|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
26.11.2019 19:31:02   
mama ivane
Nisam trudna, imam troje dece , razmisljali smo ja i mm da dobijemo jos jednu bebicu za 2-3godine😊 dok nam bebac jos malo poraste, zelimo da imamo veliku porodicu❤ 



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: : Da li sam trudna?
27.11.2019 0:11:46   
MamaNecaVo
Najmanji problem je proveriti betu,najpouzdanije apropo pitanja korisnice.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 14:33:55   
Alexx97
Zene, u velikoj sam dilemi. Partner i ja radimo na bebi. Neke 2 nedelje sam koristila folnu kiselinu. Par dana nakon sto sam pocela da je koristim pocela sam naglo da menjam raspolozenja, par puta dnevno mi se javljaju bolovi u donjem delu stomaka, karlici ili jajniku, imam pojacanu zelju za hranom, cak sam se
i ugojila. Redovno imam mucnine, ali samo mi je muka, ne mogu da povratim. Konstantno sam umorna, iscrpljena i bas mi se dosta spava. Prosle nedelje sam uradila Beta HCG i bio je negativan. Medjutim, prekjuce 11.07 sam trebala da dobijem, imam onu aplikaciju menstrualni kalendar i uvek dobijem dan dva pre tog datuma, ali sada nema nista. Ni traga da cu dobiti,uopste mi se krvarenje ne pojavljuje.ne znam da li da ponovim betu ili za dva dana ako ne dobijem da uradim kucni test na trudnocu?!


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 14:42:18   
Milena18
S obzirom da ti menstruacija već kasni, verujem da bi i kućni test sa prvim jutarnjim urinom pokazao trudnoću.

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 14:49:04   
Alexx97
Znaci hoces reci da je 100% trudnoca? I ja isto mislim...samo mi nike jasno zasto je Beta HCG bio negativan...


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 14:54:21   
Milena18
Ne, to ne mogu da tvrdim, ali hoću da kažem da ako jeste trudnoća, da bi i kućni test pokazao user posted image Naravno, ako su ti ciklusi redovni. Nisam baš pohvatala datume, ali mislim da si betu možda uradila previše rano, moguće je da još nije bilo došlo do implantacije (ako si trudna).

< Poruku je uredio Milena18 -- 13.7.2020 14:55:52 >

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 14:54:56   
mama Jo
Najbolje bi bilo test da uradis. Sve ostalo je nagadjenje.
Drzimo fige da budi dve crtice. Javi se ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 14:55:47   
emicaa
Alex mozes sutra ujutru odraditi test sa prvim urinom,vidjeces onda 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 15:00:00   
Alexx97
Hvala Vam drage moje...mnogo ste mi pomogle...nadam se najboljem...javljam vam se kroz dan dva...drzite mi figee🤗🤗🤗


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 15:03:52   
emicaa
Obraduj nas lijepim vijestima 🙂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 17:25:43   
physio70
Moze biti i da je beta suvise rano uradjena.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 17:47:44   
Maraj
Alex rano si uradila betu. A simptomi, oni pravi se javljaju tek kada izostane ciklus. Svi ti simptomi pre izostanka ciklusa su simptomi koje mi podsvesno reflektujemo od silne zelje za user posted image
Uradi test ujutru, ili ponovi betu, pa da se radujemo user posted image

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 18:10:50   
jabudic
Ja tu betu nikad u zivotu nisam radila. Prvi dan izostanka M ili na dan ocekivane M uradim test i niksd me nije prevario.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 18:21:54   
physio70
Jeste nesvakidasnje raditi betu pre kucnog testa.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 18:41:26   
Alexx97
Trenutno imam bolove kao da sam dobila a i jajnik desni me bas boli, ali idalje nisam dobila...hvala ti na lepim zeljama...javljam sve ubrzoo 🤗


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 20:20:04   
emicaa


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja tu betu nikad u zivotu nisam radila. Prvi dan izostanka M ili na dan ocekivane M uradim test i niksd me nije prevario.


Isto,ovde sam prvi put i cula za Betu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 21:56:37   
flamingos
Alexx držim fige.Srećno,pa nam javi da se zajedno radujemo.♥️


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: : Da li sam trudna?
13.7.2020 22:00:26   
mama Jo
Takodje, nisam betu nikada radila, ni ne razumem se ☺️
Samo test kad mi je vec 2-3 dana kasnilo i odmah pokaze.
Drugi put sam bila nestrpljiva i nisam cak ni sa prvim jutarnjim urinom vec odmah cim sam ga kupila user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:30:54   
Alexx97


IZVORNA PORUKA: Maraj

Alex rano si uradila betu. A simptomi, oni pravi se javljaju tek kada izostane ciklus. Svi ti simptomi pre izostanka ciklusa su simptomi koje mi podsvesno reflektujemo od silne zelje za user posted image
Uradi test ujutru, ili ponovi betu, pa da se radujemo user posted image



Zenee, uradila sam test. Dve crte, ali je druga bleda, nije jaka kao prva. Jel to znaci trudnoca? 🤗🤗🤗🤗🤗

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:40:05   
Milena18
Alexx, ako su dve crtice, onda jeste trudnoća, čak i ako je druga crtica bleda user posted image Možeš da postaviš sliku testa ovde ako želiš.

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:41:03   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Milena18

Alexx, ako su dve crtice, onda jeste trudnoća, čak i ako je druga crtica bleda user posted image Možeš da postaviš sliku testa ovde ako želiš.



Upravo tako.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:47:02   
physio70
Alex to znaci da si trudna samo ti je rana trudnoca.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:50:34   
Mirko Svirko
Jos jedna trudnica...I mojoj sestri je bila bledunjava crticaa.. a juce se porodila 🙌🙌🙌

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:52:51   
physio70
Alex sad mozes u temu za ringerajine trudnice.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 10:55:23   
Mirko Svirko
Alexx,srecno preseljenje u novu temu. 

I u novo poglavlje zivota koje je divno 💖

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here