|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 15:21:37   
Anoniman
slazem se.,
ja nisam do sada dojila napolju jer uvek ponesem svoje mleko u flasici.
nikad tei nisam dala vestacko mleko .

ni ja ne volim dojenje napolju (nisam stidljiva nego...ne znam)
ali kad dodje situacija da moram, ima da dignem majicu bez problema..
dete mora da jede.


(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 15:22:54   
eni26
Ja sam se zadevetila kad sam videla bebu od 40 dana koja je putovala sa roditeljima od Pariza do Bosne !!!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 15:29:33   
Nana*
Super tema user posted image

Mene je bas to zanimalo.. Posto ako sve prodje kako treba bebac bi stigao krajem januara a ja bi rado za Durdjevdan dole. Znaci imalo bi malo jace od 3 meseca... A put je nekih 1200 km. Moja zaova je putovala taj put sa bebicom od 5 meseci i isto su malo cesce pauze pravili. Sve proslo savrseno..

Ja jedino imam jos i opciju avionom, moja sestra je letela Berlin - Bg( to je nekih sat i 15 min leta )sa malom bebicom ali ne znam koliko je tacno bila stara mozda isto tu negde 3, 4 meseca mozda i manja...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 15:33:54   
izabella7
IZVORNA PORUKA: OTI

slazem se.,
ja nisam do sada dojila napolju jer uvek ponesem svoje mleko u flasici.
nikad tei nisam dala vestacko mleko .

ni ja ne volim dojenje napolju (nisam stidljiva nego...ne znam)
ali kad dodje situacija da moram, ima da dignem majicu bez problema..
dete mora da jede.




Znam da na aerodromima ima mjesto za presvlacenje,ali nema kutka za dojenje/hranjenje (a toliko beba putuje) user posted image
Ma nahranicu ga vec nekako.Ni ja mu nikad nisam davala nista sem mog mlijeka,al ovaj put nosim cisto za ne daj boze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 15:37:12   
izabella7
IZVORNA PORUKA: Nana*

Ja jedino imam jos i opciju avionom, moja sestra je letela Berlin - Bg( to je nekih sat i 15 min leta )sa malom bebicom ali ne znam koliko je tacno bila stara mozda isto tu negde 3, 4 meseca mozda i manja...


I ja imam slicnu situaciju.I kako je prosla?

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 22:46:47   
Anoniman
Izabella, videla sam da su sve mame dojile bebe pri poletanju i sletanju aviona. Valjda zbog pritiska u ušima. 

(odgovor članu izabella7)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
17.6.2010 23:44:09   
lanajelena
Lana:prvi put sa mesec dana (320km) stajali usput u SD
Dusan :trebali juce na istu relaciju ali smo odlozili mozda sledece nedelje

kako li cu ja stati pozadi sa dva as a nesmem bebca ostaviti bez nadzora pozadi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
18.6.2010 17:16:32   
izabella7
IZVORNA PORUKA: Tashke

Izabella, videla sam da su sve mame dojile bebe pri poletanju i sletanju aviona. Valjda zbog pritiska u ušima. 


I ja cu! jeste zbog pritiska,to me je danas i dr savjetovala.Samo mnooogo smo smotani u sjedecem polozaju

Jao mame koliko je sve drugacije,pakujem se zadnjih sedam dana,to su silni spiskovi,full baby oprema,mojih stvari nigdje,odjeca,sminka sve na minimumu,super super user posted image . Frka me od svega al iskreno jedva cekam,prvo putovanje sa bebom jeeeee user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
19.6.2010 0:07:56   
jacikaci
Izabella, biće ok! user posted image
A ja se pitam kako bismo mi prosli...user posted image  Hoće mm da idemo na more u septembru,ali ja nisam za to,beba će tad imati punih 5 mes, pa mi se nekako ne ide s tako malom bebom koja je pritom i sisar user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ! Sa Vuletom smo isli kad mu je bilo 15 meseci na more u C.Goru, izdrzao je put bolje od nasuser posted image ,ali ovo mi se čini rano. Naravno,idemo kolima,ali ja mislim da ćemo ipak sačekati jun/jul naredne godine,tada će da bude ono pravo user posted image .

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 20:55:03   
Anck Su Nmaun
Mi planiramo  krajem jula na Taru , kolima..znaci oko 6-7 sati putovanja, ona inace bas voli da se vozi , ali ce imati samo 2,5 meseca... nekako me strah, al neznam tacno od cega! Imate li kakav savet!

