|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:14:25   
Olga75
jovice , stizu me godine , umiru ljudi oko mene a ja jos nisam rodila tetku mojim unucicima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:15:32   
dunja RR
Ne slažem se sa anonimnom, mislim da roditelji trebaju da pomognu deci ako su u mogućnosti, a jovicaa je mlada mama, redovan student i kaže i sama da su roditelji u mogućnosti da joj pomognu.

Meni moji nisu pomagali i namučila sam se sama, i to me jeste ojačalo ali bezobzira na to volela bih da sam imala pomoć sa njihove strane. Da je bilo pomoći verovatno bi ranije razmišlajla o bebi, a ne sa 28 kada mi es zadesilo da sam dobila endometriozu, sa kojom muku mučim već više od 7 godina a bebe ni na vidiku. Tu istu endometriozu sam dobila posle bratovljeve bolesti za koju moji roditelji nisu marili, sve je bilo na meni (okidač za endomatriozu je stres).

Da su nam roditelji pomagali i meni i braći bi život bio drugačiji. Sorry za off.

Jovice mila samo napred, rađaj, uči, mlada si i svaka čast za sve što si uradila sa tako malo godina.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.11.2011 18:18:35 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:16:10   
vukosava
Wow, osam zena cita temu user posted image Ma vecina bi jos neko dete da moze.

Ovde imam kolegu radio u automobilskoj industriji i nastekao sest komada, zena sedela kuci. Dobio otkaz u fabrici, sad radi kao profesor pa nema dovoljno para pa i zena mora da radi. A izvlaci se sad da mu vlada finansira studije deci na konto niskog prihoda po clanu domacinstva. I upisuje ih na strava fakultete, mnogo bolje nego one koje bi mogao da ima samo jedno ili dva komada.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:16:11   
jovicaa
pa sta cekas zeno, samo te gledam vec danima, cini mi se da je jos neko pecenuser posted image
znas da se zenino telo obnavlja posle radjanja, tako da ces produziti sebi zivotuser posted image
dont worry make a babyuser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:16:23   
mihi
IZVORNA PORUKA: mihi
Što se pomoći roditelja tiče nema šta ne bih učinila za svoju decu i pomagala bi im da podignu svoju i ništa ne bih tražila za uzvrat, dobro je da mogu da dajem, ljubav nije samo primanje nego i davanje.


Evo i ja sam napisala slično ko i ti Olgauser posted image .

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:18:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: jovicaa

pa sta cekas zeno, samo te gledam vec danima, cini mi se da je jos neko pecenuser posted image
znas da se zenino telo obnavlja posle radjanja, tako da ces produziti sebi zivotuser posted image
dont worry make a babyuser posted image



Ja jedino da nadjem nekog donora sa strane, ovaj mi ne da user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:19:20   
jovicaa
hvala vam svima na podrsciuser posted image
ali tu je osim finansijskog momenta koji me plasi, posto ja jesam jedna od onih koja voli da se oslanja na sebe a ne na druge  (samo da dodam da sam radila pre nego sto sam zatrudnela) i momenat porodjaja i trudnoce.. i od toga mi je frka, mozda i najvise.

definitivno sam podigla temu ako nista drugo, ili kako to vec kazeteuser posted image


vuki ne znam sta da ti kazem... bari ga svaki dan... mozda se i on ispece na kraju user posted image


< Poruku je uredio jovicaa -- 13.11.2011 18:21:03 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:22:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: Olga RR

jovice , stizu me godine , umiru ljudi oko mene a ja jos nisam rodila tetku mojim unucicima user posted image

Nisam ni ja i baš me briga, a finansijska kriza nema veze s timuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:22:47   
Olga75
ma daj , mlada , zdrava , prava , trudnoca je fiziolosko stanje , pogotovo u ranim dvadeset_ima user posted image
meni je zao sto nemam jedno starije , razmisljala sam : fakultet,  posao , stan , putovanja i istina nemam za cim da zalim
a sad bih jos jednu bebicu user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 13.11.2011 18:23:50 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:27:22   
Podrum Š.
Žene, samo napreduser posted image . Jovice imaš još puno vremena pred sobom, a s obzirom da si borac - uspećeš u svemu što zacrtaš.
Olga - generacijo user posted image  niš se ne sekiraj za godine. Pre neki dan sam i kumu nakrpila... ima sve uslove (čitaj finansijske) da rodi 3. dete, a ona kaže - stara sam user posted image
Ja se tako ne osećam, i da imam logističku podršku 3. bi bilo već na putu.
Ja sam generalno 2. dete i dugo odlagala iz dva razloga: Finansijskog i zdravstvenog. Međutim, bilo mi je žao da Darko odraste bez brata i sestre - i mm i ja smo jedinci - nisam želela da ostane jednog dana sam samcijat na svetu user posted image , i on sada ima sestru koja ga obožava...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:31:47   
jovicaa
da olga.... na posao zeno! nikad nije kasnouser posted image nemoj da si luda, ozbiljno! moja baba je zadnju cerku rodila sa 38 i nista joj ne fali osim sto ju je bila malo razmazila, ali stiglu su da je odskolujui jos su zivi.... tako da ... osim ako ne zivis izuzetno porocnim zivotom nema opravdanja za tebe.
inace moje dete place pored nas, mi oboje za kompovima, jadan, odoh saduser posted image


< Poruku je uredio jovicaa -- 13.11.2011 18:33:05 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:34:58   
jovicaa
ali kako cu ja na onaj sto opet zene, muka me hvata kad pomislim samo na jedan ginekoloski pregleduser posted image
sorry za off


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:38:50   
Lu
IZVORNA PORUKA: jovicaa

ali kako cu ja na onaj sto opet zene, muka me hvata kad pomislim samo na jedan ginekoloski pregleduser posted image
sorry za off


Ma niste valjda offuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:41:52   
jovicaa
user posted image sve je moja krivica

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:44:43   
GeenMama
Nema dece zbog krizeuser posted image user posted image user posted image kretenizam!
Svako svoju krizu doživljava kao najveću, naravno!
U to ime ja rađam još jedno... u sred krize!

