|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 14:14:03   
Markovicka
Ja vec godinama bas to radim rotiram sa uloscima. Kad idem negde stavim tampon i mali dnevni ulozak i ne brinem hoce li za mnom ostati fleke, fuj miris i tako to...kad nosim uloske osecam se kao u pelenamauser posted image  Glasam za tampone.!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:19:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

O, nasla sam upravo da je rizik veci ako se koriste tamponi sa veliko moci upijanja, znaci oni super.....a manji ako se koriste regular...ima dosta info na netu.  Rizik se smanjuje tako sto se ne koriste tamponi ili se rotiraju sa uloscima.....Sve u svemu, umereno I guess...


Pa ja koristim te super....chak i nocu...pa mi nishta ne fali godinama user posted image

Niko ne kudi uloshke...a ja se od njih ospem kao da sam na mravinjaku sedela user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:23:31   
Verus
I ja se isto osipam od ulozaka, kao da dobijem osip od pelena!  Pa ovo sa TSS dodje ko ono sa epiduralom, postoji rizik, ali mali, mislim, poenta svih tih upozorenja jeste da AKO se nesto dogodi, ne mozes da ih tuzis.  Bar je ovde sve na taj fazon....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:26:48   
Anoniman
Pa to treba tako i objasniti...jer ja poznajem najmanje 5 devojaka koje imaju panichni strah od tampona...chak su i mene koja ih godinama koristim ubedjivali kako tje mi tamponi unishtiti matericu i neznam ti ja kakve gluposti...user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:37:28   
AtenA
ja sam skroz za tampone i kristim ih pri svakoj menstruaciji.Naravno redovno ih menjam,i nikad nisam imala problema!Nekako se sa tamponom osecam svezije i cistije,i manje se brinem "da mi NE procuri"!MISLIM DA ULOSCI NISU NISTA VISE HIGIJENSKI OD TAMPONA!I sa njima moze da se napravi svasta,razne alergije,osipi,... TAKO DA BOG BLAGOSLOVIO ONOG KO JE IZMISLIO TAMPONE!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:38:12   
Verus
Ja ne kazem da se to ne moze desiti....zato upozorenje postoji, ali je naravno bitno menjati ih redovno....I ja sam dok sam bila tinejdzer cula te price....od moje svekrve prijateljica kaze da joj je njen ginekolog rekao da je zbog bakterijske infekcije usled koriscenja tampona i dobila infekciju na jajovodima koji su usled toga ostali zapuseni pa je jedva i to jedno dete dobila..... Jbs ga, sta je istina a sta su bapske price, ja ne znam.  Zato uvek biram da budem oprezna i nadjem zlatnu sredinu.  Tako da nosim tampone, regular, menjam ih svakih 6 sati (nekad zaboravim pa bude 8!) a nocu uvek nosim uloske....Pa gde puklo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:40:56   
magnetic
IZVORNA PORUKA: AtenA

TAKO DA BOG BLAGOSLOVIO ONOG KO JE IZMISLIO TAMPONE!user posted image
NJU.Ako se ne varam zena ginekolog ih je izumela

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:44:09   
AtenA
Pa da,jeste,u pravu si!BOG je blagoslovio!9ISPRAVKA)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 16:48:58   
Anoniman
Pa meni dok ide krvarenje moram na 3 , 3 i po sata da ih menjam...jer tje mi procuriti...a kad mi slabije curi...uzmem manje tampone...mada se desi da drzim i po 6-7-8-9 sati... ali to je vetj zadnji dan, kad ima samo onog krvavog sekreta...

Sve u svemu...nikada nisam imala nekih problema...nikakve bakterije, niti bilo shta ( zbog priche o hlamidiji, da kazem da se ispostavilo da je nemam) tako da su meni tamponi neshto najbolje shto postoji...user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: tamponi i TŠS
6.8.2009 17:00:52   
AtenA
pa da tako i ja,mada ih nikad nisam drzala duze od pet sati!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: tamponi i TŠS
10.6.2010 13:45:44   
Anoniman
Nije bas tema ali da ne otvaram novu.

pre porodjaja sam koristila samo tampone..ne mogu uloske da podnesem...
obozavala sam tampone...prodje menstruacija a ja ni da osetim da sam je imala...divota.

ali evo sad sam dobila i tamponi mi smetaju...zuljaju me..
ne razumem!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: tamponi i TŠS
10.6.2010 13:48:11   
cipiripi
Draga, vise ti "mini" ne odgovaraju, kupi "super"user posted image

Salim se...nego..da se ti manes tampona do prve kontrole?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: tamponi i TŠS
10.6.2010 14:00:31   
Anoniman
ma da izvinete sad sam provalila zasto...
krvarenje je manje, a sredina je SUVLJA..user posted image user posted image user posted image

o boze...ja koja sam imala ugradjene lubrikante unutra.,..suvlja???
ooooo svasta...

hvala bogu da mi muz radi kao prodavac durex opreme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: tamponi i TŠS
10.6.2010 14:02:40   
pepino
Pa sto ne kazes Oti,da posaljes neki reklamni-probni proizvod,ja to nista nisam konzumirala,tampone jednom u zivotu stavljala i to zbog kantarionovog ulja....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: tamponi i TŠS
12.6.2010 8:48:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: OTI


pre porodjaja sam koristila samo tampone..ne mogu uloske da podnesem...
obozavala sam tampone...prodje menstruacija a ja ni da osetim da sam je imala...divota.

