|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
21.10.2009 20:52:25   
Anoniman
E, ja isprobah posle onog užasnog iskustva sa pelenama koje nisu mogle mogle da se ispeglaju, ponovo.
Prosto sam stavila na drugi program za sušenje (plavuša user posted image user posted image ) i suuuuper je! user posted image user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mašina za sušenje veša
22.10.2009 12:51:49   
kosmajac1
ako je zatvorena terasa da a ako je otvorena ne,temperatura vazduha moze ici ispod 0 a to nije dobro za elektroniku u njoj

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mašina za sušenje veša
22.10.2009 19:57:00   
šarolta
Mi smo skoro kupili Candy mašinu, prezadovoljna sam! Ima program za lako peglanje, tako da samo vadim veš i stavljam u ormaruser posted image !

(odgovor članu kosmajac1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mašina za sušenje veša
25.10.2009 23:26:38   
kosmajac1
candy je ok, moj bivsi gazda je imao candy sa susenjem koja je trajala oko 30 godina!!!

(odgovor članu šarolta)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 0:46:35   
gagana83
Planiram vec neko vreme da kupim masinu za susenje vesa.Mislila sam da kupim onu koja i pere i susi ves,zbog nedostatka prostora,sad sam se pokolebala citajuci ove komentare.Masina za pranje me dobro sluzi tako da se mozda odlucim za onu koja samo susi.Ima li neko neki predlog?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu kosmajac1)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 9:25:39   
*Alexx*
Ja imam Gorenje masinu za susenje, i zadovoljna sam. Kada kupimo nov stan, kupicu istu takvu masinu za pranje, pa cu staviti jednu na drugu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 18:55:01   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Planiram vec neko vreme da kupim masinu za susenje vesa.Mislila sam da kupim onu koja i pere i susi ves,zbog nedostatka prostora,sad sam se pokolebala citajuci ove komentare.Masina za pranje me dobro sluzi tako da se mozda odlucim za onu koja samo susi.Ima li neko neki predlog?


Pitaj u nekoj prodavnici tehnike. Oni znaju kakvo je SADA stanje na tržištu sa kombinovanim mašinama, i sa onima samo za sušenje. Mi smo kupili odvojeno, a zbog nedostatka prostora uzeli smo "uski" model mašine za pranje i sušenje, koji se puni odozgo. Jedna stoji u WCu, druga na hodniku u ormaru :))))))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 18:58:12   
bonita
Ovo mi jako fali u kuci.
I uskoro cu morati da nabavim.
Nas je dvoje za sada,pa nekako se i snalazim,ali bice nas valjda i vise pa ce mi biti preko potrebna.
Jer kog god da je ima,kaze da se ves mnogo manje guzva ako se susi u njoj.
A ja iskreno peglanje od svega mrzim najvise.user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 19:05:31   
gagana83
Gledali smo danas masine,nisam znala da su toliko skupe a kod nas je izbor nikakav! U celom gradu ima 5 modela.Svi su nas savetovali da kupimo samo onu za susenje,pa cemo tako i uraditi.Suzili smo izbor na dve,obe su kondenzacione,jedna je Indesit a jedna Gorenje,ja nekako vise imam poverenja u Gorenje a mm bi Indesit.A mozda skoknemo do Nisa da vidimo sta ima tamo.
Guppy,Alexx,jesu li vase kondenzacione?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 19:06:57   
guppy RR
Da, moja je kondenzacijska, tj. skuplja se voda u posudi u mašini i nije potreban nikakav odvod za vodu, nego samo utičnica za struju. To je super zaista, jer možeš da je staviš gde želiš, a ne samo u kupatilo/wc !

Mogla bi ladno da stoji u spavaćoj... user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 19:10:26   
gagana83
Zbog toga mi i odgovara ta sa posudicom,posto u kupatilu nemamo mesta,a imam jednu prostoriju gde nam stoji garderoba,usisivac,pegla...pa bi mi bas odgovaralo tu da je smestim

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 19:19:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Gledali smo danas masine,nisam znala da su toliko skupe a kod nas je izbor nikakav! U celom gradu ima 5 modela.Svi su nas savetovali da kupimo samo onu za susenje,pa cemo tako i uraditi.Suzili smo izbor na dve,obe su kondenzacione,jedna je Indesit a jedna Gorenje,ja nekako vise imam poverenja u Gorenje a mm bi Indesit.A mozda skoknemo do Nisa da vidimo sta ima tamo.
Guppy,Alexx,jesu li vase kondenzacione?



