|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:17:02   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Alexx97

Zenee, uradila sam test. Dve crte, ali je druga bleda, nije jaka kao prva. Jel to znaci trudnoca? 🤗🤗🤗🤗🤗


Sa srećom! Pridruzi nam se u temi za trudnice da se zajedno druzimo! 

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:32:35   
Alexx97


user posted image
Evoo testa...Hvala vam drage moje od srcaa...🤗🤗🤗🤗🤗

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:35:10   
mama Jo
Alexx jest' da je bleda ali tu je. Sjajno user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:35:54   
Alexx97


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Alexx jest'' da je bleda ali tu je. Sjajno user posted image user posted image



Mojoj sreci nema krajaaa 🤗🤗🤗😇😇😇

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:36:22   
Milena18
Alexx, vidi se lepo crtica iako je bleda. Čestitam user posted image

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:38:24   
mama Jo
Verujem draga, i treba tako ☺️
Zelim ti laganu trudnocu i da uzivas u svakom danu. Ovde ima i tema za trudnice posebno, mozes sa drugim trudnicama da caskas, imaju i paketi za trudnice, divni paketi. Gomila drugih tema, ako nadjes vremena cekamo te ovde ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Alexx97)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 11:57:52   
emicaa
Alexx tu je crtica 🤗 Cestitam,zelim ti laku trudnocu.

Sad se mozes pridruziti klubu nasih trudnica 🙂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 12:25:15   
bebilule
Uvijek se obradujem kada neko dobije pozitivan test. Divno Alex, od srca ti zelim lijepu i mirnu trudnoću. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 12:34:56   
flamingos
Divnoooo!Čestitam od❤


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 12:36:58   
Mirko Svirko
Predivna predivna vest 👏👏👏

Cestitam od srca. Da ti trudnoca bude laka i lepa.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: : Da li sam trudna?
14.7.2020 12:37:43   
nata11
Cestitam 👏👏👏



_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Da li sam trudna?
3.3.2021 11:02:12   
jecapereca81
mene je sve vreme bolela materica kao da cu da dobijem, i tako cekajuci mentruaciju, dobih pozitivan test :)

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Da li sam trudna?
4.3.2021 22:16:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: jecapereca81

mene je sve vreme bolela materica kao da cu da dobijem, i tako cekajuci mentruaciju, dobih pozitivan test :)
DivnoŽelim ti laku trudnoću i svako dobro.Čuvaj se.❤


(odgovor članu jecapereca81)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 0:16:14   
Aki8
Zdravooooo buduce mamicee, pojma nemam kako se ovo koristi pa sam nekako ubacila ovde🤦🏻‍♀️ Htela sam da vas pitam da li znate mozda sta mi se desava. Ovako, radila sam HSG 13.02 u februaru sad, onda nakon neki 5-6 dana imala rizicne odnose, jer su mi jajovodi skroz prohodni i nema problema sto se tog tice. I nije bio problem da imam odnose. Inace ciklusi su mi na 28 dana, nekad dan-dva pre. Inace sada meni kasni skoro 10 dana. Radila testove negativni. Medjutim ja imam sve moguce simptome😂 ili ja to umisljam. Grceve u stomaku, bol u ledjima nisko vec od ovulacije, proliv?? Nadute grudite ali nisu puno bolne, izrazene vene. Sve pa i negativan test!🤦🏻‍♀️ Molim vas pomoziteee

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 0:18:01   
Aki8
Da naglasim da sam pre intervencije radila sve briseve vag.cerv. Hlam. Ureopl. Mikopl. Kr.slika sedimnetacija, pregled interniste sve

(odgovor članu Aki8)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 0:32:27   
Aki8


IZVORNA PORUKA: jecapereca81

mene je sve vreme bolela materica kao da cu da dobijem, i tako cekajuci mentruaciju, dobih pozitivan test :)
cestitaaaaammmmm!!!!

Zdravooooo buduce mamicee, pojma nemam kako se ovo koristi pa sam nekako ubacila ovde🤦🏻‍♀️ Htela sam da vas pitam da li znate mozda sta mi se desava. Ovako, radila sam HSG 13.02 u februaru sad, onda nakon neki 5-6 dana imala rizicne odnose, jer su mi jajovodi skroz prohodni i nema problema sto se tog tice. I nije bio problem da imam odnose. Inace ciklusi su mi na 28 dana, nekad dan-dva pre. Inace sada meni kasni skoro 10 dana. Radila testove negativni. Medjutim ja imam sve moguce simptome😂 ili ja to umisljam. Grceve u stomaku, bol u ledjima nisko vec od ovulacije, proliv?? Nadute grudite ali nisu puno bolne, izrazene vene. Sve pa i negativan test!🤦🏻‍♀️ Molim vas pomoziteee

(odgovor članu jecapereca81)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 8:25:36   
emicaa
Aki odradi betu i bices sigurna dal je trudnoca ili ne



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Aki8)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 18:27:16   
Aki8


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Aki odradi betu i bices sigurna dal je trudnoca ili ne




Radila danas Beta <1 😏

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 18:29:46   
Aki8


IZVORNA PORUKA: Aki8



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Aki odradi betu i bices sigurna dal je trudnoca ili ne




Radila danas Beta <1 😏


Danas bila i na UZ, doktorka kaze da sacekam jos 10 dana ako ne dobijem da mi da terapiju da stimulise menstruaciju. Kaze da se u materici trenutno nista ne vidi, i da iako su testovi negativni moze biti da je doslo do zaceca ali da je jos uvek rano i malo i da se ne vidi... 😏😏😏 znam hvatam se za slmakuu, ali da li je ijedna imala slicno iskustvo? Mene ledja ubise, trticna kost ili kako se vec kaze, povremena bolove u stomaku, grudi od pazuha, proliv... 

