|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 10:19:18   
Zoka81
I ja pijem virak evo par nedelja i primetila sam da od kako ga pijem jako lose idem na wc, jel moguce da je od njega? Ovde se taj caj pije protiv proliva.

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 10:31:45   
zvezdica009
IZVORNA PORUKA: Zoka81

I ja pijem virak evo par nedelja i primetila sam da od kako ga pijem jako lose idem na wc, jel moguce da je od njega? Ovde se taj caj pije protiv proliva.


ne znam zoko, mozda to nije taj caj, ja nemam nikakvih problema sto se toga tice, pijem ga oko mesec dana, citala sam puno pozitivnih stvari o njemu i da su zene koje su ga pile u proseku nakon 3 meseca zatrudnele. pile su ga po dve solje dnevno ili eventualno tri solje i to u gutljajima, znaci polagano. zoko mozda je bolje da nabavis odavde taj caj, mozda nije isti ima vise vrsta

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 10:33:30   
zvezdica009
neke po 7,8 godina nisu mogle da zatrudne i nakon 2,3 meseca koliko su ga pile ostale su user posted image  user posted image  nekima se regulisao ciklus na 28 dana , dok se nekima malo produzio, ali sve su pratile ovulaciju i vecina je user posted image  mislim da je dobro da se pije, nista ne skodi probati

< Poruku je uredio zvezdica009 -- 18.9.2009 10:34:19 >

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 10:38:59   
daca77
zvezdice, gde si to procitala? Ja pijem ovaj caj samo par dana pre nego sto dobijem user posted image i 1.dana ciklusa-nemam uopste bolove i ne pijem vise lekove. Ali, ako deluje kao klomifen, ne bi smela da ga pijem...

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 10:53:27   
zvezdica009
na internetu, klikni ovde  VRKUTA / ČUDO OD BILJKE   a i videces ima na internetu puno na tu temu. kazu da moze da se pije i sa klomifenom i da tad isto daje rezultate, nije stetno

< Poruku je uredio zvezdica009 -- 18.9.2009 10:54:33 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 12:12:18   
zvezdica009
jel zna neko gde u novom sadu mogu da se kupe kapsule vrkute?

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 12:18:00   
mili15
Ja isto pijem taj caj i jako sam zadovoljna user posted image  takodje ga pijem u kombinaciji s Gravitamonom (to je isto kao kod nas prenatal),znaci smije se piti u kombinaciji,takodje su mi regulisani ciklusi.Kao sto kaze zvezdica puno toga se moze naci na netu o vrkuti.


_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 12:18:59   
mili15
Zvezdice bolji je caj od kapsula.U kapsulama ima hemijskog sadrzaja a u caju ne.

_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Virak (vrkuta)
22.9.2009 14:29:16   
Zoka81
Cure da li sme vrkuta da se kombinuje sa macinom travom. Macinu travu ne mogu da pijem al posto je dobra jako kombinovala sa je par puta sa vrkutom i ide tako al sad ne znam dal je dobro to ili ne?

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 16:03:11   
Zoka81
Nabavila sam i Hajducku travu i to sam danas pila zajedno sa virkom, znaci kasika virka kasika hajducke trave, mislim da sam vas dobro razumela da je ta kombinacija dobra. Kupila sam i malinov list ili kako se vec zove taj caj i sad ne znam kako da to sve pijem.
Znaci imam vrkutu,macina trava, hajducka trava i malinov list. Odakle da pocnem sad. Vkutu pijem evo 3 nedelje od prilike i sada bi malo miksovala ali ne znam kako. Pomagajte cure

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 16:07:11   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Zoka81

Nabavila sam i Hajducku travu i to sam danas pila zajedno sa virkom, znaci kasika virka kasika hajducke trave, mislim da sam vas dobro razumela da je ta kombinacija dobra. Kupila sam i malinov list ili kako se vec zove taj caj i sad ne znam kako da to sve pijem.
Znaci imam vrkutu,macina trava, hajducka trava i malinov list. Odakle da pocnem sad. Vkutu pijem evo 3 nedelje od prilike i sada bi malo miksovala ali ne znam kako. Pomagajte cure

Ala ces ti trcati na wcuser posted image .Ja bih ti preporucila macinu travu sa hajduckom do ovulacije,a posle vrkutu

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 16:17:50   
Zoka81
Ja sta god cujem probam i kupuim i onda ne znam kako da sve to primenimuser posted image
Imam sada cajeva svih vrsta.....a pijem samo jedan redovno

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 16:37:10   
mili15
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Cure da li sme vrkuta da se kombinuje sa macinom travom. Macinu travu ne mogu da pijem al posto je dobra jako kombinovala sa je par puta sa vrkutom i ide tako al sad ne znam dal je dobro to ili ne?



Zoka vrkuta se ne sije ni u kom slucaju kombinovati s macinom travom.Moze doci do trovanja.

_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 16:39:49   
Zoka81
Hvala da si mi rekla inace bi se eto otrovala koliko sam opicena.....
Pila sam je par puta tako. Sa kojim cajem treba onda da je kombinujem onda?

