|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stednja za buducnost deteta
15.11.2014 18:12:16   
Didy
IZVORNA PORUKA: Klarita

Nato, samo taj dan, 31.oktobar?

Alpha banka je davala ranije, ne znam sada, za svako novorodjence 30evra i ne secam se koliko dugo orocenu stednju, kako , stauser posted image


E, jeste, kad se Sofija rodila dobili smo kao taj račun u Alfa banci s 30 evra, pa smo uplatili na njega još neke pare koje je dobila na poklon i to sad stoji, posle nismo ništa uplaćivali. Oročeno je do 7. godine, ali nešto mislim da može i ranije da se podigne. Ne sećam se više detalja. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Stednja za buducnost deteta
15.11.2014 19:26:34   
nata11
Da samo 31 oktobra.

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Stednja za buducnost deteta
8.3.2015 0:04:52   
acalukic
ukoliko se ima mogucnosti za stednju za neke dane koji mozda mogu doci sto da ne, ali cisto sumnjam da danas moze da se ustedi mi ne mozemo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Stednja za buducnost deteta
19.8.2017 14:15:35   
krin 40
S je moja mama uplaćivala stipendijsko osiguranje Delta Generali.Ona je umrla pa sam ja poslednje dve godine plaćala.Nije strašno izdvajati tih 30e za jedno dete.Ali za troje to je na žalost veliki izdatak.Za N i D ništa ne uplaćujem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Stednja za buducnost deteta
20.10.2017 15:36:24   
MamaNecaVo
Za jedno dete je ok izdvajati a za dva je vec mnogo.
Na konto nasih primanja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Stednja za buducnost deteta
28.2.2018 22:40:24   
mama Jo
Mi sad uplacujemo Jani, a uskoro cemo poceti i Uni, uzeli smo ono na 7 godina pa taman kad krenu u skolu da se pripomognemo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Stednja za buducnost deteta
28.2.2019 10:37:22   
Sanidej
Samo parice sa strane..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Stednja za buducnost deteta
21.7.2019 9:42:24   
MimaKos
Sem nekretnina, sve ostalo mi je nekako... nepotrebno


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Stednja za buducnost deteta
24.1.2020 18:17:40   
nata11
Mame da li neko uplacuje dodatno zdravstveno osiguranje ili osiguranje za skolarinu?



Dvoumim se da li klasicnu stednju ili preko osiguravajucih kuca. 


_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Stednja za buducnost deteta
24.1.2020 21:05:35   
branki*
Jao, mene jedna mama iz vrtica juri da uzmem to za moju b. Sve kao da dodje da mi isprica detalje i nikako da se ugodimo. Osiguravajuca kuca je u pitanju. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Stednja za buducnost deteta
27.1.2020 19:01:42   
branki*
sad me upravo zvala ta zenic..da se dogovorimo kad da se vidimo da mi pojasni to oko osiguranja.reko,ajde u petak ili za vikend,kad zavrsim sa poslom.u pitanju je stednja za skolovanje deteta do 18.godine deteta,minimalni iznos koi se odbija mesecno je 1200 din,to mi je rekla preko tel ,osiguranje se vodi na jednog od roditelja i ako se nesto,ne dao bog,desi njemu,onda dete dobija taj neki novac.pricacxe mi kad dodje.
mama jo,je l vi to izdvajate ?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Stednja za buducnost deteta
19.4.2020 15:44:12   
Dragica Draga
Poceli smo preko Generali da uplacujemo i stali... Nismo mogli. Vokela bih da nastavimo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Stednja za buducnost deteta
19.4.2020 16:56:20   
Sanjalicaaa
Uplacujem. Stednja, a u isto vreme osiguranje u slucaju teske bolesti, nesrece...

Meni su prezentivali da je bolje da uplacujemo to osiguranje nego klasicnu stednju za skolovanje. A kada dodje vreme za skolovanje od tog novca platimo skolovanje. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Stednja za buducnost deteta
22.4.2020 9:01:18   
gocic
Ko moze da izdvoji novac, odlično.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Stednja za buducnost deteta
22.4.2020 9:14:50   
Dragica Draga
Sanjaliceee, je l' to u nekoj banci ili osiguravajucoj kuci?

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 115
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here