|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekreativna nastava
29.3.2019 10:34:32   
vonavoj
Olga,tako i treba ds joj pricas.Moja drugarica dodje po malog u vrtic i prvo sto pita da li si plakao,da li si jeo,mali kaze plakao,nije jeo,dobro,sutra odmaras od vrtica...pa ko je lud!?!?Dunja,treba im druzenje. Kazem ja,i vaspitaci ih poznaju,provode puno vremena sa njima.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Rekreativna nastava
29.3.2019 10:40:38   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Pilice ima da lansiram, a ne da pustim koliko me izludjuju!!



Haha..pravac na rekreativnu.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Rekreativna nastava
29.3.2019 20:04:14   
vonavoj
Samo kratko,sve je bilo super,ne kaslje,sve stvari vracene,nemamo viska/manjka. Zeli opet da ide i sledece godine,znaci odlicno. Naucila je sa parama,da gleda cenu,racuna..vratila je 120din,od 1400. Kupila je seki magnet najboljoj sestri,i tati,a mamu ko sisa,ja sam dobila drvo Divcibare,hahaa.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 9:20:16   
Olga75
Znači stiglo ti je najstarije čedo user posted image . Baš mi je drago da se super provela i da je sve prošlo kako treba.Vidi za poklon, zna ona da si ti ta kojoj može i drvo sa Divčibara user posted image
Moje dete je stiglo juče, čule smo se X puta. Danas još nije zvala, posle ručka će dobiti telefon, čekam da čujem kako je spavala. Gledala sam prognozu, tamo je sad oko 9 stepeni i blago oblačno, valjda će moći u šetnju.
Sve u svemu, čekaaaaam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 13:55:39   
Sanidej
Bas lepo da su decica uzivala :) 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 14:05:18   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mirana1


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Pilice ima da lansiram, a ne da pustim koliko me izludjuju!!



Haha..pravac na rekreativnu.

Drzite se teme.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 14:07:41   
veselicaa
Von bas lepo da je zadovoljna smizla.
Olga javljaj kako se provodi detence user posted image
Moja S nije nosila telefon,kada veceraju ili rucaju,uciteljica im da svoj,pozove nas,vidimo se,ispricamo,a ponekad se samo javi i kaze ne mogu sad,toliko im bude zanimljivo user posted image S.svaki dan prica sta ce da kupi,sa kim ce da sedi u autobusu,bas voli da ide.
Dunja bravo za Savu,veliki momak user posted image I moju A.nagovorila uciteljica da ide prvi put kada su isli i provela se fenomenalno.

< Poruku je uredio veselica RR -- 30.3.2019 14:09:22 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 14:26:57   
vonavoj
Nisam napisala,imali su i dva testa,i bas je kiksnula,lose je odradila..kao da je bila dekocentrisana,nije citala sta treba da uradi. I iz matem i iz srpskog..to mi malo bezveze. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 16:26:09   
Sanidej
Da li sam dobro procitala da je dete imalo testove NA REKREATIVNOJ?!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 16:43:25   
veselicaa
Jel znate vi sta je rekreativna nastava u prirodi?
Na rekreativnoj deca imaju casove kao i inace u skoli,ne nose sve knjige vec rade testove iz predmeta koje bi imali da su u skoli.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 16:49:50   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li sam dobro procitala da je dete imalo testove NA REKREATIVNOJ?!

