|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cuclice i flašice
21.9.2011 12:12:31   
Anoniman
Ja ni u jednom momentu nisam razmišljala da uzmem staklene. user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Cuclice i flašice
21.9.2011 12:16:03   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja ni u jednom momentu nisam razmišljala da uzmem staklene. user posted image


Ni ja user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Cuclice i flašice
21.9.2011 12:19:57   
zzzoka
Ja imam jednu NuK staklenu i ne treba mi vise, prakticnije su mi plasticne. Sada sam presla na Avent, a hocu i da probam one sto Ana koristi jer mi i na Avent mleko super ide, a caj i voda opet brzo i puno cureuser posted image iako je cucla 0+
Taman sam pomislila da sam resila taj problem izbacivanjem Nuk-a kad ono opet se javlja.
Ana, kako vama caj i voda cure sa Dr. Brown's, ima li velike razlike u odnosu na mleko??

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Cuclice i flašice
21.9.2011 12:23:27   
Anoniman
Zoko, na svim flašicama voda i čaj cure brže od mleka, prosto su ređe.
Taj problem ćeš rešiti kada mleko budeš počela da daješ na veću cuclu, a voda ostane na manjoj. Ja sam vodu uvek davala na manju cuclu nego sve ostalo.

Alexx, ma ja to stakleno (imam par onih kutijica od kupovnih kašica) lupam kao luda, srče do kolena. user posted image

(odgovor članu zzzoka)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Cuclice i flašice
21.9.2011 12:26:41   
Didy
IZVORNA PORUKA: zzzoka

Ja imam jednu NuK staklenu i ne treba mi vise, prakticnije su mi plasticne. Sada sam presla na Avent, a hocu i da probam one sto Ana koristi jer mi i na Avent mleko super ide, a caj i voda opet brzo i puno cureuser posted image iako je cucla 0+
Taman sam pomislila da sam resila taj problem izbacivanjem Nuk-a kad ono opet se javlja.
Ana, kako vama caj i voda cure sa Dr. Brown's, ima li velike razlike u odnosu na mleko??


Zzoko, pošalji nama tu nukovu staklenu, ja sam jednu razbila posle par dana.user posted image
Nego, je l' ti se čini da na nukovu brže curi nego na avent? Ja vidim da se Sofija povremeno davi, a Stefan se nije davio na aventu.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Cuclice i flašice
22.9.2011 18:36:19   
zzzoka
Jeste, na Aventovu puno, puno sporije curi sto meni i odgovara. Kazem, jos kad bih nekako resila problem vode pevala bih.
Voda jos prebrzo curi pa se davi i curi joj sve sa strane.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Cuclice i flašice
22.9.2011 18:40:36   
Vika
Nema rešenja dok ne pređe na veći broj cucle a manju ostaviš za vodu, čaj i bistre sokove. Nije do cucle, već do gustine tečnosti

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Cuclice i flašice
22.9.2011 22:51:53   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: zzzoka

Ana, kako vama caj i voda cure sa Dr. Brown's, ima li velike razlike u odnosu na mleko??


