|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
17.4.2010 13:49:38   
Anoniman
Mislim da jeste.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
18.4.2010 22:53:07   
magnetic
Ne mislim da je presudan,ali da je jedan od najbitnijih faktora svakako da jeste

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
19.4.2010 1:09:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Sve je dobro kad se dobro svrsi.user posted image


Nemam sta da dodam...sve je recenouser posted image

< Poruku je uredio verolino -- 19.4.2010 1:10:11 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 11:53:45   
eni26
pa naravno da jeste!
Sta ce mi neko kome nije tvrd!user posted image user posted image user posted image hiihihih

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 11:57:07   
Iwana87
sex odrzava brak

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 12:11:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

pa naravno da jeste!
Sta ce mi neko kome nije tvrd!user posted image user posted image user posted image hiihihih


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio verolino -- 19.4.2010 12:12:03 >

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 12:16:42   
Anoniman
Ja bih rekla da je jako , jako bitan ali nije presudan . Ni jedna od vas ne bi ostavila svog muža ako bi počeo da mu se "trombolji" , zar ne ? user posted image S druge strane - šta bi ste da imate mamlaza koji jedino ume dobro da k*eše??

Ja to volim lepo all on one user posted image , da je dovoljno dobar ČOVEK i dovoljno dobar SEKSADŽIJA user posted image . A kada postane loš sexadžija kupiću vibrator i nastaviti da volim mog dobrog čoveka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 12:28:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi se malo salimo....Naravno da si u pravu...I da slogira brisala bi mu staznjicu i ne bih ga nikada ostavila...Ali ipak najvise volim ova PAKET-ARANZMAN...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 12:38:26   
slackaa
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja bih rekla da je jako , jako bitan ali nije presudan . Ni jedna od vas ne bi ostavila svog muža ako bi počeo da mu se "trombolji" , zar ne ? user posted image S druge strane - šta bi ste da imate mamlaza koji jedino ume dobro da k*eše??

Ja to volim lepo all on one user posted image , da je dovoljno dobar ČOVEK i dovoljno dobar SEKSADŽIJA user posted image . A kada postane loš sexadžija kupiću vibrator i nastaviti da volim mog dobrog čoveka user posted image



potpuno se slazem,bitan je ali ne i presudan-bar ne kod mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 12:53:54   
slackaa
kod mene je bilo puno strasti,zelje....
ali,od kada radimo na user posted image  sve se to nekako pretvorilo u ˝posao˝to mi jako smeta i puno nas opterecuje user posted image
nadam se da ce neka roda ovo da procita-donese nam user posted image  i vrati nam stari,dobri sex,kao i zelju za istim user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 13:35:55   
eni26

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja bih rekla da je jako , jako bitan ali nije presudan . Ni jedna od vas ne bi ostavila svog muža ako bi počeo da mu se "trombolji" , zar ne ? user posted image



Pa sta raditi ako se otrombolji??Dobro ,neces ga ostaviti,ali ces naci nekog ko moze!user posted image
S tim u vezi i brak propade!user posted image haha

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 14:51:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja bih rekla da je jako , jako bitan ali nije presudan . Ni jedna od vas ne bi ostavila svog muža ako bi počeo da mu se "trombolji" , zar ne ? user posted image



Pa sta raditi ako se otrombolji??Dobro ,neces ga ostaviti,ali ces naci nekog ko moze!user posted image
S tim u vezi i brak propade!user posted image haha



Ja sam u nastavku iste te poruke lepo napisala šta bi ja uradila ... Nikad ne bih ostavila čoveka koji me raduje u svakom drugom smislu , samo zbog "zakazivanja" u sexu . Nismo svi isti , čak i kad bi mi njegova nemoć jako teško pala - nikad ne bih radila nešto tako kvarno: "neces ga ostaviti,ali ces naci nekog ko moze" . To je najpodlije što možeš uraditi čoveku koji te voli imkojeg voliš ili si volela . Ako si faca , ostavi ga , pa traži bolje ...

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
19.4.2010 16:55:20   
eni26

IZVORNA PORUKA: BubaMira






"neces ga ostaviti,ali ces naci nekog ko moze" . To je najpodlije što možeš uraditi čoveku koji te voli imkojeg voliš ili si volela . Ako si faca , ostavi ga , pa traži bolje ...


