|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosnica
17.7.2019 15:28:32   
MimaKos
Em sto smo dobili brdo pa sam ispoklanjala... 10 radosnica


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Radosnica
23.10.2019 11:26:11   
nata11
Nismo dobili ni jednu pa ovih dana trebam poruciti kako ne bih zaboravila detalje.


Koja je detaljna? 
Sem ove koju je Mama Jo preporucila. 
1.user posted image
2.
user posted image
3. 
user posted image
Da li neko ima ove? 



< Poruku je uredio nata11 -- 23.10.2019 11:29:38 >


_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Radosnica
23.10.2019 17:35:33   
smeško
Ја сам ову другу купила сестри. Ја имам три различите. Свака је супер на свој начин.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Radosnica
23.10.2019 17:51:02   
Mirko Svirko
Lepe su to knjizice. Bas interesantno.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Radosnica
23.10.2019 20:26:13   
milicicak
Nato, ja imam ovu prvu za V. Ok je, dosta stvari moze da se popuni. Meni se dopada sto je na koricama mesto za bebinu fotografiju


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Radosnica
23.10.2019 21:13:22   
nata11
Hvala Mili porucih je. Jedva cekam da popunim. 



_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Radosnica
23.10.2019 21:32:10   
flamingos
Sve sam pisala u radosnici i sad joj smešno kad čitamo razne dogodovštine i šta je kako izgovarala.Vodim joj dnevnik-sve sam pisala i u predškolsko kad je iška,prvi i drugi razred i evo nastavljam i u trećem.Lepo je da ima kao uspomenu na detinjstvo i školske dane


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Radosnica
23.10.2019 22:20:41   
Mirko Svirko
Do kog uzrasta je to?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Radosnica
7.10.2020 9:32:12   
mikica88
Nato, bas mi se dopada.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Radosnica
7.10.2020 22:51:38   
Didy
Volim radosnice. Popunila sam svojoj deci od korice do korice sa svim slikama i mnogo detalja. Možda jer podsvesno vučem traumu iz detinjstva što je mama bratovu skoro celu popunila, a moji ni do pola. Stalno sam joj to prebacivala, a posle sama lepila slike i popunjavala šta sam znala. 😂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Radosnica
8.10.2020 16:42:51   
jabudic
Mrzim radosnice. To mi je kao da mi je neko zadao domaci zadatak. Nemam fotografija (izradjujem jednim godisnje), a ne znam ni kako da pisem, sve se pokusavam prilagoditi djetetu koje ce to citati, i onda to nisam ja.

Prva i druga radosnica popunjene do prve godine, posle gdje na preskoke gdje mi je bio lak domaci. Trece dijete nema radosnicu, a nece ni cetvrto. 😁

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 236
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here