|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cipele
27.2.2010 19:23:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Mislis? Bas sam u dilemi posto mi vise trebaju baletanke i ravne cipele. Inace sam i za baletankama luda. Kad bi ih imala 150 pari, opet bi mi bilo malo.


Ja se vec dve godine stalno vracam na jedne leopard print, sa prirodnom dlakom baletanke. Bez obzira na sve ostalo i to sto obozavam stikle. A pri tom mi sa mojih 165cm i kratkim nogama uopste ne stoje, bas sam kao patuljčica, ali jbg volim... user posted image

Kupila sam sada fenomenalne ravne patike-cipele DKNY za 3500 din (snizenje sa 11.000) i preudobne su mi. Slikacu vam ih, jer sam u dilemi kakve carape se na njih noseuser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: cipele
27.2.2010 19:25:50   
Anoniman
Ali, mila ja sam poluluda za obucom i lecim tugu sto nemam user posted image , a ti si nasa slatka user posted image , tako da to sto ti ja pricam mozda i nije ispravno! Mada kada je obuca u pitanju tu i nema mnogo logike obicno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: cipele
27.2.2010 19:35:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

user posted image

Kupila sam sada fenomenalne ravne patike-cipele DKNY za 3500 din (snizenje sa 11.000) i preudobne su mi. Slikacu vam ih, jer sam u dilemi kakve carape se na njih noseuser posted image


uf, baš si ga ubola , draga ! user posted image


Slikaj da vidimo... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: cipele
27.2.2010 20:55:13   
Dora
Meni u trudnoći više prijaju štikle, još nosam moje S Oliver čizmice i u njima prešpartam solidno kilometara bez problema. Jako mi je bitno da su udobne i kožne, da imaju dobru petu...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: cipele
28.2.2010 5:05:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

user posted image

Kupila sam sada fenomenalne ravne patike-cipele DKNY za 3500 din (snizenje sa 11.000) i preudobne su mi. Slikacu vam ih, jer sam u dilemi kakve carape se na njih noseuser posted image


uf, baš si ga ubola , draga ! user posted image


Slikaj da vidimo... user posted image



Draga, kod mene ti je sve tako. Drugarica me je molila da je ne obavestavam sta sam koliko platila, jer se ona ne snalazi najbolje sa rasprodajama. A ja kao ciganka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: cipele
28.2.2010 5:14:26   
Anoniman
Evo ih, mozda nisu najbolje slicice, imaju cirka 8 grama, preudobne

user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: cipele
28.2.2010 15:05:38   
NadaR
Kako su fineee user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: cipele
28.2.2010 21:24:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri
A ja kao ciganka user posted image user posted image user posted image



Meni pričaš? user posted image

Lepe su ti patike ,draga...
(s tim da nisam loubitelj tih obojenih) ali mi se najviše sviđa oblik... one šunjalice čarapice ti idu uz ove patike, verovatno i sama znaš... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: cipele
1.3.2010 8:15:07   
minavb
Nejtrir, gde si nasla te patike? meni trebaju slicne, bele.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: cipele
1.3.2010 9:52:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Nejtrir, gde si nasla te patike? meni trebaju slicne, bele.


Bile su samo crne i srebrne! U TC Usce u onoj velikoj prodavnici obuce na S user posted image (moram muza da pitam on zna to da procita na nemackom), znas sigurno imaju ruzne cipele uglavnom, neke patike ...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: cipele
1.3.2010 10:03:48   
minavb
Svraticu danas da bacim pogled.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: cipele
1.3.2010 10:28:16   
Trcosava
juu ja ne smem da krenem da slikam svoje ... user posted image
a mogla bi da slikam sandale sa prvog venčanja i jedne japanke koje sam moooorala da uzmem user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: cipele
1.3.2010 12:57:41   
Delijagirl
Ja bas i nemam mnogo cipela sad trenutno nosim samo highroad boots koje sam kupila 10 godina nazad ali su tako dobre i udobne da mogu i sad da jih nosim mogu satima da hodam u snegu i ne propustaju, ne znoje se mi stopala u njima i stvarno su vrh... A po kuci nosim crocs koje isto tako obozavam i moracu da kupim nove polako ove imaju vec skoro 2 godine i sta i koga su prezivele dobre su :D 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: cipele
2.3.2010 9:56:41   
Trcosava
cipele sa prvog venčanja, tj sandale, nosim ih i dan danas
user posted image

sandalice
user posted image

cipelke
user posted image

papučke i japaneze
user posted image

čizmoni - ravne i na štikletinu user posted image
user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: cipele
15.3.2010 15:52:49   
Nana*
Super tema! Danas sam malo pisala u temi 25 stvari o meni, i posle toga bas ukucala da vidim da li imamo i temu o cipelicama user posted image

