|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 20:26:03   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bibilib nemam ni ja ništa protiv trbušnih plesačica ali mislim da je to ipak samo hobi kojim bi se neka devojka sporedno bavila, a ne zanimanje. Možda sam staromodnauser posted image sa obzirom koliko god. imamuser posted image


Pa nekom moze biti hobi ali ko se profesionalno bavi time onda bude i zanimanje,bukvalno bude kao posao ide se na takmicenja,placa se,osvajaju se nagrade i svasta nesto....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 20:30:24   
jovana jojo
user posted image pa da,ako je neko jako uspešan u hobiju, onda mu to postane i pravo zanimanje.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 20:32:16   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83


IZVORNA PORUKA: veselica

Viki koje bre zanimanje plesacica,o cemu one pricaju ja ne znam. Jos uvek ne verujem da roditelj moze tako nesto da kaze,ali ima nas svakakvih.


Bas ! user posted image a ima i muskih trbusnih plesaca,jeste li to videle ?!



Drage ne zelim da me pogresno razumete,ne znam ni sama dal bih volela da imam zensko dete i ona bude trbusna plesacica ali ima osoba koje se bave trbusnim plesom i to im je zanimanje jer se bave ozbiljno time ... Kao sto sam rekla treniraju,vezbaju, idu na takmicenja itd.

A muski trbusni plesaci mi se ne svidjaju,deluju mi kao pederi user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 20:35:11   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

user posted image pa da,ako je neko jako uspešan u hobiju, onda mu to postane i pravo zanimanje.

Hvala draga sto me razumes sta hocu reci....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 22:12:36   
vikiveki
Bibilib razumele smo se odlično,...znam ja da to može biti zanimanje,to sam negde već i pomenula,ako je neko uspešan u hobiju kojim se bavi to vrlo lako može da preraste u zanimanje tj. profesiju.Ali svi smo se složili da našim devojčicama ne bih baš ovako od malih nogu tu mogućnost predočila.user posted image Više volim da moju ćerku usmeravam prema nekim zanimanjima kojam su nepisanim pravilom određena za devojčice,doktorka,advokat,pravnik,apotekar...što naravno ne znači da ću je sutra sputavati ako izabere nešto što se meni ne sviđa. Ona je ionako odavno izrazila želju da bude arheologuser posted image ja sam je na vreme upozorila da mora biti najbolja u svemu da bi negde uspela da se zaposli kao arheolog

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 22:39:25   
amdn
uf ja bi volela da znam da plesem bilo kako, nekao nema ritma za to, a i sramota me je,
meni cak i te trbusne plesacice i ako je to sport ili sta vec nekako uopste ne izgledaju privlacno sa tim slaufom oko struka, ali ako je radi sporta ok, ali sad se sve to pretvorilo u nesto drugo.
meni je npr. umetnicko klizanje bas super,
a volela bih da znam da njisem kukovimauser posted image
ali nisam sigurna dali bih volela da mi cerka pokazuje stomak na taj nacin ipak je to zavodnicki ples, odmah pomislim na starkelje koji gledaju

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 23:39:02   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: amdn

uf ja bi volela da znam da plesem bilo kako, nekao nema ritma za to, a i sramota me je,
meni cak i te trbusne plesacice i ako je to sport ili sta vec nekako uopste ne izgledaju privlacno sa tim slaufom oko struka, ali ako je radi sporta ok, ali sad se sve to pretvorilo u nesto drugo.
meni je npr. umetnicko klizanje bas super,
a volela bih da znam da njisem kukovimauser posted image
ali nisam sigurna dali bih volela da mi cerka pokazuje stomak na taj nacin ipak je to zavodnicki ples, odmah pomislim na starkelje koji gledaju

user posted image amdn i ja na to odmah pomislim ,kako neke starkelje gledaju te plesačice

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.7.2015 23:43:30   
wivern
Meni ova tema malo bljaks user posted image , cak ni u nekom zezanju ne mogu da pomislil sta ce biti moje dete.
Sta god da bude, izabrace to sam a ja sam tu da podrzim.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 0:16:20   
jovana jojo
Znamo i mi da su te njihove želje promenjive i ko zna šta će nam deca raditi

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 0:26:21   
Bibilib
Ma da su nam oni zivi i zdravi a nek se bave cime god hoce,jer kolko god da ih savetujemo ipak ce raditi sta oni misle da je prava stvar za njih...a mi smo tu da ih podrzimo u dobru i nedaj Boze u zlu....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 0:58:24   
aleksandrici
U pravu ste,samo nek su zivi i zdravi,odluke se menjaju.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 0:59:40   
aleksandrici
Valjda ce moci da izaberu,vremena se menjaju,nekako teze je za posao,nekako je sve promenilo izgled.Ali bice bolje,nadamo se...

