|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nađen novac
5.4.2009 23:52:14   
Verus
Ja sam letos u Cikagu dala beskucniku pola svoje vecere iz nekog lepog restorana, ostalo mi pola i kao sutra cu za rucak.  Obicno oni sto prose a BAS im ne treba za zivot (citaj za alkohol drogu), samo bace to pored i ne pogledaju te....Ovaj covek me je pogledao u oci onako intenzivno, i rekao "Hvala vam gospodjo" (na engleskom jeluser posted image ).  Toliko me je taj kontakt ocima i iskrenost pogodilo da sam plakala kao kisa, a mm i prijatelji mislili da sam skroz luda..
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Malo sam promenila naziv teme da bude jasniji.

nek ti je sa srećom user posted image

ja danas dala 2€ nekom beskućniku koji je prodavao novine (novine koštaju 1€, a sve što platiš više, njegovo je). Pogledao me onako tužnim zahvalnim okicama, skoro su mi suze krenule. Nisam ni novine uzela.


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nađen novac
16.4.2009 17:41:53   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kako ja ne nađem tako novac... ni trenutak ne bih imala grižu savesti... user posted image


Tačno tako user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nađen novac
16.4.2009 17:43:09   
ljubičica
Ja sam ustvari našla jednom 600 din i tako sam bila srećna  da sam jedva čekala da ih potrošim. Ali, 100  evraaaaaaaa je 100 evra user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nađen novac
30.11.2009 19:10:11   
Suncicabg
Mene bi grizla savest u pocetkuuser posted image , ali bih ih i ja potroslila 

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nađen novac
30.11.2009 19:22:38   
Dora
mi držimo kafić i nekoliko puta su konobari nalazili novčanike, mobilne i dokumenta, čak i lap top... ali su to davali nama a mi nalazili vlasnike izgubljenih stvari...Padalo mi je na pamet svašta, ali nekako ne zbog savesti nego zbog toga što mislim da tuđe nije nikome donelo dobro...
Ti ljudi su dolazili po svoje i osoblju ostavljali kao neku simboličnu nagradu, to je ok. Sad skoro je mm našao na ulici prazan novčanik sa dokumentima i karticama, našao je vlasnicu i ispostavilo se da je to gazdarica salaša 137. Žena sva srećna bukvalno ga naterala da uzme pare kao zahvalnost, on došo kući kad ono 4000 din! I pozvala nas na ručak na salaš!user posted image
Naravno, otišli smo za te pare isti dan na ručak, al ne tamo nego na drugo mesto, i ovo je bilo previše...user posted image
Ona sa nekim stvarima bacila novčanik u kontejner a cigani ga valjda našli, uzeli pare a novčanik ostavili na ulici. user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nađen novac
30.11.2009 19:28:20   
Dora
A da nađem negde pare a da nema šanse da budem sigurna čije su, pa nisam luda, ne bih išla ulicom i vikala:ČIJE SU PARE??? nego bi ih potrošila bez griže savesti...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nađen novac
30.11.2009 21:14:45   
lence
mm i ja pre par meseci nasli novcanik na ulici a u njemu nesto malo gotovine, par kreditnih kartica, godisnja prevozna karta za metro i vizit-karta. Nazovemo devojku, vratimo joj novcanik, ona ne moze da veruje, kaze: "Danas ni'ko ne vraca ovakve stvari, samo kradu, bas vam hvala!" Kaze moj muz:"Eto vracamo mi, radi karme." Sutradan ja zaboravim svoju kreditnu karticu u Hare Hrishna restoranu. 'Bem ti karmu! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nađen novac
1.12.2009 9:22:34   
Suncicabg
Svakako bih i ja vratila ako je moguce naci vlasnika, jednom sam vratila licnu kartu sa ulice! Ali ako nadjes pare na ulici, tesko je utvrditi ko ih je izgubio...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nađen novac
1.12.2009 9:55:57   
Lu
Tuđe je prokleto i uvijek bi bez razmišljanja tražila vlasnika izgubljenog!
Ako je u pitanju slučajno pronađen novac i ne znam čiji je to je druga stvar,ali opet ne znam šta bi s njim...
Jednom sam bila na zavjetu u jednoj crkvi i u svom džepu,tražeći krunicu,pronađem novac za koji nemam pojma da sam ga tu stavila i nije bio sitniš neki,nebitno,uglavnom sam razmišljala malo i dala sam taj novac u prilog,nisam ga mogla zadržati,kao da je imalo neko značenje zašto sam ga našla baš tad na tom mjestuuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nađen novac
19.12.2010 13:04:15   
Anoniman
Luka otišao na sankanje sa bakom i dedom, mm otišao na kafu sa drugarima, ja kontam šta ću, turila Mareta u kolica i reko da obrnem krug po kvartu. Guram kolica i proteram kroz so, iznerviram se, ispada so i točkova, reko sad ću kroz sneg da se spere, i proterujem, točkovi razgrnuli sneg, kad ono 1000 kinti! user posted image user posted image Istog momenta sam ih turila u džep! user posted image Nikome (sem vama user posted image ) neću ni reći, i sutra odoh da kupim sebi nešto. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 13:12:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nađen novac
19.12.2010 13:13:50   
Anoniman
Pa ne baš... trebala bih naći još 9 hiljadarki da bismo bile iste sreće! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 13:15:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nađen novac
19.12.2010 13:16:43   
Anoniman
Sad kad krenem da prtim (jel se tako kaže? user posted image ) po kvartu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 39
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 13:18:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nađen novac
19.12.2010 13:18:55   
Anoniman
Ma već znam šta ću da kupim, samo da rasteram momke sutra u vrtić i na posao... Ovaj mali još ne zna da me cinka! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nađen novac
9.1.2011 2:48:29   
smeško
Ko ume njemu dve!!!!
Ja uglavnom nalazim siću 1-10 din u metalu.
Nikada se ne kaj da potrošiš novac koji nađeš, sem ako nije u novčaniku.
Tada se kaj što si ga vratila!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nađen novac
9.1.2011 2:52:00   
smeško
Voleo bih da nađem torbu sa 100000e.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To bi rešilo neke organizacione probleme!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nađen novac
18.2.2011 8:11:52   
bebać
Ja sam jesenas,šetajući sa malenim našla 20km(10eura)...iznenada na ulici...inače nikad ništa u životu nisam našla...ne sjećam se....user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nađen novac
7.3.2011 22:27:33   
dunja RR
Siromah pronašao i vratio novčanik sa 4.200 evra

