|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.11.2012 14:44:18   
Lu
Ma dogovaramo se cijeli danuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.11.2012 15:01:31   
Dve_srece_najvece_

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ma dogovaramo se cijeli danuser posted image




haha...oce to tako...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
7.12.2012 19:43:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lu RR

user posted image  



6.11. sam krenula u potragu i evo juče 6.12. od Nikolausa sam dobila svoje bajkiceuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
11.12.2012 14:24:15   
bajkica
ja sad kupujem detetu ove diznijeve knjige sto izlaze svake nedelje, ima ih 25 i bas mi se svidjaju. inace sa 13 meseci sam joj kupila knjigu Farma,gledaj i slusaj,
i naucila je da imitira sve zivotinje.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
16.12.2012 21:41:44   
madre
sto se tice ovih diznijevih bajkica, da li planirate da im kompletirate ediciju ili kupujete knjigice koje se vama dopadaju ili mislite da ce se njima dopasti bez cilja da ih sve kupite?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
16.12.2012 21:52:19   
branki*
kakve diznijeve bajke?gde to kupujete?ja bozi pocela pre par dana da pricam crvenkapu i sad me svako vece prec spavanje tera da mu pricam.ispricam po 10 puta!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
16.12.2012 21:55:58   
madre
OVEuser posted image mozes ih naci na trafikama, izlaze svakog petkauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
16.12.2012 21:58:29   
branki*
nisam ni znala.bas cu kupiti neku.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
16.12.2012 23:55:53   
sneza24
Ja sam ih kupovala pre 3 godine i uzela sam ceo komplet.Sad čekam da izađu ove 5 što ih tad nije bilo pa da ih sue kompletiram.
Da li će deci biti zanimljive neznam,ali ja sam oduvek volela da čitam pa se nadam da će i njima nekad biti zanimljive.Ako oni ne budu bili zainteresovani čuvaću ih za unučiće.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
17.12.2012 1:00:11   
Sanjica26 RR
Kupovala sam Diznijeve knjige pre tri godine i to samo prvih 10 knjiga. Sad cu sve da kompletiram. user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
17.12.2012 1:04:09   
Ivanka 75
Meni svi kažu da sam luda što kupujem detetu knjige, a ona obožava da ih gleda i samo donese neku i kaže "citaj mama" user posted image
Sad kupujem Diznija a pre toga sam joj kupila i Najlepše srpske bajke, od moje mame je dobila Priče iz 1001 noći, ma imamo punu policu, i nameravam da još više obogatim kolekciju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
17.12.2012 1:09:59   
Sanjica26 RR
I mi imamo puno policu knjiga i ona obozava da je citam. Bude mi smesno kad pogledam da ona ima vise knjiga nego ja. user posted image Nema veze i ovako sad kupujemo sve za decu.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
17.12.2012 7:49:36   
Snelle
IZVORNA PORUKA: madre

sto se tice ovih diznijevih bajkica, da li planirate da im kompletirate ediciju ili kupujete knjigice koje se vama dopadaju ili mislite da ce se njima dopasti bez cilja da ih sve kupite?


Ja sam ih kupovala kad su se sve pojavile, ostalo mi još par komada koje nisam uspela da nađem tada, pa ću ih sve dokupiti. Definitivno treba kupiti čitavu ediciju.
Mi smo juče kupili OVU knjigu na popustu u Aksi, za 600 din. Odlično je urađena!

< Poruku je uredio Snelle -- 17.12.2012 7:50:09 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
18.9.2013 10:46:41   
Anck Su Nmaun
Pre par dana mm je pomagao bratu, znaci H i T uju da spremi tavan i pobacaju neke stare stvari. MM me zove kaze imam nesto za decicu....
Doneo je punuuu kutiju bajki , bojanki i slikovnica! Dobro i stripova al ajd...
Ja kad sam pogledala sta tu sve ima Oduuuseevila sam se! Skoro sve diznijeve bajke, pa one stare bajkice sto su se prodavale u kompletima, pa one veeelike kartonske lutkice sto se posle kao isece haljina pa se preoblace, neke bojanke... prelepo!