_____________________________

"Before you were conceived, I wanted you. Before you were born, I loved you. Before you were an hour old, I would have died for you. This is the miracle of life!!!" ¦

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:47:16   
Podrum Š.
Bravo draga user posted image
Videh na FB,,,
Nek je sa srećom!

(odgovor članu GeenMama)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:49:05   
little_one
Prije par mjeseci sam dosla u tesku situaciju na poslu i bojala sam se da cu izgubiti posao. Stvari su se sredile ali me ista situacija ceka sigurno za nekoliko godina. Jako sam se nervirala jer sam shvatila da jos ni dijete nemam a mogla bih da ostanem bez posla. Sta onda? Obustaviti sve napore da imamo bebu?

Prvo sam se nervirala a onda sam shvatila...sta ako ostanem bez posla, necu umrijeti od gladi, pokretna sam i dovoljno sposobna da se izborim za koji dinar. Mogla sam da se finansiram za fakultet, mogu i za bebu i za zivot. I nekako sam zahvalna na toj situaciji koja me je opametila da shvatim da su stvari kao sto je novac i posao relativne i da mozes danas da imas a sutra da nemas. Jedino sto ostaje pored tebe su ljudi koje volis i ti sam. A od tebe zavisi koliko ces dati sebe da se izboris za one koje volis.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 18:54:25   
hanka
Ne razumem cemu anonnimnost na ovoj temi user posted image
Svako ima svoje misljenje i svoje razloge,svako od nas drugacije posmatra ekonosmku krizu,stanje u drzavi,svoje mogucnosti i luksuz
Jovice user posted image

(odgovor članu GeenMama)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 19:01:03   
jovicaa
o sam zahvalna na toj situaciji koja me je opametila da shvatim da su stvari kao sto je novac i posao relativne i da mozes danas da imas a sutra da nemas. Jedino sto ostaje pored tebe su ljudi koje volis i ti sam. A od tebe zavisi koliko ces dati sebe da se izboris za one koje volis.

IZVORNA PORUKA: GeenMama

Nema dece zbog krizeuser posted image user posted image user posted image kretenizam!
Svako svoju krizu doživljava kao najveću, naravno!
U to ime ja rađam još jedno... u sred krize!

user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu GeenMama)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 20:00:32   
minavb
E smoriste za medalju, mrzi me da citam.
Jovice, nemoj da se ljutis, ali jedno je kad te roditelji ozdrzavaju dok studiras, a drugo kad studiras i imas muza i dete. mozda sa mnom nesto nije uvredu, ali ne bih planirala porodicu ako moram mami da trazim pare za racune, pelene, mleko. Ne kazem da ti negde gresis, samo kazem da ja to ne bih mogla.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 20:08:30   
minavb
Izvinjavam se zbog slovnih gresaka, kucam na htc-u.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
13.11.2011 20:25:09   
jovicaa
ma ne ocekujem ja od njih nista vise nego sto mi sad salju, a toliko su mi slali i dok sam bila solouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
14.11.2011 8:55:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: GeenMama

Nema dece zbog krizeuser posted image user posted image user posted image kretenizam!


Što si ti neka čudna žena.

IZVORNA PORUKA: minavb
ali jedno je kad te roditelji ozdrzavaju dok studiras, a drugo kad studiras i imas muza i dete. mozda sa mnom nesto nije uvredu, ali ne bih planirala porodicu ako moram mami da trazim pare za racune, pelene, mleko. Ne kazem da ti negde gresis, samo kazem da ja to ne bih mogla.


O tome pričam sve vreme. Moja situacija: tata je ostao bez posla, tj. firma otišla pod stečaj. I sad njega mi izdržavamo. A čovek ima 5 godina do penzije. Ne da ne pomaže, već i odmaže. Ne možemo računati na roditelje, tj. ja NE SMEM računati na roditelje. Mama odlazi u penziju, ona pomaže tako što kupi ponešto garderobe Andreju, ali ja na to ne računam, tj. to mi dođe kao plus. Ja nisam osoba koja može da se stegne kaiš do kraja, volim da kupim sebi ponešto (pritom to nije ništa luksuzno, da se razumemo), ali i da odem na letovanje. Zimovanje ne mora, ali letovanje, brate, mora. Dok ne rešimo pitanje mog tate, nema šanse da rađam drugo dete, ionako smo u konstatnom minusu.

Jovicee, ovo nije ništa usmereno ka tebi, ti, draga, samo napred! user posted image To ja filozofiram u opštim kategorijama.

< Poruku je uredio *Alexx* -- 14.11.2011 8:56:54 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu GeenMama)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
14.11.2011 10:31:23   
Anoniman
Aninimna sam zato sto ne zelim da se ospe drvlje i kamenje po meni jer imam drugacije misljenje. Radjanje dece usred ove krize i s*anja u zemlji je cisto bezanje od stvarnosti po sistemu lako cemo. Neozbiljno i neodgovorno,

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
14.11.2011 10:34:36   
Olga75
svako ima pravo na svoje misljenje
i slazem se da je u sred ove kakane situacije hrabro radjati drugo , trece , peto dete
ali majku mu mora se i situacija jednom promeniti user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here