ali evo sad sam dobila i tamponi mi smetaju...zuljaju me..
ne razumem!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image


Odvikla si seuser posted image
Probaj dublje da gurneš, znaš da ako su na pola žuljaju!
I da...ništa manje od superuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:18:31   
pepino
Zene jel neka od vas isla na more a da je imala mecu?
Ja trebam za dan-dva tamo,a danas mi je 3 dan,inace nemam obilne,2-3 dana malo ide,pa onda 5-6 dana se isjedak cisti,ali ovaj put je obilnija,kao da zna da sam naumila na more,jeuser posted image m li jojuser posted image user posted image user posted image
Ali ja nikada u zivotu za nju nisam koristila tampone,prvi i jedini put sam ih stavila radi kantarionovog ulja,spavala sam preko noci sa njima,pa ih vadila danju!
Sad cu morati kupiti za more!
Jel to nema nikakve veze sa vodom,jel se nece i oni natopiti?user posted image
I posto mi se vec smanjuje koliko cesto trebam da ga mijenjam?user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:22:18   
ksenija81
Natopice se, ali nema veze, cim izadjes iy vode, promeni ga i ne brini ako ti nisu obilne. Ja svako more imam bar dan dva.
I ako se ne kupas menjaj ih na max 3-4 sata!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:23:49   
Mimče
joj draga ja jesam jednom u Grckoj ,  imala sam i naravno da nisam htela da propustim kupanje....e sad koristila sam tampone tada prvi put i sto se tice kupanja ne smetaju i ne natope se srecom apartman je bio blizu i uredno sam ih menjala najkasnije na 2,5-3 h..a nekad i na sat zavisi kad ugrabim vreme i koliko je obilna vestica, .e sad dobila sam tad fleke od sunca i temperaturu treceg  dan a, neki spominju tamponski sok....srecom nije mi se nista desilo ali nesto ne volim tamponeuser posted image

< Poruku je uredio Mimče -- 9.7.2010 13:26:13 >

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:24:00   
pepino
Ojoj hocu li imati gdje?user posted image user posted image user posted image
Ja sam mislila da se nece ipak natopiti,kuma mi rece ma nece!user posted image
Moram traziti plazu sa nekim drvecem,pa da se sakrijem i mijenjam,salim seuser posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:28:28   
pepino
IZVORNA PORUKA: Mimče

joj draga ja jesam jednom u Grckoj ,  imala sam i naravno da nisam htela da propustim kupanje....e sad koristila sam tampone tada prvi put i sto se tice kupanja ne smetaju srecom apartman je bio blizu i uredno sam ih menjala najkasnije na 2,5-3 h..a nekad i na sat zavisi kad ugrabim vreme i koliko je obilna vestica, .e sad dobila sam tad fleke od sunca i temperaturu treceg  dan a, neki spominju tamponski sok....srecom nije mi se nista desilo ali nesto ne volim tamponeuser posted image


Ja sam Mimce kao sto sam i napisala koristila radi sekreta,stavljala sam ih natopljene kantarionom i pisala sam vec negdje o tome,jedno vece mi imali odnos,nakon pola sata-sat ja ga tako natopljenog stavim i legnemo spavati,nakon sat vremena mene probudi bol u stomaku,umirala sam!
Puz me htio voditi u bolnicu,ali ja kazem sacekaj malo,skuvaj mi caj,pa ako ne prodje icemo,popijem 2-3 caja i popusti,nakon toga sam otisla kod Dr. opste prakse i ginekologa,kazu sve je ok,ali moguce da te tampon iziritirao!user posted image
Nikada ga vise nisam stavila i ista sam ti,nesto ne volem,ali sad cu morati pa neka mi je Bog na pomoci!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:32:10   
LillyT
Pepino, ja svaki put zakacim na odmoru, mislim da cu i ove godine (baksuz). Redovno koristim tampone, nikakvih problema nisam imala, samo menjas redovno i to je to.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:33:38   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Mimče
b]sto se tice kupanja ne smetaju i ne natope se 

Meni se natope, valjda je to individualno. Kad god sam ga izvadila mogla sam vodu cediti.

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:42:13   
pepino
IZVORNA PORUKA: LillyT

Pepino, ja svaki put zakacim na odmoru, mislim da cu i ove godine (baksuz). Redovno koristim tampone, nikakvih problema nisam imala, samo menjas redovno i to je to.

A Lilly gdje si ih mijenjala,ako nije tajna?user posted image
Jesi imala blizu neki wc,sobu?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:46:11   
LillyT
Svuda, poslednji put sam ih menjala u sobi jer je hotel bio na plazi, pa sam se tu kupala tih dana. Inace, odem u neki kafic i promenim u WC-u. Kada smo bile u Tunisu, naravno da sam dobila kada smo isle u Saharu. Tamo smo na svaka 2-3 sata imale stajanje, pa nije bilo problema. Svuda je bilo toaleta, a ja sam se tako ispraxala da to uradim dok trepnem. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:53:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: pepino

Jel to nema nikakve veze sa vodom,jel se nece i oni natopiti?user posted image




On mora da bude duboko postavljen i iza njega da stoji više od pola prsta, znači nema šanse, ako se natopi nije dobro stavljen isto kao i kad žuljauser posted image
Zamišljam kad bi voda ulazila tako duboko...mi bi ona stalno piškile kad izađemo iz morauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here