Pa to je resenje! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
25.4.2010 0:08:51   
Pilence81
Jeste  bitan ali ne presudan barem ja tako mislim.Ima mnogo bitnijih stvari koje su presudne u braku nego sam sex

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
25.4.2010 7:56:41   
Trcosava
Bitan i presudan u mom slučaju - bivšeg muža sam ostavila manje više zbog istog

I ovog ću ako počne da zakazuje. Kad kažem zakazuje - mislim na to da može a neće, a da ja pritom vodim ačuna o sebi i da se trudim da mu budem i dalje fizički privlačna.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
20.6.2010 18:45:13   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Iwana87

sex odrzava brak


I ja mislim ovako. U mom slučaju sex je vrrrrrlo bitna stavka u braku, a da li je presudan.... to ne želim da ikada saznam.
Bilo je par situacija kad smo se malo pokačili i onda vrlo brzo završili u krevetu.... eto, vrlo brzo rešena stvar. user posted image user posted image user posted image A da nije sexa... khm... ko zna dokle bi se "ćerali".


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
20.6.2010 19:21:51   
ksenija81
uh mene moj spopada svaki dan ceo dan user posted image
Branim se koliko mogu, ali alo breeeeeee user posted image
Mislim da je muskarcima presudniji nego zenama, ali po mom misljenju ne treba da presudan.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
20.6.2010 19:24:28   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: ksenija81

uh mene moj spopada svaki dan ceo dan user posted image
Branim se koliko mogu, ali alo breeeeeee user posted image
Mislim da je muskarcima presudniji nego zenama, ali po mom misljenju ne treba da presudan.


Ma ne mora ovo da znači, nije pravilo. Zavisi od senzibiliteta, libida...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
20.6.2010 20:37:23   
Cvetana
Meni da jer imam puno najboljih drugara s kojima kogu da se druzim i pricam, al samo s njim volim sve da radimuser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
20.6.2010 20:42:51   
morena
Ja mislim da je sex jako bitan, to je jedan divan intimni trenutak između muža i žene. Pritom ne mislim samo na nježno vođenje ljubavi, već na bilo koji oblik. Pa mene i dan danas prođu leptirići u trbuhu kad se naprimjer sjetim na poslu da ću navečer iznapadat svog muža. Inače bi mi bio ko prijatelj.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
21.6.2010 11:53:20   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

U našem braku je VRLO bitanuser posted image


user posted image i u mom..



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li mislite da je seks presudan u braku...
21.6.2010 11:59:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Ja mislim da je sex jako bitan, to je jedan divan intimni trenutak između muža i žene. Pritom ne mislim samo na nježno vođenje ljubavi, već na bilo koji oblik. Pa mene i dan danas prođu leptirići u trbuhu kad se naprimjer sjetim na poslu da ću navečer iznapadat svog muža. Inače bi mi bio ko prijatelj.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zveri jedna....Ti bi to malo grublje...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ljubim teeee........

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
21.6.2010 12:00:50   
Mari86
U mom braku seks nije toliko bitan a svakako nije ni presudan...
MM i ja smo se skroz nasli..nama sex nije najvazniji i nije nam pravilo jaooooo moramo svaki dan ili svaki drugi..
nebitno,bude par dana bez seksa pa period svaki dan i tako u krug user posted image



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
21.6.2010 12:02:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

U mom braku seks nije toliko bitan a svakako nije ni presudan...
MM i ja smo se skroz nasli..nama sex nije najvazniji i nije nam pravilo jaooooo moramo svaki dan ili svaki drugi..
nebitno,bude par dana bez seksa pa period svaki dan i tako u krug user posted image




Zaboravila si- TI NE VOLIS SEX...SEX JE BLJAKuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
21.6.2010 12:06:56   
Mari86
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Mari86

U mom braku seks nije toliko bitan a svakako nije ni presudan...
MM i ja smo se skroz nasli..nama sex nije najvazniji i nije nam pravilo jaooooo moramo svaki dan ili svaki drugi..
nebitno,bude par dana bez seksa pa period svaki dan i tako u krug user posted image




Zaboravila si- TI NE VOLIS SEX...SEX JE BLJAKuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ne, sad se tesim posto ga nije bilo vise od dve nedelje user posted image
ali sve sto sam napisala stoji user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here