|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
16.11.2012 23:51:24   
magnetic
Nakon dugog,dugog trazenja konacno sam nasla komplet knjiga Cudesni svet Volta Diznija i sretna san k'o malo deteuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 21:34:23   
LillyT
user posted image

Jako bih je volela pronaći negde, brat i ja smo imali tu knjigu kao deca i obožavali smo je. Nažalost, ova nova ne sadrži te priče. Ako negde neko čuje da se prodaje, neka mi javi.

Inače, kupila moja mama Lari slikovnice i između ostalog, kupi i tri praseta. I čitam ja njoj tu slikovnicu i ne verujem šta se događa Na kraju je ostalo samo jedno prase, prva dva je vuk pojeo. U moje vreme su svi prasići preživeli...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 21:40:54   
Anoniman
LillyT, ja imam tu knjigu user posted image Otpala joj je prednja korica, ali ima (skoro) sve stranice, mada N nešto nije oduševljen njome jer voli da gleda slike dok mu čitam, a ova ih ima samo po jednu za svaku pričuuser posted image
Ja obožavam bubamaru, ona kutija sa 6 knjižica i divnim pričicama, imala sam kao dete, i u trudnoći još kupila Neši.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 22:26:25   
isidora88
lillyt user posted image i u moje vreme su ostala 3 praseta, ne volim novokomponovane bajke i to sto menjaju kraj, to sam primetila u bas dosta knjiga sa bajkama i pricama

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 23:08:30   
madre
na koju kutiju sa sest knjiica mislis? ja sam imala neke knjiice kad sam bila mala, objasnjavam ljudima koje su, ali me niko ne razumeuser posted image mozda je to bas to o cemu ti pricasuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 23:36:19   
Dve_srece_najvece_
Ja bih rekla da na ove misli.....


user posted image


Ja sam imala ove knjige, al sam pozajmljivala...i sad mi ostade samo jedna ....user posted image


LiliT, bash cudno...uglavnom su sve bajke ublazili da ne budu "agresivne" a jedinu bajku u kojoj niko ne strada su promenili na gore....svashta... user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 23:45:51   
madre
daaaa, to su teuser posted image de mou da i nabavim? obozavala sam te knjie i trazim i vec neko vremeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 23:49:31   
Dve_srece_najvece_
Neznam...i ja ih trazim odavno...eno sad sam i na fb pitala....moje su nazalost ostale rasute kod drushtva iz shkole....nadam se da cu naci kod nekog polovne ocuvane da kupim...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.11.2012 23:59:01   
Dve_srece_najvece_
Mislim da je Nedja na ove mislila ....

user posted image

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 0:16:31   
madre
secam se i ti i one su superuser posted image ni nji nide nemauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 1:04:50   
Dve_srece_najvece_
Ima na kupindu ceo komplet za 2700 din user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 9:46:47   
Anoniman
Na te na poslednjoj sličici mislim, ja sam ih kupila u NS u knjižari u Zmaj Jovinoj, Klub ljubitelja knjige, ali pre 5 godina, mislim da više nemaju. Izdavač je Zmaj, jedino to piše na kutiji, pa možda možete tako da dođete do njihuser posted image

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 9:51:21   
pandina
Ja imam "365 prica" vrlo ocuvana, a volela bih da nadjem ovaj komplet sto je postavila DSN. Secam ga se iz vrtica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 9:59:50   
minna
Ja imam ovaj komplet po 6 knjizica, zute i plave, obozavala sam ih, pre neki dan sam pokusala da citam Vladi, ali mu nije bilo nesto zanimljivo, mozda ce biti kasnije.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 10:33:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: magnetic

DSN i Lu eno vam knjige koju trazite na Limundu,trenutna cena oko 300 din.,pa pozurite ako ste clanoviuser posted image

Na aukciji sam, trenutno je 880 din(to je oko 8 eura jel), ima još 11 sati pa ću pred kraj da se ubacim sa najboljom ponudomuser posted image
Jedino što je na ćirilici ali nema veze mogu mu ja čitati (to je ionako moja uspomenauser posted image ) a naravno sin će da naslijedi a naučiću ga ja ćirilicu ako bude htiouser posted image
Našla sam je i na kupindo tamo je skuplja.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 10:34:20   
Lu
Ne vidim koji su vam naslovi u tom kompletu knjiga?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 10:50:09   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Dve_srece_najvece_

Ja bih rekla da na ove misli.....


user posted image


Ja sam imala ove knjige, al sam pozajmljivala...i sad mi ostade samo jedna ....user posted image


LiliT, bash cudno...uglavnom su sve bajke ublazili da ne budu "agresivne" a jedinu bajku u kojoj niko ne strada su promenili na gore....svashta... user posted image




Ja ih imam, tj sad ce ih naslediti moja deca user posted image Imam i komplrt- Cudesni svetovi Volta Diznija koji jurite, nekoliko divnih velikih slikovnica-zb irki Andersenovih i Grimovih bajki... Mnoge knjige su poklonjene-pozajmljene user posted image
Inace, nemam nijednu igracku iz detinjstva, jer sam sa nekih 12 godina sve, bas sve spakovala i poklonila jednoj siromasnoj devojcici iz komsiluka. Sad mi je zao sto se moja mama nije setila da sacuva bar nekoliko omiljenih user posted image

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 14:16:21   
Dve_srece_najvece_

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: magnetic

DSN i Lu eno vam knjige koju trazite na Limundu,trenutna cena oko 300 din.,pa pozurite ako ste clanoviuser posted image

Na aukciji sam, trenutno je 880 din(to je oko 8 eura jel), ima još 11 sati pa ću pred kraj da se ubacim sa najboljom ponudomuser posted image
Jedino što je na ćirilici ali nema veze mogu mu ja čitati (to je ionako moja uspomenauser posted image ) a naravno sin će da naslijedi a naučiću ga ja ćirilicu ako bude htiouser posted image
Našla sam je i na kupindo tamo je skuplja.


