|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prestanak dojenja
31.3.2011 12:43:00   
bebablue

IZVORNA PORUKA: jovicaa

eto bojala sam se da necu moci da zaustavim mleko kada dodje vreme, a ono se samo zaustavilo pre vremena. iako mi u pocetku nije prijalo dojenje, sada jako patim sto nemam vise mlekauser posted image ... taman kada sam pocela da uzivam ono se smanjilo...

user posted image user posted image user posted image
nisam u toku, od kad ti je nestalo mleko, ali ne odustaj, ako ga jos ima, ako ikako mozes daj bebcu i cesce da siki da bi ti se stvaralo mleko, meni su nailazili periodi manje mleka, pa mnooooogoooooo mleka, tecnost, redovna ishrana i beba da sisa, pomoci ce ti da odrzis mleko. Eto ja jos uvek malo imam, u jednoj, ali moja beba nece da sisa vise.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: prestanak dojenja
31.3.2011 12:43:13   
Dada81
Jovice, možda će se smanjiti sada u jednom periodu ,pa posle opet bude dovoljno..Tako je bar meni bilo ,čak sam tada kupila i AD ,koje nikako nije hteo ,nastavim sa dojenjem i bilo je.Evo sve do sada. Sada definitivno mogu da se opraštam..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: prestanak dojenja
31.3.2011 12:46:56   
bebablue
Kad sam vec u ovoj temi, nema mi Tashe da mi kaze, jer sam se vodila nekako njenim iskustvom, levu siku ne diram vise, ne izmlazam, jer je izduvana skroz, a desna koju je S sikila i dalje se malo puni, ne stvrdne se i ne osecam napetost, sinoc sam malo izmlazala dok sam se tusirala, vidim da ima mleka ( i veca je od izduvane ), jel trebam skroz da je ispraznim? Joj kako se ja bojim da se to ne upali.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: prestanak dojenja
31.3.2011 12:54:54   
Dada81
Meni desna izduvanauser posted image Doji samo levu i nikada još nije bila tvrda,sem na početku ,iako ne dojim više tokom dana.. Ne bi trebalo Bebablue da dođe do upale.Kad ti je sledeći podoj?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: prestanak dojenja
31.3.2011 12:56:59   
bebablue
Ne dojim je vise, dojila sam je ujutru i uvece i pocela je da odbija prvo vecernji podoj, pa i jutarnji, sad pije Bebelac.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: prestanak dojenja
3.4.2011 22:29:47   
jovicaa
mleka vise nema, osim za jedan podoj ili bolje receno za pola podoja, ali aleks je poceo skroz da odbija sisu, nece da sisa ni to jednom malo.
ne znam sta sada da radim, da li da izmuzam????

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: prestanak dojenja
3.4.2011 22:50:28   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: jovicaa

mleka vise nema, osim za jedan podoj ili bolje receno za pola podoja, ali aleks je poceo skroz da odbija sisu, nece da sisa ni to jednom malo.
ne znam sta sada da radim, da li da izmuzam????


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: prestanak dojenja
3.4.2011 22:51:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

Kad sam vec u ovoj temi, nema mi Tashe da mi kaze, jer sam se vodila nekako njenim iskustvom, levu siku ne diram vise, ne izmlazam, jer je izduvana skroz, a desna koju je S sikila i dalje se malo puni, ne stvrdne se i ne osecam napetost, sinoc sam malo izmlazala dok sam se tusirala, vidim da ima mleka ( i veca je od izduvane ), jel trebam skroz da je ispraznim? Joj kako se ja bojim da se to ne upali.


Ja bih. Nemoj prazniti, vidi koliko izvalčiš da bi bila manja, pošto ne osetiš napetost ti se vodi veličinom user posted image , pa smanjuj svaki dan, ili svaki drugi dan.

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: prestanak dojenja
3.4.2011 22:52:56   
Anoniman
Jovice, zavisi. Osetićeš dal treba. Možda će ti prijati par dana da muzeš, pa svaki dan sve manje. 

