|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 13:54:43   
Olga75
Jeee, obuću nisam spomenula user posted image
U patikama će ići, nosi još jedne, mislila sam martinke da joj spakujem. Sobne papuče i kroksice za tuširanje.
Jbt, ja nisam normalna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 14:00:58   
Olga75
Modoviiiii!!!!
Možda bi nam trebala tema: šta ste pakovale deci za samostalno putovanje ( rekreativna, letovanje-zimovanje sa školom), ne znam ali spiskovi, spiskovi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 14:01:57   
vonavoj
Ti si carica!Od obuce cizmice,patike,patofne i kroks za kupanje.2 kompleta trenerkica,jedan duks na raskopcavanje,haljinicu (za maskenbal),masku prave tamo,hvala Bogu, 2 majice kratak rukav,5 helankica i 5 majicica,dugi rukav (2 su malo.punije). Jednu pizamu,6 pari gaca,5 potkosulja. Bade mantil necu,ali.imam peskir koji obmota oko sebe,malo je veci,to cu i jedan manji i jos jedan mali za ruke.7 pari carapica i 4 hulahopkice.Od lekova nista,ide dr sa njima..Kozmetiku: gel za tusiranje,pasta,cetkica,cesalj, gumice, labelo, kremu necu,ne voli,nista joj za 7 dana nece biti.Kacket i naocare😉

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 14:07:44   
Olga75
Sličan nam je spisak, samo je moj nenormalan user posted image
Nama su rekle da pošaljemo antipiretik koji bolje detetu spušta temp, probiotike, septolete i ako neko ima neku terapiju. Ja razmišljam o tantumu i fenistilu plus. Sad da li treba neki repelent, kao ne treba ako bude hladno ali ako ne bude, Zverčica je njanjava i šta ako je ugrize neki pauk, mrav, otkud znam user posted image . Taj neseser sa lekovima ide kod učiteljice.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 14:16:48   
vonavoj
Nama.je rekla.tablete za povracanje,ali moja ne povraca. I moze probiotik. Koliki ti je kofer,haha.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 14:29:16   
Sanjica26 RR
Mene ovo ceka sledece godine. user posted image
Nasa uciteljica tek od treceg razreda vodi decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 15:10:20   
Sanidej
Krenuli su dragi nam komarci zbog prolecnog vremena, bilo bi dobro spakovati Aerius u slucaju ujeda i otoka. Lokalno Sinoderm, Triderm ako dodje do infekcije u slucaju cesanja. Moja deca skpro uvek imaju odvratno crvenilo i otok na mestu ujeda.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 15:19:22   
Olga75
Nikad nije bilo potrebe kod Zveri za aeriusom, za ujede sam mislila da je fenistil dovoljan a za komarce i te žgadije sam htela da spakujem Mapez. Eto, sad ću morati da revidiram i razmišljam još jednu turu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 15:21:28   
Sanidej
Ma sve ok, ja o punoj ratnoj opremi krenula, profesionalna deformacija i oset_ljiva deca :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 15:24:17   
Olga75
Ma, naravno. Moja (pupupup) nije baš nežan cvetić i nije bilo potrebe za "teškom artiljerijom" . Možda ubacim i Cortinat ako joj se posuši koža na nadlanici.
Ufff, kažem: modovi otvorte temu- Olga, mama koja nema pojma

