|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:50:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Mi smo bili neki dan na kratko.... malen je jako... i bash je miran...ja mislila da tje se buniti kad ga da meni...al nije...izgleda mu dobro bilo user posted image Sledece nedelje tjemo u zvanichnu posetu...mogu ti retji da jedva chekam... bar neku bebu da gnjavim dok ne stignu moje user posted image user posted image
Vezbaj,vezbaj user posted image


Onda moram natji josh jednu iste starosti da bih vezbala.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: 4D ultrazvuk
1.3.2010 11:37:32   
bebablue
Zelela bih da uradim 4d ultrazvuk u periodu za drugi ekspertni ultrazvuk, a posto sam iz NS, ima li neko preporuku gde?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: 4D ultrazvuk
2.3.2010 8:33:51   
bebablue
user posted image , novosadjanke, sto ste mi se ulenjile...
please, nabacite vasa iskustva i preporuke...
Hvalauser posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: 4D ultrazvuk
11.5.2010 10:50:18   
Anchy_Ljuba
Ja sam ga radila 2 puta. Prvi put kod nase doktorke gde vodim trudnocu i kostalo je 5.500, zapravo nije mi radila moja doktorka vec njen kolega posto je njegov uz, i prsla sam kada sam stigla kuci jer NIJE BILO SKORO NICEGA NA CD-U....
2 Put sam radila u Beogradu i prezadovoljna sam. Ceo sat je bio moj, sat vremena sam je gledala i plakala od srece... Slike sam postavila u temi slike uz....Tamo je kostalo 6.300


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: 4D ultrazvuk
11.5.2010 15:21:00   
Sanjica26 RR
Anchi a gde si radila u Bg-u? Imam jos vremena za taj 4D, ali na vreme da se raspitam. Jel kod nas u Pozarevcu nema tako dobar 4D?

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 11.5.2010 15:26:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 14:27:37   
Anchy_Ljuba
Kod nas u Pozerevcu hvale kod dr. Borovica. Imoja kuma je tamo radila i nije se zalila. Kod moje dr u materni su mi malo neprofesionalni. A u Bg-u sam radila na klinici 4D (tako se zove klinika). I prezadovoljna sam. Imas vremena, mada ja planiram za koji dan opet, cisto radi snimka i slicica. Sa bebom je sve u redu.... A i lepo mi da je gledam ceo sat... 

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 14:34:02   
Sanjica26 RR
I ja sam na pocetku isla u Maternu kod dr Dragane. Sad idem u Dom zdravlja. Sve krupnije stvari cu da radim u privatoj klinici. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:29:42   
Anchy_Ljuba
I ja idem kod nje. Samo 2 puta sam isla u bolnicu sve ostalo privatno...
Sto ne ides vise kod nje??


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:30:50   
Sanjica26 RR
Anchy mnogo mi je skupo. Imam zdrastvenu knjizicu, pa da je iskoristim. A, jel uzimas uput kad ides u bolnicu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:40:25   
Anchy_Ljuba
Da, odem kod lekara opste prakse i uzmem uput, i to opet kod nje posto radi i u bolnici.. 

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:42:48   
Sanjica26 RR
E, pa tako cu i ja. Meni je ona odlican lekar. A, dobro ce posluziti kad se budem porodjala. Hvala ti Anchy na informacijama. Ipak je sve ovo novo za mene, a i nisam iz ovog grada, pa mnoge stvari ne znam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:49:28   
Anchy_Ljuba
user posted image user posted image user posted image Sta god te interesuje sl. pitaj.... Reci mi kod koje dr vodis trudnocu, posto znam sve iz dz

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:51:08   
Sanjica26 RR
Kod dr Lakicuser posted image Samo sto nisam nesto zadovoljna njome. Nista ne prica, osim kad je nesto pitas. Barem ja imam takvo iskustvo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:55:18   
Anchy_Ljuba
Dobra ti je Draginja Ilic... Ja sam kod nje pre isla i zadovoljna sam sa njom....
Vesna Lakic ... hm... promeni je ako mozes sto pre... Nije ona neka doktorka.....
Pitaj Draginju, reci joj da nisi zadovoljna i da li hoce da te prihvati.... Mnogo je dobra, i ima vremena i da te saslusa, i da ti objasni.... Sve sto te interesuje, slicna je Dragani


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:56:18   
Anchy_Ljuba
A da ja sam krenula bila kod Natase Ilic u bolnici  da mi ustanove trudnocu, i odmah sam je promenila jer mi se nije svidela...

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 15:59:37   
Sanjica26 RR
Pa, i meni su rekli za Draginju, ali kad sam pitala da li mogu da menjam dr..kazu to su ti velike peripetije. I ja sam onda odustala. Tek mogu sledece godine da menjam dr. Sad cu da odem na prvi ultrazvuk, pa cu onda da uzmem uput za bolnicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 16:03:29   
Anchy_Ljuba
Ma onim ludim sestrama ne pricas nista... Jednostavno samo upadnes kod Draginje i njoj lepo objasnis, i razumece te...
I verovatno su ti sestre rekla da su peripetije, lazu veruj mi....To ti je moj savet...


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 16:04:31   
Snelle
Na sve strane neke Ilićke ili Ilićeve user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 16:05:35   
Sanjica26 RR
Ma, njih nisam ni pitala. Nego, naletela sam na jednu dobru sestru. I ona je pokusala da me prebaci kod Draginje..ali kad je uzela moj karton..rekla da ne sme to da uradi. Mogu da menjam..ali moram da pisem direktoru molbu. Ma, tamo je luda kuca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: 4D ultrazvuk
12.5.2010 16:06:08   
Anchy_Ljuba
Jaooooooooooooooo, pa ja tek sad vidim ti si udata za mog skolskog druga iz osnovne skoleeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: 4D ultrazvuk
23.6.2010 14:58:52   
cipiripi
Ja sam mislila da idem kod dr Milice Vesic Dimitrujevic na 4d, malopre sam zvala ali ona nema aparat za 4d niti ga radi, iskjucivo radi samo expertni uz...
Gde da idem????

Oni su mi preporucili ordinaciju Jurisic..
Jel bio neko tamo?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: 4D ultrazvuk
23.6.2010 15:03:29   
marija32
Ja sam isla u Analife kod Zivanica i bas sam bila zadovoljna, te ti njega i preporucujem. Pozz

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: 4D ultrazvuk
23.6.2010 15:10:52   
Jeca*
Dr Jurisic je cuveni ginekolog. Ja sam kod njega htela da vodim trudnocu, ali su mi prvi pregled zakazali za moj ukus mnogo kasnije nego sto sam zelela, pa nisam mogla da cekam. Zato sam trudnocu bodila u jednoj privatnoj bolnici i vrlo vrlo sam zadovoljna. Oni isto imaju 4d ultrazvuk. Premda ja nisam isla jer je moja dr bila stava da je to bacanje para user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: 4D ultrazvuk
23.6.2010 15:13:33   
liliana
Cipi, idi u "Bis intermedicus" kod profesora Radunovića. To je na Novom Beogradu-Bul. dr Zorana Djindjića. 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: 4D ultrazvuk
23.6.2010 15:19:21   
cipiripi
Jel to Radunovic iz Gak-a?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here