(odgovor članu Aki8)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 18:45:22   
Maslacak15
Od rizicnog odnosa pre 20. februara nije moguce da si trudna. Taj scenario je moguc samo ako je ovulacija iz nekog razloga bila pre 10 dana pa je doslo do oplodnje ali nije proslo dovoljno vremena da se embrion usadi ( obicno se usadjuje oko 10-11- dana fertilizacije) pa da test detektuje. Maksimalna duzina prezivljavanja spermatozoida u telu je oko 5 dana. Znaci neki odnos oko 1. marta ili kasnije bi teoretski mogao da dovede do trudnoce u tom scenariju gde je beta i dalje negativna.
Mozes da uradis progesteron da vidis kolika je vrednost tj da li je ovulacije uopste bilo. Ako je progesteron manji od 5 ja bih onda isla na izazivanje ciklusa.


(odgovor članu Aki8)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Da li sam trudna?
15.3.2021 18:47:51   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Aki8



IZVORNA PORUKA: Aki8



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Aki odradi betu i bices sigurna dal je trudnoca ili ne




Radila danas Beta <1 😏


Danas bila i na UZ, doktorka kaze da sacekam jos 10 dana ako ne dobijem da mi da terapiju da stimulise menstruaciju. Kaze da se u materici trenutno nista ne vidi, i da iako su testovi negativni moze biti da je doslo do zaceca ali da je jos uvek rano i malo i da se ne vidi... 😏😏😏 znam hvatam se za slmakuu, ali da li je ijedna imala slicno iskustvo? Mene ledja ubise, trticna kost ili kako se vec kaze, povremena bolove u stomaku, grudi od pazuha, proliv... 



Sve je to normalno pred ciklus. Verovatno ti kasni

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Aki8)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Da li sam trudna?
24.9.2021 8:57:17   
korisnik789789
Nova sam ovde ne znam kako ovo bas funkcionise, ali da predjem na temu..  Poslednji put sam imala menstruaciju 17.08.2021. a ne zasticen odnos sam imala 20.09.2021. (tacnije nije bilo ulazenja penisa u vaginu vec samo trljanje penisa od vulvu gde je moj partner svrsio ali otislo je po njegovom stomaku i po vuvli oko ulaza u vaginu) na taj dan mi je menstruacija vec kasnila trebala je da se pojavi 15-18.09.2021. Uglavnom popila sam pilulu nakon 23 sata odnosa(21.09.2021.) i nakon sat vremena pojavio se bol u donjem delu stomaka i ne redovna krv, prosla su 2 dana od kako sam popila pilulu i jos uvek imam tu ne redovnu krv. Meni menstruacija kasni i inace (to mi je normalno, uglavnom dobijem nakon 30ak dana) ali kontam da mi je se poremetio ciklus sad zbog pilule. Brine me,posto kao sto sam rekla da sam imala odnos na dan kad mi je kasnilo, popila sam i pilulu na dan kad mi je kasnilo(i da napomenem pre tog odnosa imala sam zasticen odnos 13.09.2021) a na jednom sajtu sam procitala da se pilula ne sme popiti ukoliko menstruacija kasni. Da napomenem menstruaciju jos nisam dobila. To me jako brine, hoce li pilula delovati? Da li pistoji mogucnost da sam ipak ostala trudna, mozda i panicim.. Nadam se da ste razumeli sve sto sam rekla, hvala na odgovoru u napred. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Da li sam trudna?
24.9.2021 9:02:56   
Dragica Draga
Cao.
Ne znam tacno kako funkcionise pilula, javice se vec neko je pio.
Ja sam samo htela da ti kazem da ti sigurno ne mozes ostati trudna sa takvim odnosom kako si ti objasnila.
Ako ti je taj odnos 13.bio nezasticen i pravi odnos, pre on moze biti rizican za trudnocu, a ako vec kazes da je bilo zasticeno, onda ok.
Verovatnije je da ti se sad poremetilo sve zbog pilule.
Je l' imas svog ginekologa?
Mozda bi najbolje bilo da odes, pa taman i da se konsultujes oko kontracepcije za dalje. Ako ne zelis jos uvek da ostanes trudna, moj najiskreniji savet ti je da uzimas neku sigurnunkontracepciju ti.

(odgovor članu korisnik789789)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: : Da li sam trudna?
28.9.2021 23:09:23   
Anoniman
I ja sam se tek učlanila i ne znam ni kako funkcioniše. 😂 imala sam nezaštićen odnos na dan same ovulacije 23.09.2021 i takođe narednog dana. Od tada je prošlo već 6 dana. Danas sam osjetila neki mali bol u jajnicima, kao pred M kao da ću dobiti u svakom momentu. Inače u zadnje vrijeme idem veoma često u wc, kao i u toku noći. A trebam dobiti 08.10. Da li to može značiti da se desilo začeće ili? 

(odgovor članu Alexx97)
  Direktna veza do poruke: 1074
   RE: : Da li sam trudna?
30.9.2021 21:03:48   
Dragica Draga
Hej, najiskrenije ne znam sa sigurnoscu, ali mislim da su to neki univerzalno simptomi koji mogu imati veze sa bilo cim. Moguce i sa zacecem, alinmislim da je jos prerano da bilo sta znas na osnovu toga.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here