|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 15:26:25   
indy_25
Primjrtila sam da vas dvij episete uvijek jedna za drugom (Madre i Mati user posted image ) ja sam vas uvijek prije mijesala. Ni ja nisam znala da postoji ta cetvorka od avent. Ovdje nigdje nisam vidjela user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 20:49:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moja Nina se baš muči sa ovom varijabilnom cuclom 3 ... user posted image Moram kupiti standardnu trojku .
Luu , hvalaaa !


Luka nikada nije znao da pije na varijabilnu cuclu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 20:52:15   
madre
IZVORNA PORUKA: mati

Jer si proverila one zasecke za vazduh da li su dobro izbusene?b

jesam, cak smo i vise cuclica promenili ali jednostavno ne funkcioniseuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 20:53:03   
madre
IZVORNA PORUKA: indy_25

Primjrtila sam da vas dvij episete uvijek jedna za drugom (Madre i Mati user posted image ) ja sam vas uvijek prije mijesala. Ni ja nisam znala da postoji ta cetvorka od avent. Ovdje nigdje nisam vidjela user posted image

nisi jedinauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 20:53:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: indy_25

Primjrtila sam da vas dvij episete uvijek jedna za drugom (Madre i Mati user posted image ) ja sam vas uvijek prije mijesala. Ni ja nisam znala da postoji ta cetvorka od avent. Ovdje nigdje nisam vidjela user posted image

I ne postoje, bar ne od Aventa, za ostale ne znam, eno tabela na predhodnoj straniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:03:20   
Didy

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: indy_25

Primjrtila sam da vas dvij episete uvijek jedna za drugom (Madre i Mati user posted image ) ja sam vas uvijek prije mijesala. Ni ja nisam znala da postoji ta cetvorka od avent. Ovdje nigdje nisam vidjela user posted image

I ne postoje, bar ne od Aventa, za ostale ne znam, eno tabela na predhodnoj straniuser posted image


Lu, postoji 4. Mi smo je imali. Piše na njoj lepo broj 4. Imali smo prvo 1, pa 2, pa 3, pa 4 i na kraju onu varijabilnu, na njoj piše rimskim I, II, III. Baš jutros sam slučajno naletela na cucle dok sam kumi tražila pumpicu.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:23:45   
Lu
Eto ovo sam našla na netu a imam i njihov album proizvoda, ova za 6 mj. ima 4 rupeuser posted image
Nemam pojma, ako kažete da postoji onda postojiuser posted image
I da, znam da je onaj gumeni nastavak za čarobnu bočicu od 4. mj. a plastični od 6.

< Poruku je uredio Lu RR -- 21.3.2011 21:24:58 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:26:05   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Eto ovo sam našla na netu a imam i njihov album proizvoda, ova za 6 mj. ima 4 rupeuser posted image
Nemam pojma, ako kažete da postoji onda postojiuser posted image
I da, znam da je onaj gumeni nastavak za čarobnu bočicu od 4. mj. a plastični od 6.

Lu mi koristimo tu cuclicu, 4, za period 6+ meseciuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:29:07   
Didy
Ma, ja sam skroz zaboravila koja je za koji uzrast, ali sam sigurna da je imam, držala sam je jutros u ruci.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:30:54   
Lu
Pa možda je tu nastao nesporazumuser posted image
Ima 4 rupice ali je za period od 6 mjeseci...ma nebitno skrozuser posted image
Ja sam koristila i mijenjala dude tako da kad vidim da slabije vuče da se pati, pređem na veću, varijabilna mi je zato bila superuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:36:34   
Didy
Ja nisam ni mislila da je za 4+ meseci, već sam samo rekla da na njoj piše 4. A sad gledam onu tvoju tabelu, tamo zaista piše broj 4 na onoj za 6+ meseci. Upala sam u diskusiju, a nisam pročitala sve prethodne poruke.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:50:04   
indy_25
pa jel postoji ili ne postoji cucla sa 4 rupe od avent ili postoji ?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:50:55   
Anoniman
Avent cucla sa 4 rupe postoji. Za koji je uzrast, to ne znam. 

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 21:54:09   
indy_25
Ja ovdje nigdje nisam primjetila samo do 3. Sara super pije i sa tri rupe popije za 5 minuta mozda i manje mlijeko .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 22:06:47   
Didy

IZVORNA PORUKA: indy_25

pa jel postoji ili ne postoji cucla sa 4 rupe od avent ili postoji ?


