|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Daunov sindrom
3.3.2015 10:42:16   
Azra_
Generalno, na forumu su uglavnom mame dečice mlađeg uzrasta. Na prstima se mogu izbrojati mame koje imaju stariju dečicu. A nisam sigurna da li imamo neku mamu koja ima iskustva u ovome i koja može da ti pomogne. Verovatno ste probali sa stručnim licem da popričate, možda oni mogu da pomognu.

Nadam se da ćeš biti jaka i da ćete uspešto izaći iz te faze. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu novk)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Daunov sindrom
4.3.2015 7:03:26   
novk
Hvala,probala sam i sa ,,strucnjacima'' ali svi oni pribjegavaju svojim lakim metodama. OBICNIM ILI HOMEOPATSKIM TABLETAMA. Izdrzala bi ja da znam da
ce to sa pubertetom sve i proci. A ovi drugi strucnjaci kazu samo magicnu rijec ,,pubertet'' .Treba mi iskustvo roditelja ili brata ili sestre koji su imali slicno
jer su oni sigurno najbolji srucnjaci . Jos jednom veliko HVALA.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Daunov sindrom
30.10.2018 10:50:29   
Olga75
U okruženju imamo dve devojčice sa Daunovim sindromom. Ne znam koja je draža i milija. Jedna je imala ogromnih zdravstvenih problema, čak i leukemiju, sada je zdrava i vesela i divna.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu novk)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Daunov sindrom
23.2.2019 16:45:55   
Sanidej
Imaju veliko srce i zauvek su deca 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Daunov sindrom
24.2.2019 7:51:38   
vocicana
Strasno me pogode ove teme, ne volim ni da piem, ali odajem priznanje ovim roditeljima, sto Dunja kaze, tako sam mala kada mi dodju ovde gde mi dolaze, to su andjeli, nasmejani, dobri.
Neka su samo dobro.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Daunov sindrom
14.10.2022 22:00:48   
TimTam
IZVORNA PORUKA: tuti

Ja se zovem Dragana Stevanovic imam 22 godine. Ja volim sam pobozna idem u ustanovu maru meni je lepo i imam puno drustva. imam dobre vaspitacice koja nas cuvaju , ja vezem ja volim da citam knige duhvone ja sam dobra devojka voilm da se salim sa drugovima i drugarcima.Imam 3 sestre koje su naljbojle sestre na svetu ja verujem u boga. imam decka koje se zove danijel volimo se ja sam ga upoznala u lipovac imamo u mari pravimo prestave i zurke. bila sam u ostrog sam mamom bilo je lepo i mama mi kupila brojanicu za uspomenu https://www.shopsy.rs/Cene_sr/ iz ostroga to je sve od mene zdravo, hvala na svemu.


ovo je Gaga sama napisala,posto me stalno pita s kim se dopisujem rekla sam joj da i ona vama nesto napise,da vidite koliko je ona pametna. Ovo je sve ona sama pisala,ja jos nista nisam pomogla.user posted image


Ja sam starija sestra svom bratu, imam dosta prijatelja i svi koji ga znaju odusevljeni su njegovom licnoscu...ipak znam da se medjusobno najbolje razumemo mi koji imamo ovakvu decu u porodici user posted image


< Poruku je uredio TimTam -- 14.10.2022 22:01:26 >

(odgovor članu tuti)
Direktna veza do poruke: 106
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here