SJENICA - Milanko Obućina (58) iz Sjenice, čija porodica preživljava hraneći se u narodnoj kuhinji, pronašao je pre par dana na ulici novčanik pun novca koji je bez razmišljanja odmah predao policiji. Milanko kaže da nijednog trenutka nije pomislio da zadrži ovaj novac za sebe, koji čak nije želeo ni da prebroji jer ga to nije zanimalo.
Obućina: Nadam se da je poštenje prelazno A u torbici je, prema policijskom zapisniku, bilo 4.200 evra, 100 dolara i 20 bosanskih maraka.
- Vraćao sam se ujutru oko devet sati iz apoteke sa tabletama, od Pošte prema Staroj autobuskoj stanici, kad sam na trotoaru primetio nešto kao dečji novčanik ili neki notes. Otvorio sam ga i ugledao veliku sumu novca, nisam hteo ni da brojim, odmah sam ga zatvorio. Malo potom je naišla saobraćajna patrola, ja sam ih zaustavio i prijavio šta sam našao. Oni su me odveli u policijsku stanicu gde su napravili zapisnik - priča Milanko, koji zarađuje tako što ponekad za nadnicu kopa kanale ili unosi ugalj.
Milanko je srčani bolesnik, a terapiju često zna i da preskoči jer nema novca za lekove, a često ni za hleb. On čak nije želeo ni da uzme nagradu od dve hiljade dinara, koju mu je ponudio vlasnik novca A. K. iz Sjenice.
- Nisam želeo da uzmem taj novac jer to nije moje, a tuđe mi ne treba. Nisam nijednog trenutka ni pomislio da nađeni novac zadržim za sebe, a kamoli da me neko nagradi za to - kaže Milanko koji, iako crn i naboran od teškog rada, nije promenio moralna načela i nije dobro zamenio zlim.
On i njegova supruga Vidosava imaju ukupno 63 godine staža, oboje su ostali bez posla, a za penziju još nemaju uslova. Žive sa nezaposlenim sinom. Milanku prijatelji u šali kažu da boluje od retke bolesti zvane poštenje, a Milanko se na to smeje i odgovara: „Nadam se da je ta bolest prelazna“!

IZVOR


< Poruku je uredio dunja RR -- 7.3.2011 22:28:21 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nađen novac
7.3.2011 22:42:00   
Nensi*
Stvarno sramota od tog ciji je novac,da mu ponudi 2000 dinara user posted image
E ja bi mu u inat trazila 10% jer po zakonu toliko pripada nalazacu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nađen novac
7.3.2011 22:55:23   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Stvarno sramota od tog ciji je novac,da mu ponudi 2000 dinara user posted image
E ja bi mu u inat trazila 10% jer po zakonu toliko pripada nalazacu...


to sam i ja pomislila..........

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nađen novac
7.3.2011 23:03:41   
Nensi*
Tako je moja baka kad je isla kod dede na grob nasla torbicu,u njoj pare,ne secam se koliko,ali ne nesto puno,mobilni,dokumenta...U mobilnom smo nasli kucni broj i javili da smo nasli,covek dosao,uzeo torbicu i otisao,ma ni 100g kafe nije doneo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nađen novac
7.3.2011 23:03:45   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Stvarno sramota od tog ciji je novac,da mu ponudi 2000 dinara user posted image
E ja bi mu u inat trazila 10% jer po zakonu toliko pripada nalazacu...


to sam i ja pomislila..........


Bas... jos pise da ovaj tesko zivi user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nađen novac
7.3.2011 23:08:32   
choopa choops
Ja tek sad vidim pocetak teme user posted image Gagi koja si ti srecnica user posted image user posted image

Ja nikad nista nisam nasla ja mislim user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here