|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.7.2010 23:32:22   
Jocy
Hvala hocu. al se ne snalazim bas najbolje. Kako da "obelezim" teme koje pratim?user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.7.2010 23:35:43   
Suncicabg
Klikni na MOJA RINGERAJA, tu imas te teme mozes da podesis datelje u profilu.

(odgovor članu Jocy)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.7.2010 16:29:33   
Adionisa
Kakvo savetovaliste? To je divno ako funkcionise stvarno...Ali kao i sve u nasoj dragoj Srbiji pitanje je veliko....user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.7.2010 20:05:29   
Suncicabg
Pa izgleda da funkcionise, ja sam tek pocetnik. U domu zdravlja trazis uput za savetovaliste za sterilite u Narodnom frontu (ne znam da li ga ima jos negde) i tamo se samo pojavis od 8 ujutru. Ne zakazuje se user posted image

(odgovor članu Adionisa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.7.2010 21:08:00   
Maja_bg
Ja sam trazila uput kod ginekologa i on mi je savetovao da idem u Visegradsku ....ja sam stvarno bila zadovoljna... i kako su organizovani i kako sve to meni vizuelno izgleda ...nije traumaticno.....tamo kad otvoris karton ....dobijas uputstva sta trebas sve da radis ....
-briseve
-kolposkopiju ( ako se tako zove)
-hsg
-hormone
On ...sprermogram i spermokulturu...uzme uput u d. zdravlja i uradi u Visegradskoj jer samo te priznaju ...ali MM je bio odusevljen uslovima i kako su opremljeni stimulativnim materijalom ....da taj poso sto pre odradi. Zalio se da u privatnim laboratorijama pokazu mu gde je WC pa se preznoji dok da uzorak.
Otklanjaju jedno po jedno ... ja sam stvarno bila zadoboljna....a da zakazuje se telefonom ...tako da nije neka guzva koja je iritirajuca.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.8.2010 0:56:44   
Suncicabg
Majo da li si prirodno zatrudnela?

(odgovor članu Maja_bg)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.8.2010 12:34:11   
Maja_bg
prirodnim putem posle 1,5 dana...ali sam uradila vecinu analiza

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.8.2010 19:27:59   
Suncicabg
Bas mi je drago user posted image

(odgovor članu Maja_bg)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Savetovaliste za sterilitet
10.9.2010 22:42:46   
moonbaby
Verujte, kada sam ja prezivela HSG , svako ce, jer mi je tolerancija na bola jako niska, neka je navela da su je sestre drzale, ja nisam imala za koga i zasta da se prihvatim kada su mi ubrizgali kontrast. Nego sam se savijala na stolu. Radi se bez anestezije, samo ti pre toga daju inekciju za bolove  pre samog posutka....bilo je ja tako kratko ali posle pola sata sam isla kuci i to gradskim, ne boli nista posle, kao da nista nije bilo..

Procitala sam da doktori nece nista da kazu, same morate da istrazujete svoj problem(INERNET), ja kada idem kod doktora,  naoruzam sa pitanjima zapisem sve, i pitam u kratkim crtama.....i mnogu drugacije gledaju kako se ti postavis kao sto je vec receno u jednom od postova.....samo napred sve cemo mi to izgurati....

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.9.2010 22:42:52   
Suncicabg
Moonbaby a gde si ti radila hsg?

(odgovor članu moonbaby)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.9.2010 23:55:46   
Suncicabg
Bila sam danas da odradim briseve (ne stigoh jer se rade oko pola 2), pa samo da podelim sa vama da se placaju 3000 dinara user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Savetovaliste za sterilitet
26.10.2010 23:04:35   
milichica
I ja sam u savetovalistu NF, sto neko rece, postala inventar user posted image Vec dve godine dzodzim tamo i jos nista user posted image Osim toga sto me malo razvlace stvarno nemam drugih zamerki. Svi su jako ljubazni i profesionalni. Tamo sam radila laparoskopiju, dva puta, jednom zbog ciste na jajniku a drugi put zbog vanmatericne user posted image Pacijent sam Dr Mitrovic a o njoj sve najlepse. Tako da tri put ura za savetovaliste na celu sa sestrom Biljom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Savetovaliste za sterilitet
26.10.2010 23:06:09   
Suncicabg
Dobrodosla draga user posted image
I ja sam tamo inventar ali sada zbog priprema za vto.
Pridruzi nam se i na ostalim temama

(odgovor članu milichica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Savetovaliste za sterilitet
1.11.2010 19:47:07   
jance
jel znate, ima li takvog savetovalista negde u NS?
na netu nisam nasla....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Savetovaliste za sterilitet
7.11.2010 18:51:22   
Suncicabg
Ne znam...user posted image Gde su nam Novosadjanke?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.11.2010 16:15:00   
Anna13
Pozdrav svima user posted image
Dobila sam uput da u GAK Narodni front uradim briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureplazmu pa me interesuje da li se to zakazuje ili kako vec ide procedura.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.11.2010 12:56:17   
Suncicabg
Ne zakazuje se user posted image Brisevi se rade od 12h svaki radni dan. Mislim da se bris na hlamidiju placa 3000 dinara, ostalo se ne placa. 

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.11.2010 19:01:08   
Anna13
Super, hvala ti, idem sledece nedelje da zavrsim to onda user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.11.2010 20:18:42   
Suncicabg
Javi nam rezultate user posted image

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.11.2010 22:05:23   
Anna13
Hocu, naravno. Nisam u zivotu isla ovoliko po lekarima koliko u poslednjie dve-tri nedelje user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.11.2010 20:26:06   
Suncicabg
Ja nisam isla ni na sistematske koliko ne volim lekare, ali sada kad je cilj user posted image  nista mi nije tesko user posted image

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.11.2010 20:57:58   
Anna13
Zato nas je sad sacekalo da nadoknadimo sve user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Savetovaliste za sterilitet
24.11.2010 23:16:34   
ica82
IZVORNA PORUKA: Anna13

Pozdrav svima user posted image
Dobila sam uput da u GAK Narodni front uradim briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureplazmu pa me interesuje da li se to zakazuje ili kako vec ide procedura.



Ja sam briseve radila na institutu Batut, tamo se ne plaća (ali se zakazuje), a hsg sam radila u frontu, dakle priznaju i druge rezultate, ne moras kod njih raditi

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Savetovaliste za sterilitet
24.11.2010 23:25:32   
Anna13
Ali onda bih morala po novi uput jel tako? Posto mi ovaj glasi na Narodni front

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Savetovaliste za sterilitet
25.11.2010 18:32:38   
jekiki
Posto sam ja danas bila u frontu i radila te briseve evo ti informacije iz prve ruke:ne placaju se vise ti brisevi,ne zakazuje se.Ides na medju sprat, naucno odejlenje,rade briseve od 8-12,poneses uput(na kome mora da bude ispisano tacno koji brisevi se rade) i knjizicu.

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here