|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
21.12.2018 20:54:08   
milicicak
Ja sam prestala da se cesljam... Tj, ocesljam se samo kad operem kosu... Ionako je stalno vezana. Ali sve jedno opada kao nenormalna. Danas sam i Vu iz usta morala da vadim moje dlake na sve strane su

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Opadanje kose
21.12.2018 20:59:00   
Jekica86
Merz su stvarno super. Koristila sam ih i kosa i nokti vidno bolji.

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Opadanje kose
21.12.2018 21:07:28   
Maraj
Mili S i ja spavamo u bracnom krevetu. Ujutru pre nego namestim krevet, pokupim prvo moje dlake iz kreveta. Ma uzas koliko ih ima...

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Opadanje kose
24.2.2019 17:46:42   
Sanidej
Merz Special drazeje su odlicne kao suplement, za izrazeno opadanje kose preporucujem Pantogar, koji je inace registrovan kao lek za ovu indikaciju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Opadanje kose
25.2.2019 10:16:15   
Maraj
Ja da se upisem da je kosa konacno prestala da opada user posted image
Pocela je 3 meseca nakon porpdjaja jezivo da opada. Prestala kada je S napunila 7 meseci. Tada sam otprilike i dobila 1.cikus nakon porodjaja pa mozda i to ima udela.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Opadanje kose
25.2.2019 11:37:24   
mirana1
Meni je 6 punih mes.opadala kosa nakon porodjaja.
Koristila sve moguce sampone ali mislim da treba vremena.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Opadanje kose
25.2.2019 12:40:38   
Maraj
Ma ja bila i kod frizera. Ne vredi. Dok se ne zavrsi ciklus opadanja, ni jedan preparat joj ne može pomoci...
Zato sad imam sitne antenice po glavi user posted image bas je krenula da raste nova...

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Opadanje kose
25.2.2019 12:46:10   
Sanidej
Dok je fiziolosko opadanje kose u pitanju, nema problema. Nije dobro ako se prolongira. Ja sam za terapiju "iznutra", mislim da od sampona nema neke koristi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 11:24:02   
MLH1987
Poz.  Nisam citala sve od pocetka, ali zanima me da li je iko imao problema sa opadanjem kose u trudnoci. Meni je krenula opadati 2 mjeseca pred termin! Pocela je u medjuvremenu rasti nova, ali i dalje opada kao luda... doktor kaze da bi to moglo biti hormonalno, ili upalno... da li je neko imao slicnu situaciju!? Hvala  😖😖😖

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 12:06:29   
vocicana
MLH to bas I nije regularna situacija, ne znam sta bih ti rekla, meni je strasno opadala nakon porodjaja, ali bas tako nisam sigurna. Moguce je da je upalno I hormonski, ali za to se moras za pocetak javiti dermatovenerologu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MLH1987)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 12:20:58   
MLH1987
Pa tako cu i napraviti kad se porodim, imam jos par dana do poroda, pa cu da vidim sta ce se desiti kad poslije poroda. Tjesi me jedino to sto je vrlo brzo pocela rasti nova kosa ostre sitne dlakice iz tjemena na cijeloj glavi...  Doktor su mi rekli da nije nista strasno, ipak je kao drugo stanje...😖😖😖 u svakom slucaju hvala na brzom odgovoru, i dalje se nadam da ce se neko javiti sa istim slucajem.🤗🤗🤗

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 12:28:29   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MLH1987)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 12:44:47   
Sanidej
Meni opada inace dosta, a tokom trudnoce i mesecima posle jos je izrazenije. Pantogar je bas lek za to, ali nije svima pristupacan.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 14:13:24   
MLH1987
Aha, meni je kosa inace jako gusta i sve do unazad dva mjeseca bila vec pregusta kako to u trudnoci i biva, jer mi je tako bilo i u prvoj,  i onda samo odjednom pocetkom 8. mjeseca pojavi mi se pecat na glavi i generalno podje opadati. Poslije toga sam bila bolesna imala upalu sinusa i rekli su mi da mi to moze biti od nekog upaljenog zuba i generalno upale, jer mi je i sedimentacija bila visoka ili od niskog zeljeza ...  bebac je ugl dobro, pa ostale pretrage, kao i posjet dermatologu a i  zubaru vezano za snimanje vilice cu obaviti poslije poroda, ako je nesto od tog uzrocnik... iako se nekako nadam da ce sa porodom stati opadanje kao sto su doktori i rekli 😥😥😥