Ja sam radila u prodavnici bele tehnike i samo da ti kazem da obratish paznju odakle je ta iz Gorenja...jer nekadashnje slovenachko gorenje...i danashnje koje se pravi u albaniji ili rumuniji nije ni prineti.... ako je slovenachko preporuchujem gorenje...ako nije...indesit je bolja.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 20:26:49   
*Alexx*
Isto user posted image

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Da, moja je kondenzacijska, tj. skuplja se voda u posudi u mašini i nije potreban nikakav odvod za vodu, nego samo utičnica za struju. To je super zaista, jer možeš da je staviš gde želiš, a ne samo u kupatilo/wc !

Mogla bi ladno da stoji u spavaćoj... user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 22:17:08   
Buba76
IZVORNA PORUKA: šarolta

Mi smo skoro kupili Candy mašinu, prezadovoljna sam! Ima program za lako peglanje, tako da samo vadim veš i stavljam u ormaruser posted image !


Ne znam da li ova i pere i susi,nama isto zbog nedostatka prostora treba ovakva.

(odgovor članu šarolta)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mašina za sušenje veša
26.11.2009 22:55:58   
šarolta
Ova mašina samo suši, kondenzaciona je, tako da je možeš stavljati gde god hoćeš ( i na veš mašinu ), samo ti utičnica treba...

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mašina za sušenje veša
5.12.2009 1:53:48   
gagana83
Ja se taman resila da kupim masinu za susenje vesa kad mi u roku od pet dana crkla masina za sudove i mikrotalasnauser posted image Tako da sad nemam pojma sta cu pre,a nemamo para za sva triuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu šarolta)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mašina za sušenje veša
5.12.2009 7:34:05   
Jelena81
Ja sam za masinu za susenje vesa... Ako imas masinu i sporet, onda ti je to to!  :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mašina za sušenje veša
5.12.2009 11:27:36   
gagana83
Tako cu verovatno i uraditi.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mašina za sušenje veša
6.12.2009 12:00:56   
LillyT
Bas smo juce gledali masine za susenje, nasli smo Gorenje nesto oko 32000 i ta mi skroz odgovara, mada ja bih vise neki manji model, ali ne mogu da pronadjem (a i da ne bude preskupa). Ova je kondenzaciona i cula sam (nisam proverila) da Gorenje na svoje proizvode daj najduzi garantni rok. Kada nam je pre nesto vise od mesec dana riknula masina za ves (otisla pumpa), majstor je rekao da je najbolja tehnika ona koja ima najduzi garantni rok. Za sada je ova u igri, a videcemo jos.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mašina za sušenje veša
6.12.2009 16:12:07   
*Alexx*
Ovako je bilo kad smo mi kupovali mašinu za sušenje, i mi smo kupili Gorenje. Ja zadovoljna. Jedino što je bučna, ali izgleda da su sve sušare takve? Neka me neko ispravi ako nije tako.

IZVORNA PORUKA: LillyT
Ova je kondenzaciona i cula sam (nisam proverila) da Gorenje na svoje proizvode daj najduzi garantni rok.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mašina za sušenje veša
6.12.2009 19:31:54   
Markovicka
E bas dobro sto neko ima iskustva sa gorenje masinom za susenje vesa, posto i mi planiramo da uzmemo(D61312). Krevetac i komoda zauzese mesta pa sad definitivno nemam gde da susim ves, a i stvara se velika vlaga posto nam je mali stan.
Alex, reci mi bude li jako izguzvan ves, da li sve moze da se susi, koliko dugo susi i cula sam da ima neki specifican miris ves kad izadje odatle?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mašina za sušenje veša
6.12.2009 20:03:00   
*Alexx*
Pa bude onako izgužvan... šta znam, ja ga peglam. Možeš da sušiš sve osim džempera, pošto će se skupiti (možda ima i neki program za to, ja nisam proveravala). A za miris - pa ima neki specifičan, ali ne neprijatan, bar ne meni user posted image I ne uvek. Nisam provalila od čega zavisi.