Ja sam se castila sa ovakvim jednim pre nekoliko user posted image . Za koje sam stedela nekoliko meseci i jako se ponosim user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=8743085

Mnogo volim i Bronx marku, i u poslednje vreme kupujem njihovu obucu. Sledece su u planu ove, mozda vec ovih dana user posted image

http://static.zalando.de/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/b/r/br1-f01-0063-04__default__6.jpg

< Poruku je uredio Nana* -- 15.3.2010 15:54:35 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: cipele
18.3.2010 14:48:41   
*Alexx*
Drage moje, I need help user posted image Naime, trebale bi mi jedne cipele, a treba da zadovolje sledeće kriterijume:
  • da su ravne
  • udobne
  • da mogu na suknju
Ja sam prvo mislila kupiti neke ravne čizmice, ali kod nas prelaznog vremena ima jako malo, pa nešto kontam da kupim neke "jače" baletanke (u smislu da nisu letnje, platnene itd). Ili nešto na tu temu. Šta mislite? Imate li neki brend da preporučite? Pitam vas zato što sam ja jako davno kupovala cipele, još u 2008-oj godini user posted image . Posle sam zatrudnela i nisam htela ništa da kupujem osim japanki jer su mi one bile najudobnije. I potpuno sam ispala iz fazona.
Znam da se neću zeznuti ako kupim Camper, ali su mi oni trenutno van domašaja. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: cipele
18.3.2010 14:51:14   
Anoniman
Alexx, mislim da skecers ima dobar izbor tih jacih baletanki, koje mogu da budu i elegantnije i sportske, probacu nesto da nadjem pa da postavim

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: cipele
18.3.2010 14:54:51   
Anoniman
Trco,draga , ove zlaćane mi se mnogo dopadaju a čizme desno su tačno po mom ukusu! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: cipele
18.3.2010 14:54:54   
Anoniman
Evo link KLIK, i mislim da su sve te baletanke ok 3000 kod nas,a ima bas velik izbor

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: cipele
18.3.2010 14:58:01   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Trcosava

 

sandalice
user posted image
 



Ja sam imala iste ovakve. Jako sam ih volela.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: cipele
18.3.2010 14:58:28   
*Alexx*
Tnx, Nedjo, potpuno sam zaboravila na njih user posted image  Office shoes! Hvaaaalaaaaaa user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: cipele
18.3.2010 15:01:17   
Anoniman
Nema na cemu user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: cipele
18.3.2010 15:11:24   
*Alexx*
Je li neko kupio Rocket dog cipele? Kakvi su? Ove mi se sviđaju, skroz su u mom fazonu, jedino što nisu baš "jače" user posted image
user posted image

A ni ove nisu loše, ali moram da ih vidim uživo:
user posted image

Ali ja kontam ovako - sada će sve lepše i toplije vreme, a kada je baš baš hladno, sigurno neću šetati mnogo. Tako da su mi te baletanke najbolja opcija.




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: cipele
18.3.2010 15:35:46   
Lu
Vidi nešto zanimljivo Alexx a i sve ostaleuser posted image

KLIK


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: cipele
18.3.2010 15:40:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Je li neko kupio Rocket dog cipele? Kakvi su? Ove mi se sviđaju, skroz su u mom fazonu, jedino što nisu baš "jače" user posted image
user posted image

A ni ove nisu loše, ali moram da ih vidim uživo:
user posted image

Ali ja kontam ovako - sada će sve lepše i toplije vreme, a kada je baš baš hladno, sigurno neću šetati mnogo. Tako da su mi te baletanke najbolja opcija.





pa daj odlučite se ...znači i ovo su baletanke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

znači da sumiramo, baletanke s vrpcama (svilenim), baletanke ili ti ga malecrnepapezafizičko, baletanke u vidu šunjalica za po gradu

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here