|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
11.3.2013 9:03:14   
bea83
8.mart ima potpuno drugu dimenziju ove godineuser posted image Dobila sam prvu majčinsku čestitku od mog bebcauser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
11.3.2013 9:06:12   
sneza24
Jao kako je to lepo kad deca poklanjaju mamama.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
21.2.2015 13:15:06   
mila83
Valjda svaka mama jedva ceka tu prvu cestitku za 8.mart od svog deteta! Nikad necu zaboraviti taj osecaj, Milicinu prvu priredbu za mame i njenu cestitku, a kao ni sinovljevu od prosle godine! To se vise ne ponavlja <3

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
21.2.2015 18:44:11   
vikiveki
To je najlepsi poklon koji zena dobije za 8 mart.Sta god da nacrtaju ili naprave moja deca bude mi prelepo.Imam punu kutiju njihovih poklona od 8marta

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2015 16:04:02   
mila83
Jao moji se vec nesto domundjavaju,Mima nesto crta,ne smem da udjem u sobu user posted image Jedva cekam da vidim cestitiku! a bata izgleda sa tajkom uci neku pesmicu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2015 17:20:36   
veselicaa
Moja A,uvek u skoli napravi cestitku,jos me laze.kaze mi "uciteljica nam rekla da smo sada veliki,pa nismo pravili" user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
3.3.2016 0:08:17   
mila83
Mame,cekate li sa uzbudjenjem ovogodisnje cestitke? Moji klinci su jako uzbudjeni,Mima je vec pravila nesto danas u skoli,sin u vrticu isto,naucio je pesmicu i danas mi je dao pozivnicu sto su radili , za priredbu u utorak.A doneo je i nesto iz skolice engleskog,i tamo su nesto radili..Boze sacuvaj da ja to vidim do utorka,sakrio negde user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
3.3.2016 0:38:52   
choopa choops
L se danas "ispalila". Ide na hor i recitatorsku sekciju, i ja kažem možda ćete nešto spremiti za 8.mart (misleći na priredbu). Kaže ona: "A ne, već smo napravili sa učiteljicom!" I onda oooops faca user posted image

Naravno, najdraži dar mi je od njih i jedva čekam da vidim šta su se to trudili da naprave user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
3.3.2016 0:54:05   
Bibilib
Cao drage moje evo napokon i mene...konacno proradio internet ... Prvo se javih u ovoj temi jer sam bas veceras pravila sinu neke cvetne aranzmane povodom 8.MARTA i bas sam zvoljna ... Pokazacu vam sutra slike....


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
3.3.2016 6:54:11   
vikiveki
Moj stariji sin je juce u skoli pravio cestitku i kada je dosao kuci zaboravio je da je sakrijeuser posted image i ja uzela torbu da uzmem neku knjigu i nadjem ...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
3.3.2016 8:18:29   
nikiteki
Meni cerka juce kaze mama pravim ti iznenadjenje za osmi mart

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
3.3.2016 11:13:04   
Anarunika
Meni je Aki najavio da mi pravi iznenađenje za 8. mart u školici. A Ika je odneo salvete ,kaže prave neki dekupaž... Jedva čekam da vidim šta će da naprave user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
19.3.2016 14:52:51   
vikiveki
Evo šta smo mi tj.moja deca poklonila svojoj kumi za 8. mart

user posted image
user posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 19.3.2016 14:54:21 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
19.3.2016 20:33:30   
IvanaSK RR
Bas je lepo :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
20.3.2016 0:22:59   
vikiveki
Imala sam dosta tih napravljenih čestitki još i lepših, ali nisam slikala,a deca podelila kome je trebalo da podele...samo ovu sam stigla da uslikam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
5.3.2018 13:13:56   
Mala Elena
Ako krene bar E u vrtic, ocekujem neku lepo ukrasenu cestitku user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here