|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
18.10.2010 11:55:59   
Crvenkapa85
nisam cula za slucaj da zatrudnis pa nestane mleko al sam cula da kad zena doji i zatrudni beba odbija da sisa!!!!

(odgovor članu kerber)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li sam trudna?
18.10.2010 12:02:45   
Jeca*
trudna žena ne sme da doji. To je ono što ja znam. Zbog hormona, zbog svega..pisale smo vec o tome, cini mi se

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li sam trudna?
18.10.2010 12:03:46   
Jeca*
uporedno dojenje i trudnoca <-- klik

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li sam trudna?
18.10.2010 12:49:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

trudna žena ne sme da doji. To je ono što ja znam. Zbog hormona, zbog svega..pisale smo vec o tome, cini mi se


Ne sme da doji jer dojenje izaziva kontrakcije materice i može doći do pobačaja.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li sam trudna?
18.10.2010 12:52:38   
kerber
to sam i ja cula ali me zanima posto mi nestalo mleko i ostale moguce simptome?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li sam trudna?
18.10.2010 12:57:28   
Anoniman
Nisam čula da mleko nestane zbog trudnoće. Uradi test.

(odgovor članu kerber)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 7:59:09   
tijatija
Ja sam drugi put ostala trudna kad mi je mala imala 4 meseca, nisam je dojila do tada ali sam cula ako ti dete odbija da doji sumnja se na trudnocu, znam par primera zena koje su dojile a u medjuvremenu su odtale trudne ( i ako se prica da je to mala verovatnoca dok dojis da zatrudnis) da su im deca odbijale siku

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 9:07:01   
magnetic

IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja sam drugi put ostala trudna kad mi je mala imala 4 meseca, nisam je dojila do tada ali sam cula ako ti dete odbija da doji sumnja se na trudnocu, znam par primera zena koje su dojile a u medjuvremenu su odtale trudne ( i ako se prica da je to mala verovatnoca dok dojis da zatrudnis) da su im deca odbijale siku
To je jedna od zabluda zbog koje zene i ostanu trudne dok jos imaju malu bebu i ne planiraju drugu.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 10:08:03   
kerber
znaci ipak postoji mogucnost sad bas razmisljam meni se bilo smanjila kolicina mleka al opet odbijala siku ma kolko god da je gladna bila

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 10:22:26   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

trudna žena ne sme da doji. To je ono što ja znam. Zbog hormona, zbog svega..pisale smo vec o tome, cini mi se


Ne sme da doji jer dojenje izaziva kontrakcije materice i može doći do pobačaja.



Ako se kontrakcije dešavaju, naravno da je preporuka da se prestane, ali ne mora da znači. Evo koristan link KLIK. Tu su pisale žene koje su nastavile da doje iako su ostale trudne.
Da se razumemo, ne zagovaram ja da se obavezno doji ako se zatrudni, već sam slučajno naletela na ovu temu, pa da podelim sa vama user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 10:33:55   
kerber
sad mleka imam bas malkice nije skroz nestalo al mala odbija da sisa znam da je suldo al promenio se i ukus mleka nije sladkast vec pomalo kiselast inace impamil naj slicniji majcinom mleku

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 10:51:30   
Anoniman
Moja drugarica je dojila deo druge trudnoće. Prestala je tek kada joj je ginekolog to naložio. Dete nije odbijalo sisu, i nije joj nestajalo mleka. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li sam trudna?
19.10.2010 10:53:16   
kerber
pa videcemo za koji dan vec mi 8 dana kasni pa cu za koji dan kupiti tes da vidimo 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li sam trudna?
1.11.2010 19:37:08   
nada80
Drage,ja sam imala m prosli mesec i trajala mi je jedva 3 dana.Nakon toga,bukvalno kako je prestala, vec skoro dve nedelje imam simptome kao da cu opet dobiti, a kako ustanem iz kreveta ili sa stolice ledja me ubijaju,jajnici znaju da zabole,cak me je jednu noc i probudio bol.Da li to mozda moze da naci trudnocu? Jako bih volela...user posted image

(odgovor članu kerber)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li sam trudna?
1.11.2010 19:56:06   
Malecka074
Hm...pa mogla bi da bude i trudnoća. Jesi li radila test? Mislim da je najbolje da uradis test, ako vec nisi?! 

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu nada80)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li sam trudna?
1.11.2010 20:00:27   
nada80
Pa nisam,nekako me strah,vec me ova zena sigurno upamtila u apoteci,pomislice, da nisam normalna.Uradicu ga sigurno u toku nedelje,pa javljam.user posted image

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li sam trudna?
1.11.2010 20:07:49   
Anoniman
ko je zeni u apoteci dao pravo da misli bilo sta o tebi? njeno je da ti proda proizvod, a tvoje pravo je da kupis koliko ti hoces!