IZVORNA PORUKA: Markovicka

E bas dobro sto neko ima iskustva sa gorenje masinom za susenje vesa, posto i mi planiramo da uzmemo(D61312). Krevetac i komoda zauzese mesta pa sad definitivno nemam gde da susim ves, a i stvara se velika vlaga posto nam je mali stan.
Alex, reci mi bude li jako izguzvan ves, da li sve moze da se susi, koliko dugo susi i cula sam da ima neki specifican miris ves kad izadje odatle?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mašina za sušenje veša
6.12.2009 20:25:47   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Markovicka

E bas dobro sto neko ima iskustva sa gorenje masinom za susenje vesa, posto i mi planiramo da uzmemo(D61312). Krevetac i komoda zauzese mesta pa sad definitivno nemam gde da susim ves, a i stvara se velika vlaga posto nam je mali stan.
Alex, reci mi bude li jako izguzvan ves, da li sve moze da se susi, koliko dugo susi i cula sam da ima neki specifican miris ves kad izadje odatle?


Isto i kod nas, mada nam nije bas "mnogo mali" stan (dvosoban), ali beba trazi prostor. Moja drugarica ima vesernicu u zgradi i sve susi u masini za susenje. Niti se oseti, niti se nesto izguzva, a ja stvarno ne znam kakva je to masina (jeste neka profi), ali izgleda skroz obicno. Ova sto sam ja gledala ima vise funkcija od te njihove zajednicke.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mašina za sušenje veša
6.12.2009 22:57:57   
gagana83
IZVORNA PORUKA: LillyT

Bas smo juce gledali masine za susenje, nasli smo Gorenje nesto oko 32000 i ta mi skroz odgovara, mada ja bih vise neki manji model, ali ne mogu da pronadjem (a i da ne bude preskupa). Ova je kondenzaciona i cula sam (nisam proverila) da Gorenje na svoje proizvode daj najduzi garantni rok. Kada nam je pre nesto vise od mesec dana riknula masina za ves (otisla pumpa), majstor je rekao da je najbolja tehnika ona koja ima najduzi garantni rok. Za sada je ova u igri, a videcemo jos.

Da,Gorenje daje garanciju 5 godina


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mašina za sušenje veša
7.12.2009 9:11:23   
*Alexx*
Evo detaljnije za moju masinu, iz jedne poruke:

Ima nekoliko programa, za pamuk, za sintetiku, za osetljiv ves... i slicno. Po pravilu bi trebalo da susis slican ves zajedno, dakle zajedno peskire, pa posteljina, pa majice... ako susis slican ves, tj. ves iste debljine, onda ce se sve podjednako osusiti. Ja to ne postujem jer bi mi mnogo vremena oduzelo, pa susim sve sto je u masini za ves, pa mi nekad nesto i ne bude skroz suvo, ali nije strasno.

Izguzvanost - zavisi od tipa vesa. Primetila sam da, ako stavljam omeksivac, da budu manje izguzvane i ako ih odmah izvadis iz masine, mozes da ih slozis u orman i maltene ne treba da ih peglas. Isto i za posteljinu. Ja ne stavljam omeksivac, zbog bebe, pa onda ipak moram sve da peglam.

Ne susim dzempere, skupe se. E, da, isto tako sam primetila da se neke stvari skupe, valjda zbog visoke temperature - ne primer, skupile su se Andrejeve termo carapice, ali nista vise.

Susi jaaakoooo dugo. Tri sata onaj najduzi program. Ali i to zavisi od kolicine vesa i od centrifuge - sto je veca centrifuga, to ce manje vremena da susi.

Miris - ja sam ga u pocetku primecivala, ali ga nema ako stavis omeksivac. Bas sve bude mekano i mirisno. A sada, posto ne stavljam, i ne primecujem vise. Moguce je da je u pitanju samo u pocetku, dok se masine ne "razradi". I GLASNA je. Ali bas glasna.

I stvara veliku toplotu zbog te kondenzacije, moras da otvoris prozor malkice dok radi.

Ima svoje nedostatke, ali je ne bih menjala ni za sta na svetu, ja operem i osusim tri ture vesa za jedan dan.
user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here