Da ti dam savet...Odmah ponudi najvishe shto bih dala...npr ako upises sada 2000 din,....a cena trenutno stoji na 800....sistem ce tvoju ponudu registrovati kao 810 npr...neko drugi da 820...a sistem opet ubaci tebe sa 830 razumesh? Tako necesh morati da jurcash u trenutku isteka licitacije, kada obichno neko uleti sa tako visokom ponudom, i pobije sve...

A ove male knjige ima na limundu i kupindu, ali pojedinachno...i cena jedne se krece od 400-700 din...shto je po meni mnoooogoooo....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 14:37:06   
Dve_srece_najvece_

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ne vidim koji su vam naslovi u tom kompletu knjiga?



Evo nekih naslova...ovo je plavi komplet knjiga...

KNJIGA 7 : ( Vuk i covek, Vodenicarka, Putujuci sviraci, Lisac i macak, Leteci kovceg, Kraljica snega, Devojka s krcagom, Prodavacica sibica, Cetiri brata,Princeza i violina )

KNJIGA 8 : ( Radoznali patuljak, Kralj planine, Tri krojaca, Uspavana lepotica, Sinovi srece, Repa, Lisac i konj, Carobni kamen, Doktor-sveznalica, Vjerni Huan)

KNJIGA 9 : ( Zlatna skoljka, Princ nosonja, Carobni stocic, magarac i batina, Deca zalutala u sumi, Tajna, Zacarana suma, Tajanstvena boca, Bela zmija, Ribari, Mali seljak )

KNJIGA 10 : (Lek, Otac i kcerka, Ppšteni i nepošteni, Bademova grancica, Bertoldo, Drvoseca, Ogledalo, Legenda o Iris, Sergejeva avantura, Neobican poklon )

KNJIGA 11 : (Princeza i lisac, Nespretni Huan, Kuvarica Gretel, Zlatna kosa, Princ Husein, Tri zmajeve dlake, Carobni cajnik, Baron Robledal, Ribar i majmun, Tri princeze )

KNJIGA 12 : (Plava ogrlica, Leteci cilim, Princezim paz, Divlji labudovi, Mlinarka i magarac, Srebrni konj, Princ koji je hteo da bude kralj, Orik i hobotnica, Vrtlar i zec, Tri oraha )



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 17:57:44   
Lu
Hvala DSM, ima baš zanimljivih naslovauser posted image
Ja ću biti ta koja će na kraju ponuditi najveću cijenuuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
19.11.2012 22:12:15   
magnetic
Lu imas i na www.antikvarne-polovneknjige.com tu knjigu po ceni od 1600 din.Eto cisto da znas ako slucajno ne kupis na limundu ili kupindu.Ja sam trazila na svim mogucim sajtovima Cudesni svetovi Volta Diznija i gde god upisem naziv knjige u pretrazivac izbaci i Najlepse bajke sveta,a posto mi je ilustracija na naslovnoj strani bas upecatljiva svaki put sam se setila da je i ti trazis,pa reko da pomognemuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.11.2012 9:18:54   
Lu
Kupila sam knjigu za 880user posted image
Sad još dok se snađem po pimundu jer nisam nikad tu kupovala, i ne znam kolika će biti poštarina ali nema veze knjiga je moja PONOVOuser posted image
Hvala magnetik na pomoćiuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.11.2012 9:43:35   
Olga75
DSN , pa ja sam te knjigice imalaaa , joj oba kompleta i totalno smo ih raskupusali user posted image
secam se jedne price ( mislim da je iz prvog kompleta ) u lazi su kratne noge i slicica neki camac a u njemu neka princeza sta li je user posted image
ali se prica na zalost ne secam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.11.2012 9:52:15   
Anck Su Nmaun
Ma i moje sve raskopusaju user posted image
I one s debelim stranicama -korice i ove obicne, imaju brdo knjiga, sad su presle i na moje knjige.
Sve povade iz polica i kao citaju user posted image

Sinoc sam im citala pesmice iz Antologije jugoslovenske poezije za decu, najpoznatijih pisaca, sto je moja mama nama citala... bas su vesele pesmice! Al obe dodju do mene i kad vide da nema slika... samo se okrenu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.11.2012 14:40:53   
Dve_srece_najvece_
Moje se smeju kad im citam poeziju user posted image

Olga...ova moja jedna nije raskupusana, ali realno...to su stare knjige...i u decijim rukama ne mogu dugo preziveti...a meni tako krivo sto se takva ....da kazem legendarna izdanja ne mogu vise kupiti....cudo da nikom nije u interesu da ponovo stampa te knjige...milion drugih imaju 100 izdanja....moglo bi i ovo...ali u originalu user posted image

Lu, u inbox si dobila podatke od prodavca, javi mu se da se dogovorite oko placanja i isporuke user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here