Postoji sa 4 rupe, na njoj piše broj 4, a za uzrast je 6+.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 22:09:14   
Didy
Indi, sad gledam kolika ti je beba. Stefan je u to vreme uveliko pio mleko na varijabilnu na najveću rupu, tj. okrenuto tako da najbrže curi. Četvorku sam mu bila ostavila za vodu, jer je voda ređa od mleka, pa to nekako dođe onda na jednaku brzinu i gustinu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 22:15:10   
indy_25
Varijabilna je ona s prorezom jel tako. Ona je na to pila samo kad je jela gusto mlijeko sa zitaricama. Mislim da bi se zagrcavala kad bi joj dala na tu user posted image . Mojoj zaovi kcerka je pila na 1 do 6 mjeseca sad je na 2. Popije brzo i iz ove user posted image  Jeli  to mora tako da se daje po mjesecima i zasto zna li neko ?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 22:17:20   
Anoniman
Ne mora. Luka je do kraja pio na 3. Možda je baš baš na kraju (sa oko 2god user posted image ) prešao na 4. Fora je mislim u tome da ih na taj način što više privikneš da će u jednom momentu piti na čašu. 

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cuclice i flašice
21.3.2011 22:23:01   
indy_25
 Moja sara i sad pije iz case kad joj ja dajem i  pije vodu  iz one casice sa pipkom avent. Ali nekad se zagrcne sa ovom 3 ne cesto desi se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cuclice i flašice
22.3.2011 9:27:08   
Didy
Ne mora da se daje tako po mesecima, ali sam ja menjala svaki put kad vidim da on jadničak vuče i vuče, pati se, a ono jedva curi. Čisto zbog njega, da mu bude lakše, ništa drugo. Varijabilnu sam mu kupila sa 6 meseci, ali se tad obavezno bio zagrcnuo svaki put, pa sam ostala na trojci, a posle nekog vremena smo prešli na 4. Onda sam skontala da je varijabilna ok za mleko jer je gušće. E, onda sam mu sa godinu i 7 meseci ukinula skroz flašicu i mislim da je to bio najpametniji potez.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cuclice i flašice
23.3.2011 21:54:38   
Vika
Sa tom varijabilnom sam mislila da I odgovara 0+ tj. jedna rupica, , II- 3+. tj, dve rupice i III--3+, tj.3 rupice. Međutim, kako mi se čini, pošto je namenjena gustim tečnostima potpuno je drugačije. Malo sam zagledala bebu dok ručka i na varijabilnoj I, AD mleko ide kao na običnoj 3+.

< Poruku je uredio Vika -- 23.3.2011 21:55:20 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cuclice i flašice
24.3.2011 9:24:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vika

Sa tom varijabilnom sam mislila da I odgovara 0+ tj. jedna rupica, , II- 3+. tj, dve rupice i III--3+, tj.3 rupice. Međutim, kako mi se čini, pošto je namenjena gustim tečnostima potpuno je drugačije. Malo sam zagledala bebu dok ručka i na varijabilnoj I, AD mleko ide kao na običnoj 3+.

Da, zato što se varijabilna i koristi od 3. mjesecauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cuclice i flašice
24.3.2011 11:01:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Vika

Sa tom varijabilnom sam mislila da I odgovara 0+ tj. jedna rupica, , II- 3+. tj, dve rupice i III--3+, tj.3 rupice. Međutim, kako mi se čini, pošto je namenjena gustim tečnostima potpuno je drugačije. Malo sam zagledala bebu dok ručka i na varijabilnoj I, AD mleko ide kao na običnoj 3+.


i ja sam mislila da je to tako ! Nije user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cuclice i flašice
24.3.2011 13:21:24   
Vika
Očigledno nije! Evo i Lu lepo kaže da varijabilna kreće od trećeg meseca tako da oznaka I na njoj  po mom mišljenju,kao da je obična 3+, jer je za gustu hranu. Tako izgleda kad posmatram moje zamorčeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cuclice i flašice
12.4.2011 22:16:13   
Anoniman
Danas sam tražila Avent varalicu za bebu od 6-18m, i u apoteci su mi rekli da se to više ne proizvodi kao ni cucle br 4. Bez najave su samo prestali! user posted image
Sve što nađete su zalihe po apotekama - tako mi bar kažu.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here