|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
11.7.2010 15:47:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Analife= sramota, bezobrazluk, lopovluk, drcnost, rezervisanost...itd



ja: "Doktore jel sad gledamo srce"
dr: "ahammmm"
ja : "pa dobro i?"
dr: "dobro je"

i tako dalje za sve.....





ja sam negde pisala da je dr Zivanic poznat i cenjen DR .
neko me je pitao za misljenje i ja sam tada rekla da ako ocekujete neki razgovor, neka objasnjenja, neku posvecenost to necete dobiti.
Ali ja sam bila u 10.oj nedelji kada je besplatno i sve je trajalo dva minuta bez ijedne njegove reci.
znaci kao da me otaljao..
ja sam mislila da je to zato sto sam dosla besplatno.
mm nije posteno ni seo ni shvatio sta je video a dr je rekao: GOTOVO
ja pitam: je l sve ok
On: sve ok.dovidjenja.

Znam za njega da je kao ok ali moje iskustvo je bilo kao cipijevo..ali ja sam bila ubedjena da je zato sto nisam placala (sto ga naravno ne opravdava, budi profi i ovako i onako.)

pisala sam vec da ako ocekujete neki razgovor, to kod njega nema..
ali da sam cula da dobro cita UZ to jesam..
mozda on cita dobro a cita u sebi.user posted image user posted image user posted image

ne znam..

cipi, nisu tvoja ocekivanja zahtevna..i ja ne volim kad mi mumla lekar
zato sam volela ovog mog DR...on brate sve prica i ne prestaje..sve objasnjava...



(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: 4D ultrazvuk
11.7.2010 16:17:30   
cipiripi
evo malo o njegovom citanju UZ...

pisala sam da sam ga pitala tj rekla mu da me ne pritiska jako sa leve strane stomaka jer me to boli od kad sam user posted image ... i pitala sam ga sta je tu? promrmljao je "NISTA, LEDJA..NEMA TU STA DA TE BOLI"..
juce sam otisla kod dr zbog bolova u stomaku i nju sam pitala isto to i zena je dosla sa sondom dotle , rekla i pokazala "ne brini tu ti se locirala/usadila posteljica i veca ti je prokrvljenost..nekim zenama se usadi visoko, nekima nisko a tebi je sa strane, sve je ok, I stepen je, i odlicna je"...

E TO JE OBJASNJENJE... !


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: 4D ultrazvuk
11.7.2010 23:00:56   
Snelle
Ja sam imala pozitivno iskustvo sa Dr Živanićem. Kada sam ušla u ordinaciju prvo što me je pitao bilo je: "Kako se osećate, da li je sve u redu?" Istina je da nije neki komunikativan tip, i da, mumla, ali u tom mumlanju se čuje da li je nešto dobro ili ne. Par stvari mi je prokomentarisao, tipa nosna kost, NT, broj prstiju na rukama i nogama, pol bebe...dok je gledao srce, bubrege, bešiku, kičmu...nije mnogo pričao, ali je zato jako pažljivo i dugo posmatrao sve organe, posebno srce, na kome se baš dugo zadržao. Meni možda i nije bilo toliko bitno da mi sve do detalja komentariše jer važi za odličnog stručnjaka. Najbitnije mi je bilo ono što sam htela i čula na kraju, a to je da je sve u redu i da nema potrebe da idem na amnio, jer mi double i nije bio najsjajniji. Ja sam toliko poverenje imala u njega da do kraja trudnoće više nikakve tripove nisam imala da li je sa bebom sve u redu, a na 4D sam išla u 13-oj nedelji. I kad opet zatrudnim, ne planiram da radim nikakav double, triple...odmah na 4D kod njega.
Ne želim da se ovaj moj post shvati kao neka njegova reklama, već samo želim da iskažem svoje pozitivno mišljenje, jer stvarno smatram da žena ako želi da uradi 4D i da za to da silan novac treba da ode kod pravog stručnjaka, a to je, po meni, ovaj Dr.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: 4D ultrazvuk
11.7.2010 23:03:44   
Anoniman
Ja imam taj bol sa leve strane, ali mislim da mi beba nagazi neki živac, jer mi se oduzme stomak i pola noge... I onda tako par minuta, legnem malo na desni bok, ili leđa, i prođe. Ali baš je neprijatno. A posteljica je na zadnjem zidu. 