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 14:15:18   
MLH1987
Aha, meni je kosa inace jako gusta i sve do unazad dva mjeseca bila vec pregusta kako to u trudnoci i biva, jer mi je tako bilo i u prvoj,  i onda samo odjednom pocetkom 8. mjeseca pojavi mi se pecat na glavi i generalno podje opadati. Poslije toga sam bila bolesna imala upalu sinusa i rekli su mi da mi to moze biti od nekog upaljenog zuba i generalno upale, jer mi je i sedimentacija bila visoka ili od niskog zeljeza ...  bebac je ugl dobro, pa ostale pretrage, kao i posjet dermatologu a i  zubaru vezano za snimanje vilice cu obaviti poslije poroda, ako je nesto od tog uzrocnik... iako se nekako nadam da ce sa porodom stati opadanje kao sto su doktori i rekli 😥😥😥

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 14:17:50   
Olga75

IZVORNA PORUKA: MLH1987

Poz.  Nisam citala sve od pocetka, ali zanima me da li je iko imao problema sa opadanjem kose u trudnoci. Meni je krenula opadati 2 mjeseca pred termin! Pocela je u medjuvremenu rasti nova, ali i dalje opada kao luda... doktor kaze da bi to moglo biti hormonalno, ili upalno... da li je neko imao slicnu situaciju!? Hvala  😖😖😖

Sve mi smo imale problem opadanja kose. Kad se porodiš i prođe neko malo vreme a onoooo, čini ti se sva kosa na češlju ostala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MLH1987)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Opadanje kose
22.3.2019 14:20:02   
Olga75

IZVORNA PORUKA: MLH1987

 i onda samo odjednom pocetkom 8. mjeseca pojavi mi se pecat na glavi i generalno podje opadati. Poslije toga sam bila bolesna imala upalu sinusa i rekli su mi da mi to moze biti od nekog upaljenog zuba i generalno upale, jer mi je i sedimentacija bila visoka ili od niskog zeljeza ...  bebac je ugl dobro, pa ostale pretrage, kao i posjet dermatologu a i  zubaru vezano za snimanje vilice cu obaviti poslije poroda, ako je nesto od tog uzrocnik... iako se nekako nadam da ce sa porodom stati opadanje kao sto su doktori i rekli 😥😥😥

Može to biti i alopecija. Za te probleme treba ipak konsultovati dermatologa

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MLH1987)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Opadanje kose
11.7.2019 17:50:00   
MimaKos
Ja se opet vracam na ovu temu, ali moja opet opada, pa stane, pa opada.. ne znam vise sta da uradim, i fitoval pijem i kao da poboljsa malo pa stane..


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Opadanje kose
11.7.2019 18:10:51   
doramar11
Poset_i detmatologa.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Opadanje kose
11.7.2019 18:12:56   
MimaKos
Hormonski je posle porodjaja ali me izludjuje!


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Opadanje kose
12.12.2019 11:34:44   
Slavkic
Meni kosa nikad bolja bila nije nego posle porodjaja


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Opadanje kose
12.12.2019 15:21:21   
Khaleesi
Meni je bila super u trudnoci. Posle 6 mes od porodjalja je pocela da opada


(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Opadanje kose
12.12.2019 15:40:15   
Milica911
Meni je 3 meseca nakon porodjaja pocela da opada i nekih 5 meseci je to trajalo,ali za to vreme pocinje nova kosa da raste

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Opadanje kose
12.12.2019 15:51:14   
Filadendronka

I meni isto. Oba puta tri meseca nakon porodjaja i trajalo isto par meseci. Prvi put svasta mazala i pokusavala da sprecim, drugi put nista. Kosa se obnovila sama od sebe. 
IZVORNA PORUKA: Milica911

Meni je 3 meseca nakon porodjaja pocela da opada i nekih 5 meseci je to trajalo,ali za to vreme pocinje nova kosa da raste



(odgovor članu Milica911)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Opadanje kose
13.12.2019 8:36:07   
mama Jo
Isto kao kod Fil. Oko 3.meseca opadanje katastrofa. Sad drugi put nista nisam koristila i prestalo je. Pocela ona nova kosica da izrasta.
Pisale su zene bas ovdd mislim za onu mesavinu pantenol, ad kapi i svasta jos

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here