Pisanje velikim slovima nije dozvoljeno,procitajte Pravila o koriscenju foruma.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 17:21:42   
Olga75
Čula sam se sa Zvercicom. U desetokrevetnoj sobi je, nemaju wc i kupatilo u sobi ali mi se čini da joj to nije problem. Kaže da su zavese prelepe user posted image ( od svega ona je to primetila). Danas su išli na planinarenje, verujem da je to bila šetnja ali to su deca iz ravnice- mi se rađamo s libelom u glavi pa su ih bolele noge user posted image ( nežni cvetići). Kaže da će imati neki roštilj danas i sva je zadovoljna. Doduše kaže da joj curi nosić, to je verovatno zbog promene nadmorske visine jer mi ne deluje kenjkavo. Telefon će dobiti tek sutra posle ručka pa ću da vam referišem dalje user posted image
Veselice user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 18:04:25   
vonavoj
Ni T nije imala kupatilo u sobi,na spratu imaju zajednicko..nista to njima ne smeta ne brini.Da,da nosili su knjige,ali nisam ocekivala bas testove.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 20:00:24   
Sanidej
U moje vreme je nastava na rekreativnoj bila u vezi sa predelom u koji smo dosli (biljne i zivotinjske vrste, klima i reljefne specificnosti, istorijski interesantne price). Bilo je zanimljivo i lepo, a i naucilo se dosta. Naravno nije bilo kontrolnih kao u skoli. Zato sam se iznenadila sadasnjim konceptom.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Rekreativna nastava
30.3.2019 22:32:50   
veselicaa
I S i A kada su isle,kupatilo je zajednicko,naravno da im ne smeta,nista njima ne smeta kada samo setaju,uzivaju,druze se.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Rekreativna nastava
1.4.2019 12:56:37   
Olga75
Da apdejtujem Zvrecicino provađanje user posted image . Idu na planinarenje ( nazovimo to tako), imali su disko, pekli roštilj, imali čokoladnu fontanu. Inaju i časove: svaki dan test iz matematike ( po bar pet zadataka odštampanih), svaki dan pišu dnevnik ( to je srpski), nosili su i radnu svesku iz prirode pa je nose u šetnje i rade na terenu.
Svi su zdravi pupupu, po fotkama se vidi da im je dobro.
Volim što unapred brinem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 11:10:48   
vonavoj
Odlicno! Uzivaju.Moja J ide u utorak na Taru,opet pakovanje,stres,jedino sto mi je krivo,najavljuju kisu cele nedelje..videcemo.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 11:12:53   
vonavoj
A da,ne znam da li je ovde mesto,ali ne pustan ih na jednodnevnu..J treba 18.4. 2000din,a vraca se 15.4... T se sad vratila,a u maju jednodnevna 2500...nema sanse finansijski sve. Idemo u Hr za Uskrs,dosta im je.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 11:20:15   
Olga75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

A da,ne znam da li je ovde mesto,ali ne pustan ih na jednodnevnu..J treba 18.4. 2000din,a vraca se 15.4... T se sad vratila,a u maju jednodnevna 2500...nema sanse finansijski sve. Idemo u Hr za Uskrs,dosta im je.

Da l smo off- oprostite moderatori user posted image
To bi stvarno bilo puno i rekreativna i jednodnevni izlet, pa sve i da se može finansijski.
Kod nas je ili-ili. Ona deca koja nisu išla sad na rekreativnu nemaju jednodnevnu ekskurziju. Mada omi mesečno jednom idu na Palić u ZOO na čuvare prirode. Ja kažem M- računaj koliko dece ne ide mesečno na Palić, vidiš kako ti je super user posted image
Još jednom, ako smo off sorry user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 11:32:59   
Sanjica26 RR
Oprosticemo ti user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 12:12:23   
Rosita
Za sad mi je jedno dete u "sistemu", ide na sve.  A kad oba budu, druga će priča biti. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 13:12:31   
veselicaa
Von pisi kako se provodi na Tari,bas me zanima,moja S ide ove godine tamo.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Rekreativna nastava
2.4.2019 13:52:52   
vonavoj
Rosi,mnogo je "skup"ovaj sistem sa njih dve..sutra njih troje..nece moci na sve..ili ili..a nista im nije uskraceno..i mi obilazimo,a i one ce ici,ali ne treba preterivati.Da,da,pisacu kad ode😁Danas imamo roditeljski..ide njih 8 iz grupe,sto je super..Kod T je sa uciteljicom islo njih 23....i juce sretnem neke mame,kao nezadovoljne su..deca su dosla sa ispucalim usnama i rukama..reko jeste poslali labele,znam da to uvek ide na planinu,oni su pocrneli od set_nje..i T su ruke crne i malo osusene,ali nista alarmantno,namazali smo..procice. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 22:31:55   
smeško
I mi smo slali u decembru labelo i kremu za lice za M. Sada je N na zlatiboru sa skolom i on je poneo isto. Ja nemam problema, uvek su se vratili kakvi su i otisli. Zadovoljna sam.

Nama je M bio u decembru na Rudniku, danas na izletu. U julu ide na Zlatibor sa klubom, a posle na Kopaonik sa drugim klubom. N je sada na Zlatiboru sa skolom, u junu ide u Matarusku banju sa svojim klubom, posle i on na Kopaonik sa drugim klubom. Vrti nam se u glavi od placanja, ali sta ces, sve im to znaci.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 22:33:30   
vonavoj
Bravo smesko! I to decaci,pisale smo kako mame uglavnom nisu spremne da pustaju sinove.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here