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: 4D ultrazvuk
11.7.2010 23:05:43   
cipiripi
i meni je posteljica na zadnjem zidu, a kad dodje sondom na tu tacku gde je bol, tacno se vidi ona svetlo siva senka-posteljica user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: 4D ultrazvuk
11.7.2010 23:15:05   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja sam imala pozitivno iskustvo sa Dr Živanićem. Kada sam ušla u ordinaciju prvo što me je pitao bilo je: "Kako se osećate, da li je sve u redu?" Istina je da nije neki komunikativan tip, i da, mumla, ali u tom mumlanju se čuje da li je nešto dobro ili ne. Par stvari mi je prokomentarisao, tipa nosna kost, NT, broj prstiju na rukama i nogama, pol bebe...dok je gledao srce, bubrege, bešiku, kičmu...nije mnogo pričao, ali je zato jako pažljivo i dugo posmatrao sve organe, posebno srce, na kome se baš dugo zadržao. Meni možda i nije bilo toliko bitno da mi sve do detalja komentariše jer važi za odličnog stručnjaka. Najbitnije mi je bilo ono što sam htela i čula na kraju, a to je da je sve u redu i da nema potrebe da idem na amnio, jer mi double i nije bio najsjajniji. Ja sam toliko poverenje imala u njega da do kraja trudnoće više nikakve tripove nisam imala da li je sa bebom sve u redu, a na 4D sam išla u 13-oj nedelji. I kad opet zatrudnim, ne planiram da radim nikakav double, triple...odmah na 4D kod njega.
Ne želim da se ovaj moj post shvati kao neka njegova reklama, već samo želim da iskažem svoje pozitivno mišljenje, jer stvarno smatram da žena ako želi da uradi 4D i da za to da silan novac treba da ode kod pravog stručnjaka, a to je, po meni, ovaj Dr.



Potpisujem.
Već sam i pisala o njemu.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: 4D ultrazvuk
13.7.2010 20:19:28   
strelitzia
ja sam bila kod njega prije desetak dana...
kad sam ušla pitao je da li je sve u redu... a sam pregled je izgledao ovako: "hm super, e super, super....super..."
i rekao mi je pol kad sam ga pitala...
i eto... to je moje iskustvo.... ne znam ni šta bih rekla o svemu, njemu...super je što je sve super ali sam baš očekivala za tu cijenu nešto više...mislim više objašnjena..

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: 4D ultrazvuk
23.7.2010 11:31:39   
sludjena
cao, ja sam u 27 nedelji trudnoce, trebala bih da radim 4D UZ, u Narodnom Frontu, pa me interesuje , da li ti daju slike ili nesto,, s obzirom da je to u bolnici, tu sam radila UZ u 12 nedelji pa mi ni jednom dr. nije pokazala ekran nego niti dala slike, Da li moze i moj muz da udje sa  mnom, s obzirom da je to kazu fenomenalno iskustvo?hvala

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: 4D ultrazvuk
23.7.2010 12:19:08   
pahulja76
sludjena, ja sam vise puta radila uz u frontu (zbog specificnosti moje user posted image -beba ima cistu  u predelu jetre), nijednom nisam dobila slicice niti su okrenuli monitor da ista vidim, obicno je prisutno njih "milion" koji pricaju medju sobom a ja sam tu samo zbog stomaka user posted image
ako radis uz u savetovalistu (dole u prizemlju) tesko da iko moze da udje sa tobom jer je uvek prepuno trudnica a ako te posalju gore na IV sprat muz moze da udje ako zeli (samo se nacekas dok dodjes na reduser posted image ). i ja treba da idem u toku sledece nedelje. user posted image

(odgovor članu sludjena)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: 4D ultrazvuk
24.7.2010 12:52:17   
sludjena
Hvala na odgovoru. A jesi li ti radila 4D UZ,ja bih to trebala kod nekog Dr, Đurića da radim. Do sada sam radila samo jednom 3DUZ u VIšegradskoj kad su miradili amniocintezu,i bilo je sve ok, a sada kao hoce da se uvere da je sve OK, Zbog godina.Moj mi dr.kaze da me samo maltretiraju ,da je sve ok, ma nacisto me sludise.



Cekamo malu Saru

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: 4D ultrazvuk
27.7.2010 14:33:29   
natasa20
Htela sam da napisem moje misljenje o Dr Zivanicu, U 13-oj nedelji sam imala pregled u analife .Pre toga nisam ni cula ni znala ko je on (otisla sam u analife jer sam od svih svojih prijateljica cula da su super) usla sam i docekao me je sa "dobar dan,kako se osecate..." ne mogu reci bilo sta ruzno, tokom pregleda odgovorio mi je na sva moja pitanja,objasnio po cemu se misli da je devojcica, cak mi je i sam rekao evo ih bubrezi,zeludac,objasnio mi je bukvalno sve sam, tako da i nisam imala mnogo pitanja da mu postavim. moje misljenje o njemu super. Zao mi je zena koje su imale lose iskustvo meni da je cutao ja bi mu rekla verovatno nesto poput "ako planirate da platim pregled pocnite da pricate" . Ja sam barem takav tip osobe nije me sramota da kazem sta mislim i za svoj novac hocu kvalitetnu uslugu. Ako je bio bezobrazan vi ste trebale biti bezobraznije jer ovo je Srbija i drugacije ne moze,ovde 90 % lekara misli da su bogovi,inace zivim van Srbije,dva meseca sam ovde u poseti roditeljima i prijateljima i naslusala sam se uzasnih stvari,pa i citajuci na RR porodjajne price svaka se zena iz svih delova Srbije zali na osoblje i na njihovo ponasanje. i strasno je sta sve ovde zene tokom trudnoce i porodjaja prezive,postovanje prema trudnicama ne postoji.A sto se dr Zivanica tice nema opravdanja za grubost,al opet ne postoji ni osoba o kojoj svi imaju divno misljenje, sto ljudi sto cudi.
user posted image

