|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:55:48   
pepino
Hvala Lilly!user posted image
Lu pa sta znam,nisam iskusna sa tamponima,pa bolje da pitam,a ja ga mozda nisam stavljala tako duboko,bojala sam se nekako,probacu,hvala svima na pomoci!user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 13:58:09   
LillyT
Pepino, gurni ga bas duboko, a pre toga povuci koncic. Ma dva stavljanja i videces i sama da ide kao pesma, a kada se jednom navuces na tampone user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 14:13:10   
Didy
Ja sam ih isto koristila na moru, jer sam baksuz, pa me skoro uvek zakači tamo. I isto mi se ne natopi, ostavljala sam ih i po 4-5 sati poslednjih dana kad već slabije imam. Menjala sam ih u WCu najčešće, ali ponekad i u kabini za presvlačenje, samo pre toga (i posle, naravno) dobro obrišem ruke vlažnom maramicom i operem pod tušem čistom vodom.
Ma, samo se opusti, ženo, ništa ti neće biti. Ima žena koje ih koriste celog života, pa im ništa ne bude. Ja sam mišljenja da kad o nečemu ne razmišljaš i ne opterećuješ se time, onda ti se to ni ne desi.
I ja glasam za tampone. Ne nosim ih stalno, ali dobro dođu u mnogo prilika.

< Poruku je uredio Didy -- 9.7.2010 14:22:42 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 15:57:02   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: pepino

Jel to nema nikakve veze sa vodom,jel se nece i oni natopiti?user posted image




On mora da bude duboko postavljen i iza njega da stoji više od pola prsta, znači nema šanse, ako se natopi nije dobro stavljen isto kao i kad žuljauser posted image
Zamišljam kad bi voda ulazila tako duboko...mi bi ona stalno piškile kad izađemo iz morauser posted image



Stavljam ga onda prilicno nisko, ali nemam problem sa zuljanjem, znaci postoji mogucnost da se natopi ako ga ne stavis dovoljno duboko kao ja. Elem i drugi imaju valjda neka iskustva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: tamponi i TŠS
9.7.2010 18:19:33   
Anck Su Nmaun
Ma gde da se natope , to se meni Nikad nije desilo user posted image

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Niko ne kudi uloshke...a ja se od njih ospem kao da sam na mravinjaku sedela



Ma fuj ...ja uloske samo prvi dan koristim  eto samo zato sto je prvi dan na jace, nema rizika s tamponima ako se redovno menjaju... al ja ih nocu ne stavljam...


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.7.2010 18:21:29 >

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 13:35:36   
Mala Loojka
Porodila sam se pre 4 meseca, da li sad smem da nosim tampone??? Tacnije ne mislim stalno, ali veceras izlazim, i ne moooogu sa uloskom, odvikla sam se....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 13:50:56   
Lu
Naravno da smiješuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 13:55:30   
bebać
Nikad u životu nisam stavila uložak,onaj ko je otkrio tampone treba mu dati nobelovu nagradu,i ja nikakvih negativnih posledica nikad nisam imalauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 13:58:25   
Mala Loojka
I ja to kazem.. poslednje tri godine smao tampone koristim, jedino nocu stavim ulozak... I sad posle porodjaja sa onim sto se nose hodala sam kao idijot user posted image Odvikla se skorz... Sad evo dobila i ne izlazim iz kuce koliko ne mogu da hodam sa njim medju nogamauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 14:00:11   
Anoniman
Lujka, ako je posle porođaja tamo dole  bez problema ušlo i ono što je i napravilo bebu - onda će bez problema ući i tampon user posted image .

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 14:01:32   
Lu
Samo što ja poslije porođaja nosim  ob super plususer posted image
Nosim...user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 14:12:41   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Lujka, ako je posle porođaja tamo dole  bez problema ušlo i ono što je i napravilo bebu - onda će bez problema ući i tampon user posted image .



E dobra si user posted image Uslo, uslo,user posted image Bogu hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 14:13:19   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Samo što ja poslije porođaja nosim  ob super plususer posted image
Nosim...user posted image


Pa aj sam uvek nosila one sa 4 kapljice, prvia 3 dana a druga 3 one manje... Ali samo zbog upijanja :D

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 14:36:23   
Anoniman
Ja od kako znam za tampone koristim ih. Imam obilne cikluse pa ih koristim prva četiri dana. U početku sam se plašila onog upozorenja na uputstvu, ali sam videla da ako se pridržavaš uputstva i menjaš ih na vreme nema razloga da ti se nešto desi. I da, meni su najbolji i najpouzdaniji ob tamponi. A što se tiče vode i tampona nikad nisam imala problema.

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: tamponi i TŠS
29.5.2011 14:39:12   
Mala Loojka
Pa da, OB, ja za druge ni ne znam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: tamponi i TŠS
3.6.2011 17:37:48   
Anoniman
Ima još dve, tri vrste ali su budjavi. Ja sam jednom silom prilika morala da kupim te druge i bacila pola kutije. Baš su onako user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: tamponi i TŠS
3.6.2011 18:18:53   
Nensi*
Ja cu ladno dobiti na moru user posted image
Ne ginu mi tamponi,inace ne volim da ih stavljam osim kad sam na moru,a kakav sam baksuz,ovo je 4 put da cu imati user posted image na moru...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: tamponi i TŠS
4.6.2011 10:29:12   
Anoniman
Ja sam se sa time nervirala samo prve dve godine dobijanja mece, e onda je neko izbacio OB tampone i ja se naoružam njima u letnjoj sezoni i vičem ŽIVELI TAMPONI!!! Inače bih se kupala leti na bazenima, rekama... samo 5 puta.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: tamponi i TŠS
12.8.2012 8:40:21   
Figaro88
Ja sam opet pocela da koristim tampone,koristila sam ih pre par godina,pa sam posle porodjaja presla na uloske ne znam ni ja zasto.Sa tamponima se osecam kao da nemam m,i mnogo cistije i prijatnije.Na pocetku ciklusa koristim one normal,kad se smanji predjem na mini...Menjam ih na 4 sata odprilike,a nocu i dalje koristim ulozak zato sto spavam po 10 sati a to mi je previse da ga ne menjam...........

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: tamponi i TŠS
12.8.2012 8:49:20   
17 joka
ja tampone koristim vec godinama i neznam kako bih bez njih,ulosci bilo koje vrste su mi smetali

user posted image user posted image za onog ko ih je stvorio

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 10:15:51   
emicaa
Ja sam do trudnoće koristila tampone,ulošci me iritiraju ali od kad sam se porodila dosta manje krvarim pa više ne mogu tampone žuljaju me,sad se patim sa ulošcima.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 10:17:34   
Anoniman
Nikada ih nisam koristila, ne znam , nekako me odbijaju, a nisam imala ni potrebe da ih koristim, nikada mi se nije desilo da dobijem za vreme odmora, pa da mi to nesto poremetiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 10:27:15   
Klarita
Ja ne umem brate da stavim to, pa to ti jeuser posted image Secam se da mi Torbica davala detaljno uputstvo, ali sam ja prismotana i ne umem da hodam, verovatno znaci ne stavim dobrouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 10:34:10   
Mala Elena
Koristim ih samo na moru, jer sam skoro uvek baksuz da dobijem mecu na moru . Tako mi se zalomi godisnji ...user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:07:07   
Mala Elena
Klarita ,verujem ti, ja sam se mucila ne pitaj -par puta ide glatko, pa onda ne ide i tako u krug. Jednom u Grckoj sam se toliko umusila da se mm sazalio i rekao:Daj ja da probam. .user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here