Naravno nisam im odmah dala sve,postepeno cu, za sad samo par knjigica i one su bile oduuusevljene user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
20.3.2014 14:11:24   
vikiii
Danas sam se zeznula,odnosno nisam se lepo razumela sa kolegom, i kupila sam vise nego sto je trebalo decijih knjiga (bajke su u pitanju). Tako da sada imam neke koje mi nisu potrebne, pa ako je neko zainteresovan za kupovinu istih, neka mi posalje pp za dodatne informacije. Inace cena im je niza 30% nego sto su u knjizari,a nove su knjige u pitanju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
7.11.2014 22:16:51   
big mum
Toplo preporučujem KLIK Prelijepa knjiga puna divnih ilustracija.Priče su kratke a samim tim i pogodne za malu djecu djecu koja nemaju baš puno strpljenja.



< Poruku je uredio big mum -- 7.11.2014 22:17:59 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
22.2.2015 10:32:27   
mila83
Jeste Big mum , znamo za tu knjigu, mi smo je pozajmili iz biblioteke, odlicna je. Moji su sada malo veci i strpljiviji, pa mogu da slisaju i ucestvuju u pricanju duzih bajki, citamo sve, ne biramo ! Pocev od klasicnih pa do Diznijevih....

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
2.3.2016 13:16:36   
BubaBubica
IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Nisam našla drugu temu, možda nije problem da pitam u ovoj, koju knjigu bi ste preporučile za moje devojke koje zbog bebe koje čekamo sve više zapitkuju odakle se tu stvorila i odakle će da izađe, a ja ne umem da objasnim već se sva zapetljam pa me i ne slušaju jer ništa ne razumeju user posted image Ovako preko knjige bi im lakše objasnila. STarija ima 6 godina a mlađa 4.

user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
2.3.2016 16:57:58   
mila83
Bubice,ja sam mojim klincima pozajmila iz biblioteke ovu enciklopediju,gde ima izmedju ostalog,objasnjeno i to sto te zanima.Mada se nisam mnogo zadrzavala na toj temi sa mojim klincimauser posted image a nisu ni trazili. user posted image
Lepo je objasnjeno,prilagodjeno za decu,lepe slike..probajuser posted image
LINK za knjigu

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
2.3.2016 19:26:56   
BubaBubica
Upravo gledam knjigu i kaže mi ćerka da imaju takvu knjigu u vrtiću user posted image ali ne smeju sami da je prelistavaju. Nisam se ni setila, mogu i ja da svratim u biblioteku da vidim tako, hvala na ideji!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
2.3.2016 19:38:23   
mila83
Nema na cemu.Nadam se da ces svojim devojcicama resiti sve nedoumice na odgovarajuci nacin user posted image a onda podeli iskustvo sa nama user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
3.3.2016 11:27:23   
Anarunika
E ovako. Aki i Ika obavezno "čitaju2 pred spavanje. Trenutno su im omiljene knjige : Atlas gde gledaju zastave i države, Pa onda "Izaberi zanimanje" gde Ika uvek gleda stranicu sa majstorima, "Zamisli život bez struje" i "Zamisli život bez toaleta" i "Grozon" i "Grozonovo dete" Čitaju i druge knjige ali ove su no.1. Nisu toliko zainteresovani za bajke ,više za neke konkretne stvari rekla bih prema njihovom izboruuser posted image
sada sam baš dobila i knjigu Zagonetke, a pošto ih Aki baš voli možda i nju svrstamo među omiljene.

A Živa je počela da gleda one knjigice što imaju različite materijale pa se mogu opipavati.

< Poruku je uredio Anarunika -- 3.3.2016 11:29:00 >

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
3.3.2016 12:20:14   
mila83
Moji klinci i dalje vole bajke,Mima sad lepo cita isama,pa cita bratu kratke bajke u stripu,ili one knjizice o Strumpfovima.
A Teodora voli slikovnice o zivotinjama.posebno voli jednu ,OVU ta je bas sa opipavanjem user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
3.3.2016 12:38:42   
milicicak
Mini buba obozava knjige. Ana Lukic joj je omiljena, posebno Ana i Luka istrazuju u sumi. Voli i Krcka Orascica, Petra Pana u svim izdanjima a imamo 3 razlicita i Veliku pesmu o jednom malom jagnjetu.
A fefinitivno su joj omiljene knjige o zivotinjama, dinosaurusima i zmajevima, obozava Zmajologiju :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Knjigice, bajkice, basnice
3.3.2016 14:08:47   
mila83
Milicicak,jel imate Krcka Orascica od Evrogiunti ? Moja Mima obozava,pa sam joj jesenas kupila na sajmu knjiga u BG. Divna edicija,ilustracije,prelepa! A Dimi isto ima neku enciklopediju o dinosaurusima,sad si me podsetila,nju jako voli.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here