(odgovor članu sludjena)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: 4D ultrazvuk
27.7.2010 14:41:44   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: sludjena

Hvala na odgovoru. A jesi li ti radila 4D UZ,ja bih to trebala kod nekog Dr, Đurića da radim. Do sada sam radila samo jednom 3DUZ u VIšegradskoj kad su miradili amniocintezu,i bilo je sve ok, a sada kao hoce da se uvere da je sve OK, Zbog godina.Moj mi dr.kaze da me samo maltretiraju ,da je sve ok, ma nacisto me sludise.



Cekamo malu Saru



nisam jos 4D, uvek su mi radili onaj klasican a na 4D (bar me je moja dr iz dz-a poslala da uradim njega a dal ce mi raditi 4D il obican nemam pojma) jos nisam bila. javi sta je bilo user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pahulja76 -- 27.7.2010 14:43:45 >

(odgovor članu sludjena)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: 4D ultrazvuk
3.8.2010 13:17:13   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: sludjena

Hvala na odgovoru. A jesi li ti radila 4D UZ,ja bih to trebala kod nekog Dr, Đurića da radim. Do sada sam radila samo jednom 3DUZ u VIšegradskoj kad su miradili amniocintezu,i bilo je sve ok, a sada kao hoce da se uvere da je sve OK, Zbog godina.Moj mi dr.kaze da me samo maltretiraju ,da je sve ok, ma nacisto me sludise.



Cekamo malu Saru



nema te? sta je bilo na 4d uz user posted image

(odgovor članu sludjena)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: 4D ultrazvuk
5.8.2010 18:32:31   
dacica
jel ima neko da mi preporuci dobrog dr.za 4d,u BG-u,..da se posveti...a da nije Ana L.....
hvala

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: 4D ultrazvuk
5.8.2010 22:07:36   
marija32
IZVORNA PORUKA: natasa20

Zao mi je zena koje su imale lose iskustvo meni da je cutao ja bi mu rekla verovatno nesto poput "ako planirate da platim pregled pocnite da pricate" . Ja sam barem takav tip osobe nije me sramota da kazem sta mislim i za svoj novac hocu kvalitetnu uslugu. Ako je bio bezobrazan vi ste trebale biti bezobraznije jer ovo je Srbija i drugacije ne moze,ovde 90 % lekara misli da su bogovi,


Upravo tako!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu natasa20)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: 4D ultrazvuk
6.8.2010 9:52:40   
sludjena
cao pahuljo, jesam radila sam, sve je ok, ali nisam nista videla, dr, je odmah rekao : Ovde nema pitanja, samo ja pitam, on gleda, diktira sestri podatke i to je to, na kraju ti kao da snimak, ni slicno onim snimcima koje sam vidjala sa 4DUZ, i to je to. nista ti jednostavno ne kaze. ma najvaznije je da je sve ok, ali bilo bi lepo kad bi bili malo ljubazniji. user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: 4D ultrazvuk
6.8.2010 13:52:42   
pahulja76
user posted image superiska, zato ja veceras idem kod privatnice da to "odradim" (mada mi je do sada radila sve za dz zbog bebine ciste) pa makar mi radila i obican uz. u frontu samo cekam 2-3h da bi me otkacili za par sec.


(odgovor članu sludjena)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: 4D ultrazvuk
6.8.2010 14:13:03   
dacica
neko da mi preporuci....4d i normalnog dr.u Beogradu?????????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: 4D ultrazvuk
6.8.2010 14:28:40   
dacica
ps.privatnog naravno....HVALA!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: 4D ultrazvuk
6.8.2010 14:56:57   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: dacica

ps.privatnog naravno....HVALA!!!


poslala sam ti pp

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: 4D ultrazvuk
6.8.2010 18:46:18   
dacca
Jeli ovaj UZ namijenjen samo trudnicama? Da li je u velikoj prednosti u odnosu na onaj obicni kod netrudnica?

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: 4D ultrazvuk
9.8.2010 10:48:37   
dacica
zar niko u Beogradu-ne ide privatno na 4d????????!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: 4D ultrazvuk
9.8.2010 13:13:35   
dacica
helooooouuuuu!!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: 4D ultrazvuk
9.8.2010 18:11:42   
sludjena
cao sta je bilo na UZ, sta se desava sa cistom?jesi li radila 4D?

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: 4D ultrazvuk
9.8.2010 19:54:10   
Anoniman
dacica , ja sam ishla u ordinaciju jurisic kod doktorke zakline, zadovoljna sam bila i ostalauser posted image to ti je u Dimitrija Tucovica br 18

(odgovor članu sludjena)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here