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 16:54:09   
mili15
Macina trava se ne kombinuje s drugim travama jer je sama od sebe jaka,ako je planiras piti onda moras prestati s vrkutom.I ja sam pila prvo macinu travu pa prestala i sada pijem vrkutu koju sam nasla sasvim slucajno ovdje.Vidjela sam da si u starijim postovima pitala jel frauenmantel isto sto i vrkuta ,jeste isto je samo sto ovdje na zapadu ne znaju vrijednost ove biljke.Vidjam je i ovdje kod komsija kao ukrasnu biljku pa planiram kas se smraci da idem u kradju user posted image ,salim se.Ako budes pila macinu travu i ako ti bude gorka stavi kasicicu meda nipisto secer.Kad je skuhas stavi je frizider nek se ohladi,pij hladnu jer je manje gorka. user posted image

_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 17:02:31   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: mili15

Macina trava se ne kombinuje s drugim travama jer je sama od sebe jaka,ako je planiras piti onda moras prestati s vrkutom.I ja sam pila prvo macinu travu pa prestala i sada pijem vrkutu koju sam nasla sasvim slucajno ovdje.Vidjela sam da si u starijim postovima pitala jel frauenmantel isto sto i vrkuta ,jeste isto je samo sto ovdje na zapadu ne znaju vrijednost ove biljke.Vidjam je i ovdje kod komsija kao ukrasnu biljku pa planiram kas se smraci da idem u kradju user posted image ,salim se.Ako budes pila macinu travu i ako ti bude gorka stavi kasicicu meda nipisto secer.Kad je skuhas stavi je frizider nek se ohladi,pij hladnu jer je manje gorka. user posted image

I pijes je do ovulacije ili kako i onda posle ovulacije vrkutu.
Meni je macina trava odvratna, svakojako sam probala ali ne ide, ne mogu da progutam-vraca se nazad.

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Virak (vrkuta)
23.9.2009 17:09:14   
mili15
Ja sam pila macinu travu do menstruacije jer mi je kasnila 2 ciklusa pa sam prestala,posle pilula su mi se vratile neredovne menstruacije.Kad se menstracija zavrsila pocela sam je ponovo piti posle ovulacije (ne znam ni da li sam je imala) dok nisam popila sva pakovanja sto sam imala.Onda sam pauzirala sve do prije 10 dana dok nisam nasla vrkutu koju ne planiram prestati piti.

_____________________________

Nase sunce se rodilo........

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Virak (vrkuta)
12.10.2009 12:58:04   
zvezdica009
evo mene sa mojim cudnim pitanjima user posted image da li je neka od vas primetila da su joj grudi porasle od kad pije caj od virka user posted image user posted image ne umisljam sigurno,znaci porasle su za jedan broj ako ne i vise, s obzirom da je user posted image prosla nedavno(mada je trajala samo 2 dana user posted image ) ne sumnjam na user posted image jer nemam nikakve simptome, ubedjena sam da su porasle od virka, ali toliko su otezale i bolne na dodir da je to nepodnosljivo, jel se mozda to desilo nekoj od vas ?

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Virak (vrkuta)
12.10.2009 13:00:21   
zvezdica009
da i da dodam da sam citala negde da virak deluje slicno kao klomifen, mislim da sam to vec napisala ranije pa mozda od tog caja se povecava neki hormon user posted image kad bi mi neko to objasnio bila bih vam zahvalna

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Virak (vrkuta)
12.10.2009 14:17:16   
zvezdica009
evo ja sama postavljam pitanja i sama sebi odgovaram user posted image nasla sam na nekim drugim forumima da se i drugima to desavalo, da su ih jako bolele grudi ceo ciklus dok su pile vrkutu. jako sam se obradovala posto sam opet nasla da su zene koje su pile taj caj ubrzo ostale trudne, nekako se nadam da ce i samnom biti tako user posted image neke su ga pile i do litar danevno , ali kako sam mogla primetiti u proseku su sve pile 2-3 case dnevno. ja popijem nekad 2 nekad 3, zavisi kako kad

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Virak (vrkuta)
12.10.2009 14:50:44   
moonbaby
 Prosli mesec sam krenula da pijem macinu travu i virak, u toku dana pila sam 2 solje virka 2 macine trave, ali mogu vam reci da ovaj mesec niti sam imala sluz ni ovulaciju jer sam isla uporedo na folikolumetriju. Nikad do sada nisam dole gorila, mene ko da stize klimaks a ja hocuuser posted image

(odgovor članu mili15)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 20:44:51   
Suncicabg
Kupila sam danas Virak! Na uputstvu pise da se jedna supena kasika prelije sa pola litre vode (predpostavljam vrele)! Jel to ok? I da stoji poklopljeno pola sata najmanje?user posted image Zar nece biti prejak? I da li da pijem tako po pola litre odjednom ili...user posted image

(odgovor članu moonbaby)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 20:45:30   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: moonbaby

Prosli mesec sam krenula da pijem macinu travu i virak, u toku dana pila sam 2 solje virka 2 macine trave, ali mogu vam reci da ovaj mesec niti sam imala sluz ni ovulaciju jer sam isla uporedo na folikolumetriju. Nikad do sada nisam dole gorila, mene ko da stize klimaks a ja hocuuser posted image


Procitah gore da se ta dva caja ne smeju mesatiuser posted image

(odgovor članu moonbaby)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 21:08:24   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Kupila sam danas Virak! Na uputstvu pise da se jedna supena kasika prelije sa pola litre vode (predpostavljam vrele)! Jel to ok? I da stoji poklopljeno pola sata najmanje?user posted image Zar nece biti prejak? I da li da pijem tako po pola litre odjednom ili...user posted image

JA mislim da ako ti bude prejak, ti ga kraće drži ili manje stavi. Ja ga ne mogu popiti prejakog, tako da pravim otprilike, onako pospem po površini i držim kao i svaki čaj- 10-15 min. Mislim da bi tu količinu od 500 ml trebala rasporediti tokom dana.


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Virak (vrkuta)
14.10.2009 21:12:40   
Ana RR
Caj za povećanje plodnosti KLIK

tu sam pisala kako se sprema virak


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here