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: prestanak dojenja
3.4.2011 22:55:31   
jovicaa
ja pumpicom vise nista ne mogu da izvucem, ali opet osetim kao onu plocicu u desnoj sisi  ali me ne boli i nema cvorova. jedino rucno,, bojim se da se ne upaliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: prestanak dojenja
3.4.2011 22:57:55   
jovicaa
idem ja ipak malko da izmuzem... videcemo sta ce biti do sutra. a ovo moje dete skroz odlepilo odjednom ni da vidi sisu, kao da u zivotu nije sisao... eto dokaza da ne rastavlja flasica bebu od sise, nego to sto nema mleka... ja koliko god da sam muzla nije se vracalo i sada se svelo na minimum.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 22:45:29   
jovicaa
ako osetim da ima malo mleka i ne smeta mi, da li da izmuzam. ponekad me malo bolo leva, ali nema nekih cvorica i sl..


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 22:49:43   
jovicaa
nisam pametna sta da radim, bojim se da ne dobijem jos i neku upalu...


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 22:51:11   
Snelle
Ma jovice, nećeš dobiti upalu tako lako. Nemoj da izmlazaš sve dok ti grudi nisu teške...a i tada samo malko, barem bih ja tako radila...ne znam još uvek nemam iskustva user posted image Jesi li ih podvezala pelenom?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 22:52:19   
jovicaa
nisam... meni je mleko skoro stalo, aleks vise nece ni da pomirise sisuuser posted image
ali opet osetim da ima... onda da pustim, pa ako osetim neki bol da izmuzamuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 22:59:21   
Snelle
Probaj tako, videćeš da li će tako da funkcioniše user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 23:01:35   
Anoniman
Jovicee, i ja bih tako. Ako osetiš da ima-neka, ako zaboli- prioni na pumpicu.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: prestanak dojenja
5.4.2011 23:05:05   
jovicaa
bas mi je bzv to... glupost, ima dovoljno mleka da me muci, ali ne dovoljno da kiflica sisauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 9:40:29   
Anoniman
Ja sam nocas imala pakao,dam malom sisu dok se ne smucka AD,toliko je jako vukao,meni su suze isle!user posted image Tek par kapiljica je bilo.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 11:07:45   
jovicaa
sad se defintivno uzasno osecam, izlgeda da je to, to nema vise mleka, nista mi ne smeta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 11:26:28   
AndreaK
i meni je tesko palo odvikavanje od dojenja... al bar sam izgurala do godinu dana...Andrej je poceo da jede "konkretne" obroke pa mu je dojenje bilo vise uzinica user posted image ... Definitivno sam prestala kada su me tako savetovali jer sam ostala u drugom stanju, a plasila sam se da mleko nece stati...no iako nisam nista preduzela ono je samo stalo...

Sam prestanak laktacije verovatno zavisi od duzine dojenja...i naravno odnosa proizvodnje-potrosnje mleka...

Uskoro, novo iskustvo... sa prvim je pocetak bio tezak, nadam se da cu sad izbeci te komplikacije...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 12:07:30   
Modessty
IZVORNA PORUKA: jovicaa

sad se defintivno uzasno osecam, izlgeda da je to, to nema vise mleka, nista mi ne smeta.


Nemoj se sekirati toliko! Pa mnogo je dece odraslo na veštačkom mleku. user posted image Znam da ti je teško, ali je zbog bebe bolje da budeš smirena. Bebe odlično osećaju svoje mame i tačno znaju kad je mama neraspoložena. Biće sve OK user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 12:12:10   
Anoniman
Jovice znam kako ti je!user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 12:15:09   
jelenadunja
Ja sam ostala bez mleka posle 4 meseca dojenja.znam kako ti je user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: prestanak dojenja
6.4.2011 12:16:36   
jelenadunja
Svi su me tesili,bilo mi je tesko,al ne mozes protiv toga.Bice sve ok,puno beba je odraslo na dohrani,ne sekiraj se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here