa koliko ljubavi ga ocekujes...
ma nije mi dobro kad samo pomislimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ukradena deca
2.4.2016 15:53:20   
Maraj
Um stvarno , sta sw desilo sa mamom , bebom? Imas li kakve informacije?

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ukradena deca
21.7.2019 10:59:43   
MimaKos
Ma strasno, sta se sve u ovoj zemlji radilo i desavalo, gde ce im dusa?


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here