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 15:33:34   
vonavoj
Olga,a gde idu,tamo nema apoteka,hah.Koliki dzeparac dajete? Mi 1400din.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 15:49:11   
Sanidej
Nikako. "Olga-mama koja na sve misli" :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 16:00:43   
vonavoj
Ja sam  frik kad idemo na letovanje,e tad sve nosim,i antib,i brufen,parac,protiv komaraca,posle.aerius,probiotik,rehidrans, ma svasta..hahhaa..sad ne,u drzavi su nasoj,imaju knjizice,lekare..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 16:39:12   
Olga75
Idu na Goč. Za džeparac dajemo po 2000, e sad 1000 će biti kod njih a 1000 kod učiteljice sa zdravstvenom, lekovima i najdostupnijim brojem telefona ( to su učiteljice predložile). Imaju lekara tamo ali ona ima, kažu samo priručnu apoteku. Tamo nema ništa, samo jedna trafika. Sa njima šaljemo i grickalice i kekse, raspravljali smo da li da šaljemo i flaširanu vodu user posted image . Tu sam već ja presekla- ima vode u cevima koja je ispravna?- ima! nek piju to, što ćete onda da im dajete po kapsulu probiotika ako neće piti vode, tako da vodu ne šaljemo. Eto sad razmišljam koji probiotik da kupim.
Pre oko godinu i po je jedan dečak iz Su poginuo na rekreativnoj a devojčica koja je u klasu sa M na baletu je bila povređena u toj nesreći nekako nikome nije jednostvano. Učiteljica je prestravljena i gleda da nema nigde saobraćaja, druga učiteljica se užasava alergijskih reakcija, treća povraćanja i tako.
Jbt ko da ih šaljemo u Amazoniju.
Sanidej user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 16:48:28   
vonavoj
Haha.u Amazoniju.Nasa kaze godinama praktikuje posle obroka da im da kocku secera natopljenu linunom,i svi zdravi,kaze od majke je naucila..i ona je bila uciteljica. Nasa je starija,jos ova generacija i ide u penziju.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 16:51:23   
lesica
Oldži 😘

Biće bre Zverčica dobra, a i drugari.
Ako su Lenka i njeni kompanjoni sa 5,5g pretekli gore... Pa svi će.

Jedino neće upoznati Deda Mraza i njegovog irvasa koji je jedna obična braon koza 😂



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 17:02:06   
Olga75

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Oldži 😘

Biće bre Zverčica dobra, a i drugari.
Ako su Lenka i njeni kompanjoni sa 5,5g pretekli gore... Pa svi će.

Jedino neće upoznati Deda Mraza i njegovog irvasa koji je jedna obična braon koza 😂




Znaš kako su nas naplašile user posted image
Kad ode, ako budem kukala i plakala i svašta nemoj se ljutiš na mene user posted image
A za irvasa moram user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 17:09:43   
lesica
Bez brige 😉

Verujem da su i one a samim tim i vi svi isprepadani, i ok je da misle na sve, ali biće im fantastično i vratiće se puni utisaka, zdravi, čitavi, i preporođeni što je najvažnije.

E sad... Irvas😂
Al vidi, biće tu diskaća, pa noćnog lova patuljaka, pa logorske vatre, pa lovačkog doma, muzeja...

Sad se meni ide negde 🙄



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 18:14:37   
Sanidej
Secam se malog Alekse iz Subotice. Prilicno sam u grcu kad treba negde pustiti devojcice. Znam da se ne moze tako ziveti, ali urezalo mi se u dusu i glavu sve to. 

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
19.3.2019 22:12:30   
vonavoj
A sta je sa njim bilo? Bas slabi pratim crnu hroniku..Inace,Olga,kakav je dogovor za telefoniranje? Kod nas deca ne nose mob,nikako,i nisam za to.a i da ih ne zovemo...da ne bude moja mama je zvala 5 puta,tvoja 2,sad baba,deda..samo sa uciteljicom..a ona nema ni viber,sad po novom sve ide tako u grupi..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 10:23:07   
Olga75
Вон, они носе телефоне али могу да их користе кад је пасивни одмор тј после ручка сат времена и онда се телефони дају гасе и дају учитељици.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 10:34:35   
vonavoj
Odlican dogovor.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 10:42:46   
Olga75
Da si videla na roditeljskom, govori učiteljica onog drugog razreda( ona je pravila spisak): nek ponesu sendviče za dva obroka aliiii da nisu sa salamom ili kobasicom jer smrdi user posted image . Sad mi dođe, da mi nije žao deteta da kupim onu novosadsku podrigušu- to će smrdeti dve nedelje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 11:18:32   
vonavoj
Haha. Ja njoj necu sendvice nikad u putu ne jede..a treba im 3h..kiflu cu joj uzeti,a tamo imaju rucak.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
20.3.2019 11:21:12   
Sanidej
Kad se set_im miomirisa u busu po otvaranju sendvica, zlo mi bude :) ja sam vise tip za kiflice ili perece, pecivo uglavnom

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here