|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:24:21   
mali_mis
Klarita kad ga dobro stavis ne treba ni da ga osetis. Moguce da ne gurnes kako treba. Mislim tampon, da ne bude neke zabune user posted image
Ja ne mogu uloske vise da smislim, smucili su mi se, sad se opet druzim sa tamponima.
Sto kaze joka user posted image za onog ko ih je smislio.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:43:48   
branki*
eto,a ja npr ne volim tampone..stavljala par puta jos kad sam bila devojka,najvise me bilo strah da mi ne probije preko uloska,pa onda stavim i tampon i ulozak za svaki slucaj,ali mi se ne dopada to nikako.a,tek onaj odvratni osecaj kad vadim,bljak.mislim na osnovu onog sto sam cula od dr i spremajuci se za vto,da jeipak za nijansu bolje koristiti uloske.sad ,kako ko voli...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:46:33   
Mala Elena
I ja sam istog misljenja da su bolji ulosci od tampona . Ipak sam skepticna da ne dodje do neke gljivicne infekcije jer se ipak krv zadrzava unutra. Bolje da iscuri , cist racun duga ljubav user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:47:40   
Mala Elena
Da li inace tamponi imaju rok trajanja?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:50:39   
Torbica
Ja mislim da nemaju

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 11:56:45   
Mala Elena
Ostalo mi par komada od proslog leta, moram pogledati posle na kutijici. Bar da ne bacam ako su ok. .o tom potom -nisam jos dobila ciklus .

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: tamponi i TŠS
4.9.2014 12:25:56   
Anoniman
ja sam medju onima sto mrze tampone. sad sam htela da ih stavim na moru, ali nisam uspela, srecom to su mi bila poslednja dva dana pa sam stavila dnevni ulozak i usla u more samo pre povrata u sobu.

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:19:24   
vonavoj
Da li bi smela da koristim tampone iako je proslo kratko od porodjaja...sa uloskom ne mogu da izadjem na ulicu koliki mi ide..a pri tom je i pakao..a sledeci mesec idemo i na 7 dana na letovanje,i po svemu sudeci me ceka user posted image tamo..zakacice me koji dan..ovako ne izlazim iz kuce i ne silazim sa wc solje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:28:15   
emicaa
Von mozda lupam ali zar nije i ja to 40 dana cekanja.ja to idem po logici ako me smijes ono drugo 40 dana gurati onda ne treba ni ovo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:30:56   
MasnaMasnica
Ja koristim tampone. Jer i meni su sada posle ove trece user posted image ciklusi bas obilni posebno prva 2 dana.
Ahaha Emice pa ne cekaju svi 40 dana.🤣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:32:47   
emicaa
Masnice ja cekala pa mislim da su svi ludi kao ja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:36:19   
MasnaMasnica
E ja sam drugi i treci put bas malo krvarila sa lohijama, mozda desetak dana.
Prvi put sam i ja cekala .😅

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:41:47   
IvanaSK RR
Vonavoj, mislim da smes, porodila si se pre vise od mesec dana. Samo ih menjaj redovno i to je to.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:48:21   
vonavoj
Hvala devojke. Necu ih ovog prvog ciklusa koristiti, kod kuce sam,menjam one debele uloske,ali za mesec dana cu morati..kako cu u putu,setnji..joj, da li cu biti toliki baksuz da necu moci da se opustim i uzivam 7 dana u godini na odmoru.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 12:49:49   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ja koristim tampone. Jer i meni su sada posle ove trece user posted image ciklusi bas obilni posebno prva 2 dana.
Ahaha Emice pa ne cekaju svi 40 dana.🤣

Bas su obilne postale,prvih 36h.ali krace traju..tako mi bilo posle druge.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 13:05:22   
Maraj
Von pa jel mislis da ce ti tamponi izdrzati ako toliko krvaris user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 13:07:54   
vonavoj
Imam ja 3 vrsteuser posted image
Makar ne curi niz nogu user posted image ulozak se odlepi,pomeri na vrelini..
Prokleto zensko,nikad se necu navici.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 13:11:34   
Maraj
E pa to je ok onda ako imas te koje mogu toliko da upiju

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:17:41   
milicicak
Von, mozda glupo zvuci ali da probas sa pelenama za odrasle? Bar nocu i prvih par dana? Ja sam posle spontanog imala par uzasno obilnih ciklusa, bukvalno je teklo kao sa cesme. Ni tampon+ulozak mi nije pomogao. Samo pelene za odrasle

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:19:57   
Maraj
Von hoce tampone za plazu.
Jes gadno kad si na moru a imas odlive...od one vrucine samo se jos vise ulepis

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:20:46   
vonavoj
Mili,nije glupo,verujes li da sam stavila mrezasti ulozak preko debelog nocnog i bilo je puno..poenta je saml da stignem na wc.inace ulozak ne moze ds upije odjednom tu kolicinu.
Uzasno..zenski problemi.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:27:52   
milicicak
Von, zato sam ja uzela te pelene za odrasle... Jednostavno, kolicinu koja je iz mene izlazila u jednom trenutku nista nije moglo da upije. Stizanje do wc-a je bilo misaona imenica. A tih dana sam non stop bila na poslu... Mene su pelene spasile

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:45:10   
vonavoj
One se na kom kupuju.moracu da kupim,makar za noc.
Kako li se stavljaju?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:53:55   
IvanaSK RR
Isto kao bilo koje druge pelene user posted image
Imas i kao gacice pelene.
Moze i na komad.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: tamponi i TŠS
6.7.2018 14:54:08   
milicicak
U nekim apotekama prodaju na komad u nekim ne pa pogledaj. Pakovanja su uglavnom od 10 kom. Probaj da nadjes one koje se oblace kao gacice

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here