Nema velike razlike, ne curi mnogo. Sa njima mi Marko pije vodu, na one Nuk nikako nije hteo. Em mnogo curi, em mu se voda ne dopada. Ali našla sam mu foru, uvek vodu malo ugrejem pa mu dam da pije i tako mu se sviđa. Valjda ga podseća na toplo mleko user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Cuclice i flašice
23.9.2011 11:24:51   
Nensi*
Nukove imaju velicine cucle i 3 velicine rupice,S,M i L. Vuku super odgovaraju i uopste ne cure,koristimo ih od prvog dana,dok je bio bas mali pio je iz S velicine i nije nigde curelo user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Cuclice i flašice
23.9.2011 22:47:32   
zzzoka
I mi imamo NUk S velicine i nama curi na sve strane. To zavisi i od bebe. Moja jako brzo vuce, a ne stigne da proguta. Te NUK dozvoljavaju da napuni puna usta doka sa Avent ne moze jer slabije curi.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Cuclice i flašice
24.9.2011 13:47:41   
Didy
I naša je 1s i ne vredi. Mislim da znam u čemu je štos. Ja imam malo svog mleka i Sofija mora baš momački da vuče da bi izvukla sve. Ona vuče, vuče, vuče, pa proguta. Verovatno onda tako i na cuclu krene da vuče kao kad sisa, pa se zagrcne jer na flašici mnogo brže curi.user posted image
Imam jednu aventovu jedinicu od Stefana pa ću baš probati da vidim kako se ona ponaša.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Cuclice i flašice
24.9.2011 13:59:09   
cani
Mi imamo TT flasice i ja jos uvek koristim one pocetne  cucle jer ga jos i dojim pa da ne skapira da je na flasicu lakse.I i dalje mi bas lepo sisa,mada voli i flasicu.A sto se flasica tice,odlicne su.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Cuclice i flašice
24.9.2011 14:06:22   
Didy
Cani, ja sam prvo dete dojila i dohranjivala od početka, pa do prvog rođendana. Kupovala sam mu redom veće cucle na flašicama, nikad nije zavoleo flašicu više nego sisanje, ma koliko na flašicu bilo lakše i brže. Ja mislim da oni tu toplinu i bliskost koju dobijaju tokom dojenja ne bi menjali ni za potoke mleka na flašicu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Cuclice i flašice
24.9.2011 22:46:00   
zzzoka
I ja se slazem. neke bebe ne razlikuju dojku i flasicu pa vuku uvek kao da sisaju i zbog toga se dave.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Cuclice i flašice
25.9.2011 10:04:48   
bubisarba
Drage zene, molim vas da mi kazete kada ste vi pocele da dajete cuclu svojim bebama? I od kada im ih uopste treba davati?

_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Cuclice i flašice
26.9.2011 14:57:55   
zzzoka
ja mojoj dajem od rvog dana

(odgovor članu bubisarba)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Cuclice i flašice
26.9.2011 15:49:28   
isidora88
ja sam jos u porodilistu pocela user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Cuclice i flašice
26.9.2011 15:54:59   
Didy

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam jos u porodilistu pocela user posted image


Isto.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Cuclice i flašice
26.9.2011 16:14:55   
bratzz
Moja nije htela cuclu tako da je nikad nismo koristili.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Cuclice i flašice
27.9.2011 20:56:58   
Malecka074
Ja sam pre neki dan dala. Malo vise od mesec dana je proslo.
I ne obozava je bas. Malo pocucla i ispljune.user posted image


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Cuclice i flašice
28.9.2011 9:10:03   
lajla
i Tei i Urosu jos od prvog danauser posted image Samo sto Uros i nije bas odusevljen i nece je bas uvek.Kupila sam neku flasicu u DM-u slicna je nukovim,Lakse mi pije vodu na nju nego na aventu.On ima tako mala usta na avent nemoze ni da stavi u ustauser posted image Inace varalicu sam morala da kupim cicovu naj manjuuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Cuclice i flašice
23.10.2011 17:42:45   
Verus
user posted image
siroke: 'wide neck'
Ove su idealne za majke koje i doje bebu: slicne su sirini bradavice, sa tim da se novorodjenoj bebi uzme cucla Level 1-najsporiji protok..

user posted image
uske

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Cuclice i flašice
23.10.2011 17:49:03   
pepeljuga
Dr Browns sada ima u Aksi, moja drugarica je uzela njih, a pre godinu i po dana ih nije bilo. Mi smo se odlucili za Avent, ja sam prezadovoljna jer kasnije pasu na sve moguce njihove flasice pa mogu da se kombinuju one sa piskom i sve ide na sve, super 

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.10.2011 17:50:03 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Cuclice i flašice
23.10.2011 18:06:27   
Ana RR
Ja imam ove wide neck i kunem se u njih user posted image Marko je sa njima naučio da uhvati bradavicu ali na žalost nismo uspeli sa dojenjem.

E kad sam već na ovoj temi, sa puna tri meseca bi trebalo da pređemo na nove cucle. Je l' to obavezno tako? Marko dosta bljucka i čini mi se da ako mu protok bude brži da će još više bljuckati.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Cuclice i flašice
23.10.2011 18:36:32   
Verus
Anci: moja Helena jos pije iz tommie tippie 2user posted image   I opet se nekad zagrcne, jednostavno ne pije halavo...ja mislim da mi je bila na Leve 1 Dr. Browns, pa 6 meseci...ako ne i duze. 

Meni su wide neck pomogle da ona nauci da obavije usne oko bradavice, umesto sto ih je uvek uvijala ka unutra i tako me povredjivala.  Odlicne su.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here