(odgovor članu nada80)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li sam trudna?
1.11.2010 20:08:18   
Anoniman
uostalom, ne znam gde zivis, ali sigurno ima vise od jedne apoteke user posted image

(odgovor članu nada80)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li sam trudna?
1.11.2010 20:17:09   
nada80
U pravu si,nego ja uvek izadjem iz stana i udjem u apoteku koja mi je najbliza.Sva sam zbunjena
user posted image
Sutra kupujem u drugoj,pa vam se javljam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li sam trudna?
7.4.2011 20:01:03   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

imala sam prvi spolni odnos s deckom 16.3 a zadnju menstruaciju 6.3.
koristili smo kondom i sve je okej bilo. dan kasnije mi je pojavilo jako krvarenje te se nastavilo sljedecih 5 dana. Zanima me dali je to bila menstruacija ili posljedica prvog sexa ali se jako bojim da nisam trudna.
jos nisam dobila ovu menstruaciju.
pomoziteee :S


IZVORNA PORUKA: Olga RR

najbolje ce biti da uradis test za trudnocu i da odes kod dr jer krvarenje posle odnosa koje traje pet dana ne treba da se desava





IZVORNA PORUKA: Anoniman

neka mi netko sto prije odgovoriii :O


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Olga ti je odgovorila, uradi test na trudnoću a svakako poset_i i lekara zbog tog krvarenja.


IZVORNA PORUKA: jance

to ti najbolje moze samo lekar odgovoriti, ali mislim da ako ste koristili kondom za vreme celog odnosa, verovatnoca da si trudna je izuzetno mala...
koliko obilno je bilo krvarenje posle odnosa? menstruacija obilno ili u pocetku jako obilno a posle slabo?


IZVORNA PORUKA: nikkica

prvo obilno a posle slabije. 


IZVORNA PORUKA: jance

jel ti to bio prvi odnos u zivotu? mislim da si pre toga bila nevina?


IZVORNA PORUKA: Olga RR

najbolje je da odes da te dr pregleda , pogotovo sad kad si seksualno aktivna odlazak kod ginekologa svakih sest meseci treba da ti postane praksa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

daa, je. 



< Poruku je uredio Ana RR -- 7.4.2011 20:02:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nada80)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li sam trudna?
7.4.2011 21:42:43   
tatjan@
Ka d sam ja izgubila nevinost krvarila sam skoro nedelju dana. To se desava devojkama koje imaju 'jaci' himen i vise prokrvljen. Obicno je tim devojkama ovaj prvi odnos i prilicno bolan, mada ne mora da naci (meni je bio). A sanse da je trudna su skoro nikakve i bravo za kondom user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li sam trudna?
7.4.2011 21:47:45   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Anoniman

imala sam prvi spolni odnos s deckom 16.3 a zadnju menstruaciju 6.3.
koristili smo kondom i sve je okej bilo. dan kasnije mi je pojavilo jako krvarenje te se nastavilo sljedecih 5 dana. Zanima me dali je to bila menstruacija ili posljedica prvog sexa ali se jako bojim da nisam trudna.
jos nisam dobila ovu menstruaciju.
pomoziteee :S



godina 2010 - zadnja menstruacija 4. marta, sumnjiv odnos 15. marta - beba 12 decembra... saznala sam da sam trudna 1. aprila - idi kupi test ili kod lekara pa ces znati

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li sam trudna?
5.5.2011 14:39:05   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: vanci

dobila sam menstruaciju 22 dan.braonkaste je boje,trajala je 6 dana i jako malo je islo.boli me donji stomak,i uvece imam blage mucnine da li to moze da bude posledica neke upale ili je trudnoca u pitanju? plasim se da uradim test,i da idem kod lekara. daj te mi neki savet... Vanci


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Vanci dobrodošla na RR

Menstruacija je normalna ukoliko nije u rasponu kraćem od 21 dan. Sve duže od toga ne bi trebalo da zabrinjava, a moguće je da si imala neku prehladu, ili npr. neku veću fizičku aktivnost pa da si zato ranije dobila. Trudnoća - ne verujem, ali proveri, uradi test ili betu.

Bitno je da pratiš, kada ćeš dobiti sledeći mesec, ako ti se ustali ciklus kao ranije, ne treba da brineš.


IZVORNA PORUKA: n i n a

Stres, prehlada, nekad i promena prebivališta (kad otputuješ negde, pa se promeni klima), meni je sve to znalo da "šeta" menstruaciju



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li sam trudna?
5.5.2011 21:55:21   
tatjan@
Vanci ima dobre simptome za trudnocu.. Cim sumnjas na to znaci da si i imala neki nedovoljno zasticen odnos ili? Spotting braonkaste boje 22 dc koji traje par dana moze znaciti i implantaciju, bolje ti ipak uradi test. Izvini sto pitam, ali da li zelis bebu ili ne?user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li sam trudna?
7.5.2011 19:12:52   
vanci
Ja zelim bebu,al nesto me neceuser posted image .Kazu da psiha jako utice na to.Jutros sam radila test i negativan je,al popodne mi je opet curkalo braonkasto.Kad bude stalo icicu kod lekara.

_____________________________

vanci

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here