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 7:33:12   
jovana jojo
Pa da,ne zna se šta nosi dan a šta noćuser posted image sećam se samo koliko sam samo ja različitih zanamanja promenila,počev od doktorke do manekenke.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 12:03:01   
LP mama
Mariya, ubeđen je da se taj posao staklorezca prenosi sa kolene na koleno, pa pošto
taja ima radnju, mora i on da bude kad poraste. Ne znam samo kako bi sekao staklo sa
fantomkom i pištoljima u gaćama i rancem punim nekih špijunskih alata što mu je u poslednje vreme
svakodnevna oprema user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 12:06:14   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: wivern

Meni ova tema malo bljaks user posted image , cak ni u nekom zezanju ne mogu da pomislil sta ce biti moje dete.
Sta god da bude, izabrace to sam a ja sam tu da podrzim.


Da znas da si u pravu,mada danas ima roditelja koji svom detetu namecu da bude sve ono sto oni nisu uspeli da ostvare,sto je uzasno.

< Poruku je uredio veselica -- 23.7.2015 12:07:16 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 17:30:58   
jovana jojo
Slažem se sa vama, dans ima svakakvih roditelja

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 17:37:40   
vikiveki
Roditelji često misle da su njihova deca samo njihovi produžeci i da treba da rade ono što oni očekuju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 21:35:50   
jovana jojo
Ja se trudim da svoju decu vaspitam da razmišljaju svojom glavom i da oni odlučuju a ne ja umesto njih.Trudiću se da ne utičem puno na izbor škola u koje će ići tj. zanimanja kojima će se baviti

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
23.7.2015 23:50:56   
Mariya

IZVORNA PORUKA: wivern

Meni ova tema malo bljaks user posted image , cak ni u nekom zezanju ne mogu da pomislil sta ce biti moje dete.
Sta god da bude, izabrace to sam a ja sam tu da podrzim.


wiv,vidiš da se zezamo,malo negodujemo za plesaciceuser posted image tema je više da opišemo izjave naših malisana i da se nasmejemo,pa nioni još ne znaju sta će biti,a nama je interesantno da pogadjamo!
ko mama,mogu da ga zamislim,špijun staklorezacuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
6.12.2015 2:23:36   
bojana92
Volela bih da budu fakultetski obrazovani,i da jedan od njih bude doktor,:)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
1.3.2016 14:03:28   
IvanaSK RR
Moj sin bi da bude fudbaler :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
1.3.2016 14:14:32   
superm

IZVORNA PORUKA: superm

IZVORNA PORUKA: superm

1. naucnik, 2. sportistauser posted image user posted image user posted image


Ovo sam napisala pre skoro godinu dana, i dalje isto mislim! S tim sto dodajem da ce mladji sin, sportista biti rukometaš! user posted image user posted image


Ostaje isto za dečakeuser posted image a moja curica...pa ja bih volela da bude lekaruser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
1.3.2016 21:32:03   
Petkovici
Jedino sto ne bih volela za svoju devojcicu, je da bude lekar, ili bilo sta vezano za medicinsku struku. Previse zahtevno i stresno za zenu, narocito ako zeli da bude posvecen roditelj. A i ona ne pokazuje neku preteranu zainteresovanost :)

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
1.3.2016 21:36:56   
Mala Elena
Ja bih volela da bude stjuardesa, jedna od njih...ova druga mozda neki model ili da se bavi knjizevnoscu...user posted image

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
1.3.2016 21:40:48   
Nimfa
I ja bih da mi se cerka bavi medicinom , da bude zubarka ili tako nesto

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here