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 21:23:48   
Dora
Nema sta da te strah. Stavis bebu u auto sediste i videces spavace ceo put! Ali obavezno koristi sediste! Najsigurnije je i najbolje za bebu. Pripazi da u autu ne bude jako vruce i da beba ne bude na suncu. Mozes joj i malo vode ponuditi ako bude vrucina. Mi cemo za mesec dana u Cg autom,jedva cekam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 21:33:05   
anajid
Anck mi smo sa svojom bebom putovali kada je imao tacno 2,5 meseci,duzina voznje 5 sati,sve je bilo OK!Nema sta da se brines,ja sam podojila i ostatak puta je spavao!Proslo u najboljem redu!Naravno bitno je da pije tecnosti,barem sam ja tako!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 22:07:01   
Nena81
Anck i ja sam sina vodila na put od 250km,ili 4h voznje kada je imao mesec dana. Nije se oglasio u autosedistu,pelenu stavila preko prozora jer je sunce probijalo kroz onu mrezicu sto stoji kao zastita od sunca, jednom napravili pauzu da siki,podrignuo i nastavili dalje.
Moj savet je da krenete pred spavanje bebino, kada je sita presvucena i taman ce bar veci deo prespavati.Ponesi omiljenu igracku i jednu novu koja ce da drzi paznju i bez nervoze.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 22:13:50   
Anck Su Nmaun
Tnxx  nadam se dace biti sve ok, naravno da cemo je staviti u As pa nesmem drugacije!
A bas voli voznju i odmah uvek zaspe tako da tu ne bi trebalo biti problema.

Zna li neko treba li sta za bebu od dokumenata kad se ide preko bosne????

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 22:17:37   
Nena81
E to vec ne znam sorry
stopreko bosne tj sa koje strane dolazite user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 22:21:18   
Anck Su Nmaun
Pa idemo na Taru ( na samoj je granici) pa nam je blize mnogo tuda, iz NS-a

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 22:37:01   
marince1
Mi cemo avgusta na more,nekih 1000 kilometra,kolima.
On ce tad imati 10 meseci.Nisam preterano zabrinuta,mislim da ce sve biti ok user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
4.7.2010 22:40:39   
Nena81
maki samo ponesi neke nove igracke i kad stignete opet ih sakri, pa u povratku ista fora
ima da bude miran ko bubica proverenouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 7:28:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun



Zna li neko treba li sta za bebu od dokumenata kad se ide preko bosne????


Pre dve godine je bila dovoljna zdravstvena knjižica, sada ne znam. Nisam puno pomogla.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 13:59:35   
liliana
Treba izvod iz matične knjige rodjenih i ovlašćenje od roditelja, ukoliko ne putuje dete sa roditeljima, a ukoliko putuje samo sa jednim roditeljem-treba ovlašćenje od strane drugog roditelja. Mora biti overeno u sudu ili nadležnoj opštini. Nadam se da sam pomogla.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 14:00:59   
Anck Su Nmaun
Ako idu oba roditelja  onda samo izvod??

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 14:01:31   
liliana
Da

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 14:03:40   
buhla
ja sad prelazila granicu sr-bih (a danas nazad) imali smo pasos i nista vise nam nisu trazili, mada sam ja ponela ovlascenje od mm da smem da prenesem dete preko granice i izvod.



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 14:24:46   
izabella7
 
Samo da prijavim da smo super prosli na putu i u odlasku i u povratku.Dva sata autom,pa muvanje na aerodromu,pa avion pa opet auto,drndanje skoro cijeli dan i sve bilo ok.U autu spavao,na aerodromu sikili,u avionu se igrao,na onu promjenu pritiska prilikom polijetanja i slijetanja apsolutno nije reagovao.user posted image  U autu u AS u avionu malo na meni malo u AS...Ja sam se smorila sto je,je,vracala sam se sama al bitno je da je on super podnio

Ulaz u Hrvatsku pasos,ulaz u BiH pasos

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada prvi put na duži put sa detetom?
5.7.2010 14:28:30   
New Mom
Kako ide sa mestom u avionu? Negde sam čitala da do druge godine bebe sede u krilu roditelja privezane pojasom za roditeljski pojas.
U decembru ćemo u Švajcarsku, avionom (stari tada 7 meseci), pa ja već krenula da skupljam informacije. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here